ساحل عاج – گینه بیسائو: جام ملت های آفریقا – زنده | جام ملت های آفریقا 2023

رویدادهای مهم

بازیکنان برای دیدار افتتاحیه مسابقات به میدان رفتند. یا از برنامه عقب مانده اند یا صراحتاً تأخیر مشکل ساز در پخش تلویزیونی من وجود دارد.

تاریخ به روز رسانی:

استادیوم دریایی از نارنجی روشن است. ساحل عاج دو بار، در سال های 1992 و 2015، هر بار پس از مسابقه پنالتی هومری در فینال، قهرمان این مسابقات شد. همه نارنجی پوشان این بار همان چیزی را می پذیرند. اما در حالی که مسابقات در حال حاضر یک بوم خالی است، آنها می توانند رویای یک پیروزی حتی بزرگتر را در سر بپرورانند.

پیش نمایش مسابقات اوساسو اوبایووانا

میدونی، این ببخشید آ. ناسزا گفتن امتحان سخت

(7/15 از زمانی که شما پرسیدید)

اخبار تیم

سیمون آدینگرا مصدوم از برایتون و سباستین هالر از بروسیا دورتموند در تیم میزبان غایب هستند.

گینه بیسائو در دفاعی که هفته گذشته در شکست 6-2 مقابل مالی آغاز شد، گیر کرده بود.

ساحل عاج (در صورت امکان 4-3-3) ای فوفانا; سینگو، دیوماند، ندیکا، کونان؛ Kessie، Sangare، S Fofana; بول، کراسو، بامبا.
تعویض ها: سری، کوسونو، کوناته، بولی، دیاکیته، گرادل، اوریر، پپه، کوامه، بی سنگاره، دومبیا، اسماعیل.

گینه بیسائو (ممکن 4-3-3) جوکو; Encada، Sangante، Djalo، Cande; کاساما، بیکل، سمدو؛ تکسیرا، بالده، سی مانه.
جانشینان: جی مندز، دیو، اچ مندز، ان گومز، دالچیو، گانو، چامی، سی گومز، اس مانه، ننو، زی توربو، میگل لی.

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

سلام و خوش آمدید به پخش زنده بازی افتتاحیه جام ملت های آفریقا 2023: میزبان ساحل عاج – گینه بیسائو. این اولین بازی از 52 مسابقه ای خواهد بود که طی چهار هفته آینده برگزار می شود و در فینال یکشنبه 11 فوریه به اوج خود می رسد. و ما به یک تورنمنت خوب نیاز داریم.

جام ملت‌های آفریقا اخیراً روی کاغذ بهتر از روی زمین به نظر می‌رسد و میانگین گل‌های هر بازی به طرز شگفت‌انگیزی پایین است. اما این حداقل یک مدل رقابتی و غیرقابل پیش بینی است. از زمان قهرمانی مصر در سه دوره متوالی بین سال های 2006 و 2010، شش تورنمنت و شش برنده مختلف برگزار شده است. معلوم شد که هیچ یک از اینها مصر نبود، و این باعث ناراحتی مو صلاح شد.

مصر این بار در فهرست 10 برنده احتمالی قرار دارد. مراکش که 13 ماه پیش در جام جهانی یک نیمه نهایی بود، محبوبیت دارد. ساحل عاج، که برای اولین بار از سال 1984 به خانه می رود، نیز مشتاق است، همانطور که از تیمی با استعداد هجومی کافی انتظار می رود که ویلفرد زاها را از کل تیم کنار بگذارد. اگر آنها امشب را با یک برد راحت شروع نکنند جای تعجب خواهد بود.

گینه بیسائو در جام ملت‌های آفریقا در هیچ مسابقه‌ای پیروز نشده است و جزو طردشدگان است. اما یک فرمت بخشنده (شش گروه چهار تیمی، دو تیم برتر و چهار تیم برتر رتبه سوم) همه 24 تیم را برای رسیدن به مرحله حذفی امیدوار می کند. سایر تیم های گروه A نیجریه و گینه استوایی هستند. آنها فردا بعدازظهر ملاقات خواهند کرد.

برای شروع 20:00 در ابیجان، 20:00 GMT.

تاریخ به روز رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *