روری مک ایلروی پس از غلبه بر طوفان نهم | روری مک ایلروی

بهترین عملکرد روری مک‌ایلروی در زمین گلف با آخرین برداشت ایرلندی شمالی در مورد اینکه چگونه این ورزش می‌تواند به بهترین شکل از وضعیت کنونی خود خارج شود، انجام شد. مک ایلروی احتمالاً ترجیح می دهد در مورد مسیر او به سمت گلف نخبه سؤال نشود. مشکل این است که او در پاسخ به آنها بسیار خوب است.

ابتدا داخل طناب ها. مک ایلروی پس از بازی در نوبت اول راند سوم 38، چهره ای ناامید را کاهش داد. پاسخ او قاطعانه بود. مک ایلروی 30 شوت به خانه زد، از جمله سه پرنده در سه گانه پایانی، تا به طور ثابت در رده 5 زیر همتراز آرنولد پالمر دعوا کند. چیدمان وحشی خلیج هیل، اغراق آمیز توسط بادهای شدید، داخل مک ایلروی را نیمه تماشایی کرد. این بازیکن 34 ساله روز چهارم را با همین تعداد شوت پشت سر دوست صمیمی خود شین لوری و قهرمان سال 2022 اسکاتی شفلر آغاز خواهد کرد.

مک ایلروی دور خود را از 401 یارد (10) شروع کرد و یک تکه بزرگ از گوشه پای سگ برداشت تا آن را به 365 یارد برد. مک ایلروی گفت: «من در قسمت اول خیلی خوب بازی کردم. “من دو شوت خوب برای یک ضربه زدم. یک شوت عالی برای دو، دو شوت خوب برای چهار. من خیلی به خودم نگاه می کردم. سپس یک شوت خوب برای هفت زدم و سپس سه توپ زدم. به جای آن صبور بودم. برای شش مرتبه متوالی و سپس سعی می‌کنم با پرنده آن را بشکنم، در نهایت یک بوگی درست می‌کنم، بنابراین از رفتن به 9 عقب بسیار ناامید شدم.

“تی که در ساعت 10 روی سبزه شلیک شد، کمی مرا به حرکت درآورد. سپس بعد از رانندگی در آب، در ساعت 11 صرفه‌جویی زیادی کردم. این سوراخ‌ها به‌ویژه مرا به راه انداختند. این احتمال وجود دارد که این اتفاق بیفتد.” مک ایلروی به طرز تهدیدآمیزی به بقیه افراد در اینجا یادآوری کرد که احساس می کرد برنده کلاسیک کلاسیک صحرای دبی امسال شده است “بیش از 27 سوراخ”.

مک ایلروی بعداً به عنوان مرد پیشرو در موضوعات گسترده تر تأیید شد. وقتی از او پرسیدند که چرا دوست دارد حرفش را بزند، حالت او پر از کنجکاوی بود. “چرا نباید حرفم را بزنم؟” از برنده چهار بار اصلی پرسید. «تو از من نظر می‌خواهی و من به تو می‌دهم. من اینجا بایستم و به شما دروغ بگویم.

موضوع این بود که چه تعداد بازیکن باید هر سال در تور PGA کارت داشته باشند. مک ایلروی خواستار یک نام دامنه “رقیب کننده” و “رقابتی” شد. او افزود: «فکر می‌کنم در تورها دسته‌بندی‌های زیادی وجود دارد که مردم همچنان مزایای کاری را که پنج یا 10 سال پیش انجام داده‌اند، مشاهده می‌کنند. به عنوان رقابتی‌ترین تور حرفه‌ای گلف در جهان، فکر می‌کنم شما باید هر سال ظاهر شوید و خودتان را ثابت کنید.»

مک ایلروی از جمله کسانی است که از طبیعت پراکنده گلف ناامید شده است. تغییر نام‌های اصلی به تور LIV به این معنی است که رویدادهایی مانند این افتخارات را از دست می‌دهند. او می خواهد بهترین تورنمنت های جهان را به عنوان بخشی از یک مدار جهانی توسعه دهد.

مک ایلروی توضیح داد: «این رویدادها هنوز تاریخ، میراث، سنت، همه چیزهایی که هنوز در گلف بسیار مهم هستند را دارند. من فکر می‌کنم آزمایش‌هایی در ایجاد مسابقات جدید از هوا انجام شده است و نمی‌دانم که آیا آنها واقعاً تخیل عمومی را جذب کرده‌اند یا خیر.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

“چرا مسترزها استاد هستند، چرا این مسابقات آن تورنمنت است، چرا تورنمنت های تاریخی تر در بازی ما بسیار مورد توجه هستند؟ چون چنین سابقه ای دارند. مردم پیروز شدن بن هوگان یا جک نیکلاوس را به یاد می آورند. مهم این است که سعی کنیم زمان حال را به گذشته و افرادی که قبل از ما آمده اند برگردانیم. “من فکر می کنم این مهم است.” ممکن است طرفداران هنوز دلیلی داشته باشند که پیروزی مک ایلروی در خلیج هیل در سال 2024 را به خاطر بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *