روز افتتاحیه کریکت شهرستان: Lancs v Surrey، Kent v Somerset و موارد دیگر – زنده | قهرمانی شهرستان

رویدادهای مهم

امتیاز ناهار

بخش اول

خیابان چستر لو: دورهام – همپشایر بازی را انجام دهید که برای آن روز ناتمام مانده است

کانتربری: کنت – سامرست امروز هنوز بازی نیست

اولدترافورد: لنکاوی – ساری بازی را انجام دهید که برای آن روز ناتمام مانده است

پل ترنت: ناتینگهامشایر – اسکس 62-2

ادگباستون: Warwickshire – Worcestershire 123-1

بخش دوم

شهرآورد: Derbyshire – Gloucestershire بازی را انجام دهید که برای آن روز ناتمام مانده است

اربابان: Middlesex – Glamorgan 118-1

هاو: ساسکس – نورث همپتون شایر امروز هنوز بازی نیست

هدینگلی: یورکشایر – لسترشر امروز هنوز بازی نیست

برای به اشتراک گذاشتن

و یک بررسی دیگر بعد از ناهار در هوو؛ دیلون پنینگتون اولین ویکت خود را برای ناتینگهام شایر به دست آورد، در حالی که خوشی 18 و اسکس 48-1. وقتی برای اولین بار حدود پنج سال پیش او را در حال بولینگ دیدم، شلوارش دور مچ پایش می چرخید و نمی دانم که آیا او این روزها شلوار بلندتری می پوشد.

برای به اشتراک گذاشتن

بازی برای یک روز در دورهام رها شد

این سه عدد برای روز لغو شده است. سه نفر زنده هستند و سه نفر در اتاق انتظار هستند.

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

پنجاه اول فصل…

… کاپیتان جدید گلامورگان سم به شمال شرقی می رود! چهارده، 51 توپ.

سام شمال شرقی: خفاش را بلند می کند عکس: رایان هیسکوت/گتی ایماژ
برای به اشتراک گذاشتن

بازی برای یک روز در اولدترافورد متوقف شد

و بالاخره شروع میشه

برای به اشتراک گذاشتن

“روز بخیر تانیا، روز همگی بخیر!”

مکش جکسون! خوشحالم که از شما می شنوم.

من اینجا در Tyneside نشسته‌ام و منتظر نظر Wearside هستم و ابرهای خاکستری را می‌بینم که بیرون پنجره‌ام به سمت شمال می‌وزند. امیدوارم این برای شانس بازی در Chester-le-Street خوب باشد، اگر نه برای بیرون آوردن لباس‌ها بعد از انجام چرخش.

“فقط در صورتی که بتوانم به بخش 2 و زادگاهم گلاسترشایر بروم. فکر می کنم آنها به زودی نام مستعار “گلوریوس” را به “روز گروندهاگ” تغییر خواهند داد زیرا باران شروع فصل را تحت تاثیر قرار داده است (اگرچه این بار در شروع فصل است. اگر زهکشی در زمین بریستول کانتی، درآمد “اگر به همین دلیل است که حرکت برای جلوگیری از ضرر حیاتی است، پس لطفاً، زودتر از این دیر، لطفاً؟! حتی اگر به این معنی باشد که رویاهای من برای داشتن یکی از آن‌ها می‌میرند. آخرین آپارتمان های زیبای Ashley Down Rd.”

امروز صبح فقط دو ویکت باقی مانده است – الحسن به بامبر (گلم به سمت 92-1 hurtling است) و لیبی به غرفه آثار 98-1. خوشی و الگار در ترنت بریج در بهترین فرم به نظر می رسند (32-0).

برای به اشتراک گذاشتن

آه، بازیگران کاملا اغوا کننده اسکس: الگار، خوشی، وستلی، کاکس، کریچلی، والتر. او اکنون 14-0 و کمی بیش از سه است.

برای به اشتراک گذاشتن

مایکل بوث اولین ویکت درجه یک خود را دارد! وقتی جیک لیبی بر فراز بالا پرواز می کند و در طناب گیر می کند، ورکس فراری یک ویکت را از دست می دهد. ورسسترشر 77-1.

برای به اشتراک گذاشتن

برگه های بیشتری کشیده شده است اولدترافورد در جایگاه دوم قرار خواهد گرفت. اکنون رفع شده است. وقتی امروز صبح وارد لنکاوی شدم، لنکاوی در نت بود و بلافاصله به زمانی که این کار را شروع کردم، بازگردانده شدم و اگر یک نفر در شبکه بود، می توانید تضمین کنید که حسیب حمید خواهد بود. واقعاً از دیدن کاپیتان ناتس در این سال بسیار خوشحالم، جایی که اولین تصمیم او این بود که پس از برنده شدن در پرتاب در پل ترنت، کاسه بازی کند. به زودی آنجا بازی کنید.

برای به اشتراک گذاشتن

اولین ویکت فصل: اتان بامبر برای میدلسکس پول می‌خواهد، جایی که بیلی روت در اور 28 به 4 رسید.

اتان بامبر اولین ویکت خود در فصل 2024 را به دست آورد

خط تحقیقاتی و طولانی او در نهایت برای زین الحسن مفید واقع شد pic.twitter.com/210quRvfhe

– مسابقات ایالتی ویتالیتی (@CountyChamp) 5 آوریل 2024

برای به اشتراک گذاشتن

در هوو، در حالی که هیچ بازی قبل از ناهار انجام نمی شد، مت پریور امروز صبح به خرید جدید خود به جان سیمپسون تقدیم کرد.

1️⃣5️⃣8️⃣ – جان سیمپسون

کاپیتان ایالت قهرمانی در آستانه افتتاحیه فصل امروز @JohnSimpson_88 کلاه شهرستان توسط ارائه شد @MattPrior13! 🧢

تبریک سیمو! 👏 #GOSBTS

– کریکت ساسکس (@SussexCCC) 5 آوریل 2024

برای به اشتراک گذاشتن

و با صدای بلند، ایمیل دیگری می رسد. “صبح بخیر تانیا، من سرتاک چوگ هستم که در تمام مسیر از بمبئی، هندوستان هستم. من منتظر بودم (کمی بیش از حد مشتاقانه) تا مسابقات قهرمانی ایالتی شروع شود، اما مانند آسمان کشور شما، از این که تلفنم دائماً با پیام هایی که “مسابقه به تعویق افتاد” پر می شد روحیه ام را تضعیف می کرد.
نه برای لاف زدن، و نه احساس خوبی است، اما هوا در بمبئی در حال حاضر در مقیاس 40 درجه است. به نظر می رسد ما در سطوح مخالفی هستیم که نمی توان در اینجا بازی کرد.
“بعد از ناله کردن در مورد آن، اولین کاسه در آستانه بولینگ در لردز است و روحیه من به طور قابل توجهی بهبود یافته است. امیدوارم بدشانسی نیاورده باشم. هر اتفاقی که بیفتد، روز قهرمانی جدید بر شما و تیمتان مبارک باد.”

خوب متشکرم سرتاک! و لطفاً به گفتگوی زیر خط بپیوندید، نظر دهندگان جدید همیشه خوش آمدید. در اولدترافورد، دروازه‌ها قاطعانه بسته شده‌اند، پرچم بر فراز هتل هیلتون رقصی شاد می‌رقصد و وفاداران پراکنده در جایگاه‌ها می‌نشینند.

برای به اشتراک گذاشتن

صبح،” سلام تام و گچت! «امروز صبح قبل از رفتن به دره ایر برای کاشت چند درخت در زمین های کشاورزی وحشی به یاد پدرم، قطار را به لیدز گرفتم. دیدگاه‌های هواشناسی و زمین‌شناسی من نشان می‌دهد که این منطقه گل آلود، ابری، بادخیز، با سطح آب بسیار بالا و عموماً چمن‌های اشباع شده در زیر پا است. صادقانه بگویم، من فکر می‌کنم کارکنان زمین احتمالاً امکانات زهکشی بهتری نسبت به زمین‌های مرتفع در کیلدویک دارند، اما شما این تصویر را دریافتید. امیدوارم کاشت درخت به خوبی پیش برود، چه ایده خوبی است.

من می بینم که بیلی روت برای Glamorgan باز می شود. هنوز هیچ ویکتی در لردز گم نشده است: گلامورگان 16-0 در برابر بامبر و هیگینز.

برای به اشتراک گذاشتن

کریس راشورث اولی هانون-دالبی در حالی که در ادگباستون ضربه می زد، کمی با دویدنش در بادهای شدید مشکل داشت. ورکس در ادامه با نتیجه 24-0 با اختلاف سه امتیاز و نیم به ثمر رسید.

برای به اشتراک گذاشتن

چند خبر از دربی این مسابقه ساعت 10:00 متوقف شد. به گفته خبرنگار شبکه خبرنگاران، “زمین پس از هفته ها باران به قدری مرطوب است که احتمال شروع به موقع مسابقات لشگر دو در روز دوم کم به نظر می رسد.”

برای به اشتراک گذاشتن

بازی در دو زمین: Lord’s و Edgbaston

جایی که میدلسکس برنده شد در Edgbaston او انتخاب شد برای پرتاب و کاسه مانند در Warwickshire.

فردی لینچ می نویسد: «به فصل جدید خوش آمدید! اخبار مربوط به Edgbaston بسیار جالب است – با ناپدید شدن Sam Hain به دلایل شخصی و ترک یازده Warwickshire بسیار ضعیف تر به نظر می رسد. بدون Woakes در اطراف، می تواند شروع سختی برای فصل برای خرس ها باشد…» Jason Holder اولین بازی خود در Worcestershire را انجام می دهد.

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

لینک های پخش زنده

ممنون از انگیزه ریچارد مک کیری تمامی بازی ها پوشش داده خواهد شد رادیو محلی بی بی سی و پیوندهایی به پخش زنده بانک مرکزی اروپا یا وب سایت های منطقه

برای به اشتراک گذاشتن

چند ایمیل حذف شد. صبح بخیر گای هورنسبی:

“متاسفانه خورشید در جنوب منچستر پنهان شده است، اما امیدوارم نم نم نم نم نم نم نم نم نم نم نم باران به زودی برای همه ما متوقف شود. اگرچه تماشای هر مسابقه کریکت ممکن است خطرناک به نظر برسد، من امروز دختر 6 ساله ام را به اولین مسابقه قهرمانی کانتی اش می برم. ما” یک ناهار بسته بندی شده، چوب کریکت و توپ، بیشتر چه می خواهید!

یک پیاده‌روی سرپوشیده زیبا درست در کنار مرکز رسانه قرار دارد که اگر آسمان صاف باشد برای برخی از جیرجیرک‌ها خوب است. امیدوارم ازش خوشتان بیاید!

و سلام فیل ویتال! “به بازگشت خوش آمدید! یک فصل جدید، یک امید جدید، یک هوای سرد جدید. امیدوارم محتوای خارج از زمین به اندازه کافی وجود داشته باشد که شما را مشغول نگه دارد… اگر تسلی است، در کوئینزلند هم باران می بارد…” من هستم در حال رفتن به بررسی براونی ها….

برای به اشتراک گذاشتن

بارش باران در کانتربری و پل ترنت نیز با تأخیر همراه است

بدون بازی قبل از ناهار در کانتربری، tbc در ترنت بریج

من حدس می‌زنم که ما را با بازی دورهام، ادگباستون، لردز و هدینگلی رها می‌کند.

برای به اشتراک گذاشتن

بررسی هدینگلی در ساعت 10:30 صبح. من به ویژه برای گلوسسترشایر متاسفم، که فصل گذشته اش در اثر باران خراب شد، در دربی غرق باران شده است، و شانس میزبانی اولین بازی خانگی اش مقابل یورکشایر در هفته آینده، نامطمئن به نظر می رسد.

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

کریکت/تایمز پل ادواردز یک هدیه فصل جدید به من داد. من و ایمو Mark Ravenhill آن را به‌عنوان یک بازی ضروری در استراتفورد ارزیابی می‌کند، اگر در همان نزدیکی زندگی می‌کنید. اما فقط تا فردا ادامه خواهد داشت، پس وقت زیادی ندارید. در عوض یک نان داغ از اغذیه فروشی های محلی بربکان به او دادم.

برای به اشتراک گذاشتن

بدون بازی قبل از ناهار در هوو و تمام روز تعطیل در دربی

خیس خیس خیس….

برای به اشتراک گذاشتن

هیچ مسابقه ای قبل از ناهار در اولدترافورد برگزار نمی شود

به اولدترافورد رسیدیم بدون پیدا کردن جلد و بدون بازی قبل از ناهار.

زمین خیس خارج از خانه اولدترافورد. عکس: Mike Egerton/PA
برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

بازی های بازی – لیگ دوم

شهرآورد: Derbyshire – Gloucestershire

اربابان: میدلسکس و گلامورگان

هاو: ساسکس – نورث همپتون شایر

هدینگلی: یورکشایر – لسترشر

برای به اشتراک گذاشتن

وسایل – قسمت اول

خیابان چستر لو: دورهام – همپشایر

کانتربری: کنت – سامرست

اولدترافورد: لنکاوی – ساری

پل ترنت: ناتینگهام شایر – اسکس

ادگباستون: Warwickshire – Worcestershire

برای به اشتراک گذاشتن

پیشگفتار

صبح بخیر! به دوستان قدیمی خوش آمدید و یک سلام گرم به همه کسانی که با آرزوی تعقیب قهرمانی شهرستان در این فصل سر خود را از در فرو کرده اند.

امروز همه چیز ممکن به نظر می رسد. گلوسترشایر می تواند ترویج شود. کنت می تواند نشان را از زیر دماغه های سرمایه گذاری شده جنوب لندن بدزدد. در حال حاضر، ما برای شروع های جدید، سگ های قدیمی، ستاره های متولد شده و دوستانی که به وجود آمده اند نان تست می زنیم. من به زودی در اولدترافورد خواهم بود. آسمان… تاریک.

برای به اشتراک گذاشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *