ریچارلیسون در شورش تاتنهام علیه نیوکاسل ناراحت شد | لیگ برتر

تاتنهام گل اول را به ثمر رساند. به وضوح. این یک لحظه به یاد ماندنی برای Destiny Udogie بود، این اولین گل او برای باشگاه بود و صحنه در دقیقه 26 آماده شد. اسپرز در هر 5 بازی قبلی خود در لیگ برتر، اولین گل را به ثمر رسانده است، تنها 4 باخت و یک تساوی. این یک سری فروپاشی بی سابقه بود. آیا در نهایت می توانند از موقعیت قدرت استفاده کنند؟

شاگردان آنگه پستکوگلو جوابی که می خواستند را دادند. البته که می توانند، مرد. در یک رویداد مهم برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا، اسپرز از نیوکاسل گذشت، سون هیونگ مین ستاره و ریچارلیسون خیلی عقب نبودند.

سون گلی را که شایسته آن بود به ثمر رساند و پس از شکست توسط مارتین دوبراوکا، دروازه بان نیوکاسل، از روی نقطه پنالتی به خانه رفت. اما این پاس گل های کاپیتان اسپرز در دو گل اول بود که تفاوت را رقم زد. دومین کمکی بود که ریچارلیسون به خانه آورد. یک آمار: سون در این فصل لیگ برتر 10 گل و 4 پاس گل داده است.

وقتی ریچارلیسون در اواخر بازی وارد بازی شد، یکی از بلندترین شعارهای روز را شنید. او گل دوم را به خوبی به ثمر رساند و با توجه به مصدومیت ها و مشکلات روحی و روانی که در این فصل متحمل شده بود، تنها سخت ترین دل ها نتوانستند لبخند بزنند.

نیوکاسل مصمم بود که پس از شکست میان هفته خود مقابل اورتون به عقب برگردد، اما در عوض، بدبختی های روز خارج از خانه آنها ادامه یافت و گل در وقت پایانی جولینتون بهترین تسلیت بود. آنها تنها پنج امتیاز در سفر خود کسب کرده اند و به نظر می رسد که تیم آسیب دیده ادی هاو در حال دود شدن است. مرحله بعدی تساوی خانگی آنها مقابل میلان در لیگ قهرمانان اروپا در روز چهارشنبه است.

این دربی به عنوان یک دربی بحران انتخابی در برخی از کوارترها اعلام شد و امتیاز 10-8 به نیوکاسل از نظر بازیکنان در دسترس نبود. زمانی که هاو توانست شان لانگستاف و کالوم ویلسون را به نیمکت بخواند، خبرهای خوبی برای هاو وجود داشت. این برای پنجمین بار در 15 روز اتفاق افتاد. او ابتدا با همان 10 بازیکن بیرون رفت.

پستکوگلو بارها گفته است که در تعهد خود به سبکی که می خواهد بازی کند “تزلزل ناپذیر” است. ریچارلیسون یادآور شد که پاپ سار نیز به جای جیووانی لو سلسو بازگشت و دژان کولوسفسکی به هافبک تهاجمی مرکزی بازگشت، بنابراین حتی تعجب آور نبود که او یک تیم فوق هجومی فرستاد. Postecoglou می داند که کار خواهد کرد. او مدام این را می گوید.

جزئیات مهم در شروع بازی، دیدن سون در نقش شماره 9 ریچارلیسون بود که به دنبال ضربه ای به کمرش کاملاً در سمت چپ رها شد. منصفانه است که بگوییم کار می کند.

اسپرز، مثل همیشه، مدافعان کناری را جسورانه به سمت بالا هل داد و می‌توان به این فکر کرد که آیا نیوکاسل می‌توانست از هرگونه ضدپرس سریع سود ببرد. آنها این کار را تقریباً در 10 دقیقه انجام دادند، جولینتون آنتونی گوردون را در مترهای فضایی پایین سمت چپ در سمت چپ فرو برد. زمانی که گوردون به سمت الکساندر ایساک حرکت کرد، بن دیویس برای گرفتن یک تماس دفاعی ضعیف اما قاطع حرکات کششی انجام داد.

از سوی دیگر، بازی داستانی بود که اسپرز در انتهای دیگر خود را تثبیت می کرد، شلوغی و شلوغی را به ارمغان می آورد و برخی از وقایع عبور و مرور بسیار روان بودند. نیوکاسل در حالی که برخی از بازیکنان پایین آمدند نفس نفس زد و قسمت های مختلف بدن خود را در زمان های مختلف چنگ زد و هاو در این فکر بود که آیا پزشکان بیشتر دراز خواهند شد.

پایان یک دوئل مهم مقابل کیران تریپیه، مدافع راست نیوکاسل بود و تنها یک برنده بود. سون سرعت و فریبکاری زیادی داشت و برای برتری دادن به تیمش ضروری بود.

کریستین رومرو ضربه سر میگل آلمیرون را از روی یک کرنر مشاهده کرده بود که سون از بیرون با عبور از تریپیه، اودوگی توپ را دفع کرد. اودوگی با یک پاس گسترده به سمت سون جرقه حرکت را زد و او به سمت محوطه شش قدم رفت.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اسپرز در نیمه اول می توانست خیلی بیشتر از اینها انجام دهد. سار زمانی که از روی سانتر برنان جانسون به خوبی قرار گرفت، از کنار دروازه خارج شد، در حالی که جانسون قبل از تمام شدن آن، بیرون تیرک را با یک شوت شدید بوسید و ریچارلیسون نتوانست به یک سانتر کولوسفسکی برسد که پس از ترکیدن پسرش منحرف شد.

نیوکاسل در دقیقه 34 پس از پاس شل جانسون به لرزه افتاد، گوگلیمو ویکاریو آلمیرون را رد کرد و حرکت دوم اسپرز زمانی انجام شد که سون تریپیه را شکست داد تا ریچارلیسون را به عقب براند.

آیا اسپرز در نیمه دوم تردید خواهد کرد؟ با توجه به شواهد اخیر، نادیده گرفتن این نظریه غیرممکن بود. اما این روزی بود که همه چیز برای آنها خوب پیش رفت. کولوسفسکی که برای محافظت از بینی شکسته‌اش ماسکی می‌پوشید، زمانی که گام‌هایش را طولانی‌تر کرد، تهدیدی قابل توجه بود، در حالی که جانسون نیز بسیار خوب بود. نیوکاسل چیزی در تانک نداشت.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

همه چیز تمام شد که ریچارلیسون دوباره گل زد. مورب پدرو پورو زیبا بود و ریچارلیسون از جامال لاسلز فاصله گرفت تا مسابقه را تمام کند. مراحل پایانی باز و آشفته بود. مدافع اسپرز که بر اثر تکل هولناک رومرو روی ویلسون مصدوم شده بود، به حریفش که روی زمین دراز کشیده بود حمله کرد و با کارت زرد شانس فرار را داشت. تنش ها بالا گرفت.

جانسون پس از پاس فوق العاده کولوسفسکی گل زد، الیور اسکیپ بازیکن تعویضی توسط دوبراوکا تک به تک نشد و سون می توانست بعد از پنالتی گل دیگری بزند. گل جولینتون با پاس ویلسون پس از اینکه اسپرز در یک سوم دفاعی توپ را از دست داد به ثمر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *