اخبار ورزشی
زمان سوپر لیگ زنان: وستهام 0-2 من سیتی، چلسی – اسپرز – زنده |  سوپرلیگ بانوان

زمان سوپر لیگ زنان: وستهام 0-2 من سیتی، چلسی – اسپرز – زنده | سوپرلیگ بانوان

رویدادهای مهم

ممنون طاها سلام دوباره تقریباً زمان آخرین بازی از یک روز افتتاحیه بسیار سرگرم کننده فرا رسیده است. این امتیازات تمام وقت هستند.

تمام وقت: وستهام 0-2 منچسترسیتی

با وجود سقوط به رده دهم، سیتی مبارزات خود را با یک پیروزی راحت آغاز کرد. یک انفجار سریع در شروع نیمه دوم باعث ویرانی شد. قبل از اینکه جیل روورد، شانون کوک را به بیرون بچرخاند، لورن همپ یکی را به گوشه بالا سمت چپ حلقه کرد. وارد بازی شد و نتیجه را 2-0 کرد. در همین حین، مکنزی آرنولد با پرتاب پنالتی مهار شده توسط کلوئی کلی به سمت راست، یک مهار عالی انجام داد. از من بس است راب اسمیت برای بقیه روز بازگشت.

دقیقه 5+90: وستهام 0-2 منچسترسیتی پاهای سریع کنف برای سیسوکو یک خطا و یک کارت زرد به همراه داشت.

دقیقه 4+90: وستهام 0-2 منچسترسیتی وستهم دوباره فشار می آورد، اما گرین وود به پیشروی در جناح راست ادامه می دهد و سیتی بار دیگر به راحتی پاس می دهد.

دقیقه 2+90: وستهام 0-2 منچسترسیتی آسه ای به سرعت از جناح راست به سمت هریس پرتاب کرد، هریس خودش سریع آن را پرتاب کرد، اما سیتی خط را پاک کرد.

دقیقه 1+90: وستهام 0-2 منچسترسیتی هفت دقیقه اضافه شد

دقیقه 90: وستهام 0-2 من سیتی ایوانز سعی می کند از بیرون محوطه جریمه از موقعیت عرضی یک ضربه نیمه والی بزند اما با یک بلوک سخت مواجه می شود.

دقیقه 88: وستهام 0-2 من سیتی همپیر از بیرون محوطه جریمه شوت می زند و روورد به بیرون می رود و آنجلدال جایگزین او می شود.

دقیقه 86: وستهام 0-2 من سیتی آسئی خود را در سمت راست محوطه جریمه می بیند، توپ به سمت بالا حرکت می کند تا یک نیمه والی را دعوت کند، اما توپ به جلو می رود و زاویه فقط کمی تنگ است.

دقیقه 84: وستهام 0-2 من سیتی کوک از فاصله 30 متری یک ضربه دوربرد دارد اما این مشکلی برای سیتی نیست.

دقیقه 82: وستهام 0-2 من سیتی وستهام کمی پرانرژی تر به نظر می رسید و یک بازیکن بیشتر در زمین حضور داشت، اما همپ توانست دوباره توپ را در اوج نگه دارد. هریس توپ را وارد محوطه جریمه کرد اما سیتی دروازه را دفع کرد.

دقیقه 80: وستهام 0-2 منچسترسیتی Hemp یک چرخش عالی انجام می دهد، به سمت زمین حرکت می کند و به سیتی کمک می کند تا در یک ضربه پایین از سمت چپ پیروز شود.

چلسی – اخبار تیم تاتنهام هاتسپر

قراردادهای تابستانی میا فیشل و Sjoeke Nusken در حالی که او برای چلسی شروع می کند، اشلی لارنس روی نیمکت است. سرمربی جدید اسپرز رابرت ویلاهامن سه خرید دارد: مارتا توماس، اولگا آهتینن و لوانا بولر.

سام کر و بت انگلیس مهاجمان ستاره دو تیم به دلیل مصدومیت در ترکیب حضور ندارند.

چلسی (احتمال 4-2-3-1) موسوویچ; کارتر، مجلد، برایت، چارلز؛ نوسکن، اینگل؛ رایتینگ کانرید، جیمز، رایتن؛ فیشل.
تعویض ها: برگر، بوکانان، کانکوویچ، فلمینگ، کربی، لارنس، لوپولز، نوون، پریست

تاتنهام (احتمال 4-3-3) اسپنسر؛ جیمز، بوهلر، بارتریپ، نویل؛ آهتینن، سامنن، اسپنس؛ بیزه، توماس، کلینتون.
زیرمجموعه ها: آل، آینه، گراهام، ناز، پیرس، پرسیوال، ترنر، وتیکووا، زادورسکی.

قاضی توماس کرک.

دقیقه 78: وستهام 0-2 من سیتی دنتون، بازیکن تعویضی، در سمت چپ شیرجه می زند اما الکساندری توپ را دفع می کند تا سیتی یک ضربه گل بزند.

دقیقه 75: وستهام 0-2 من سیتی طبق اطلاعات تماس، اوهابی ظاهراً به هریس برای یک ضربه خارج از توپ کارت قرمز داده است. در همین حین هریس بیرون می آید.

کارت قرمز! اوهابی کارت قرمز گرفت (70)

وقتی اوهابی سر راهش قرار می گیرد، هریس از جناح راست به پایین می افتد و اوهابی از بازی اخراج می شود! اونجا چه اتفاقی افتاد؟ شبیه زرد معمولی به نظر می رسید اما قرمز یکدست است.

دقیقه 69: وستهام 0-2 منچسترسیتی فاولر تقریباً همپ را در محوطه جریمه پیدا می کند اما به سرعت توسط دفاع وستهم خفه می شود.

دقیقه 64: وستهام 0-2 منچسترسیتی روورد با ضربه سر در محوطه جریمه به کاستلانوس فرصت شوت داد اما کاستلانوس توپ را گرفت و توپ به سمت آرنولد روان شد.

دقیقه 63: وستهام 0-2 من سیتی در حالی که سیتی توپ را پرتاب می کند، آرنولد برای مدت طولانی وستهام را تحت فشار قرار می دهد و به بهترین ها امیدوار است. یک طرف به وضوح در اینجا کنترل دارد.

دقیقه 60: وستهام 0-2 من سیتی Ueki برای معالجه می رود و به جای اما هریس اخراج می شود.

هدف! وستهام 0-2 منچسترسیتی (رورد 55)

کیفیتی از روورد، که با پشت به دروازه یک آدمک فوق‌العاده تولید کرد که مدافع را متحیر کرد و در محوطه جریمه شناور شد تا در گوشه پایین سمت چپ کار را تمام کند. گل اول زده شد و سیتی اکنون بیداد می کند.

دقیقه 51: وستهام 0-1 من سیتی سیتی به تلاش خود ادامه می دهد، این بازی در نهایت زنده و سالم است، فشار بالا وستهم را کاملاً ناراحت می کند.

مجازات ذخیره شد! وستهام 0-1 منچسترسیتی

هندبال واضح است و کلویی کلی برای سیتی متمایز است. اما آرنولد هوشمندانه به سمت راست جاخالی می دهد تا توپ را بیرون نگه دارد. یک سیو خیره کننده برای حفظ وستهام.

هدف! وستهام 0-1 من سیتی (هپ 48)

کاف! لورن کنف بیرون جعبه جمع می شود و فرصت را کاملاً باز می بیند – یک بیگودی به گوشه بالا سمت چپ می رود.

لورن همپ، بازیکن منچسترسیتی، اولین گل تیمش را به ثمر رساند. عکس: جورج توکسبری / پی

دقیقه 46: وستهام 0-0 منچسترسیتی Ueki وارد مسابقه می شود و از پای چپ خود شوت می کند، اما برای کیتینگ در دروازه شهر مشکلی ندارد، شیرجه زدن به چپ برای جمع آوری توپ.

به سلامتی راب این اقدام در استادیوم ساخت و ساز Chigwell ادامه خواهد داشت. سیتی با پاس گل لورن همپ در پایان نیمه اول به گل نزدیک شد، اما هنوز در آنجا صفر است.

خوب، قبل از بازی دیر وقت استراحت می کنماما طاها هاشم اینجاست تا شما را در مورد نیمه دوم استادیوم ساخت و ساز Chigwell به روز کند. فقط نکاتی را که تا اینجای کار به شما یادآوری می کنم.

  • استون ویلا 1-2 منچستریونایتد (FT)

  • اورتون 1-2 برایتون (FT)

  • آرسنال 0-1 لیورپول (FT)

  • بریستول سیتی 2-4 لستر سیتی (FT)

  • وستهام 0-0 من سیتی (HT)

پایان بازی: آرسنال 0-1 لیورپول

چشمک بزن! لیورپول در اولین روز فصل گذشته چلسی را شکست داد. آنها امسال در امارات در مقابل دیدگان بی سابقه ای از آرسنال مراقبت کردند. میری تیلور تک گل را به ثمر رساند و این نتیجه رضایت لیورپول را نداشت. همانطور که انتظار دارید، در پایان فشار وجود داشت اما در بیشتر بازی آرام و هدفمند بود. این اولین برد خارج از خانه آنها از زمان صعود آنها به WSL در سال گذشته است.

دقیقه 98: آرسنال 0-1 لیورپول چارلز آنتاکی می نویسد: “خدا را شکر برای لیورپول، اما آرسنال در اینجا به همان اندازه که مقابل پاریس اف سی در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بی تاثیر به نظر می رسید – کند، نامطمئن و به طور کلی لنگی.” “باخت در خانه مقابل تیمی که معمولا آنها را شکست می دهند نشانه بسیار بدی برای فصل آینده است. بازگشت ویلیامسون، میدما و مید همه چیز را تغییر خواهد داد اما ممکن است تا آن زمان خیلی دیر شده باشد.”

تمام وقت: بریستول سیتی 2-4 لسترسیتی

یک بازگشت عالی از لستر همچنین شامل گل‌های سه بازیکن اولیه بود: ایمی پالمر، که یک گل موفقیت‌آمیز در برابر باشگاه سابقش لنا پیترمن و جوتا رانتالا به ثمر رساند.

دقیقه 4+90: آرسنال 0-1 لیورپول آرسنال مدام به در می زند اما این در حال حاضر برای آنها کارساز نیست. چه شروع ضعیفی برای فصل.

دقیقه 90: آرسنال 0-1 لیورپول لیورپول در حال نزدیک شدن به یک برد دیدنی در امارات است، اما کار آنها هنوز تمام نشده است: 10 دقیقه وقت اضافه.

نیمه اول: وستهام 0-0 من سیتی نیمه اول ناامید کننده برای بازیکنان به دلیل اینکه آنها با دفاع سازماندهی شده وستهام روبرو شدند.

اهداف! بریستول سیتی 2-4 لستر سیتی (قلم Thestrup 85؛ Rantala 83)

یک گل در اشتون گیت. جانشین Jutta Rantala هوشمندانه 4-1 جلو افتاد، در حالی که Amalie Thestrup نقطه پنالتی را عقب کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *