سارینا ویگمن “بسیار نگران” بازی انگلیس به این زودی پس از جام جهانی است | سارینا ویگمن

سارینا ویگمن می‌گوید که «بسیار نگران» وضعیت تقویم بین‌المللی است، زیرا بازیکنان انگلیس کمتر از یک ماه پس از آخرین شکستشان در جام جهانی مقابل اسپانیا، به اردو برگشته‌اند تا برای دو بازی لیگ ملت‌ها آماده شوند.

“من قبل از جام جهانی نگران بودم و می دانستیم که یک چرخش کوتاه است.” ویگمن گفت: “ما واقعاً باید با فیفا و یوفا تعامل کنیم تا این وضعیت بهتر شود.” “بازی در حال رشد است و این واقعاً خوب است اما باید رشد کند. با هم و بازیکنان نیز باید کمی استراحت کنند.” “آنها هفته آینده آمدند و برخی از بازیکنان فقط 6 روز مرخصی داشتند، که بعد از چنین رقابت پر فشاری برای آنها خوب نیست.” دو تیم آرسنال متشکل از لوته ووبن موی و آلسیا روسو پس از بازگشت از استرالیا در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاریس اف سی به مصاف هم رفتند.

ویگمن افزود: ما همیشه در تابستان تورنمنت های بزرگی داریم. فوریت برای حل این مشکل و بهبود آن واقعاً زیاد است. اول از همه باید ببینیم از نظر بدنی چطور هستند و آنها را شاداب کنیم. این یک چالش خواهد بود.

“البته که شما یک تیم دارید و می خواهید در بالاترین سطح با تیم ظاهر شوید، بنابراین می خواهید بازیکنان سرحال باشند. نکته مهم این است که بین این که آیا آن بازیکن به اندازه کافی شاداب است یا به اندازه کافی تناسب اندام، تعادل برقرار کنید.”

کایرا والش به دلیل مصدومیت ساق پا که ویگمن آن را “بسیار مهم” توصیف کرد، در تیم انگلیس حضور ندارد. بت انگلند نیز پس از انجام رقابت‌های جام جهانی انگلیس، پس از جراحی مشکل لگن خود بهبود خواهد یافت.

والش، هافبک تاثیرگذار تیم ملی انگلیس پس از آسیب دیدگی از ناحیه زانو مقابل دانمارک، آخرین بازی گروهی انگلیس در جام جهانی مقابل چین را از دست داد، اما پس از اینکه مشخص شد مصدومیت آنطور که در ابتدا به نظر می رسید بد نیست، توانست در تمام بازی های حذفی بازی کند.

ویگمن در مورد غیبت والش گفت: “او مصدومیت جزئی ساق پا دارد و برای کمپ خیلی کوتاه است. این چیز مهمی نیست، اما او آماده بازی نیست. این ربطی به این (مصدومیت در جام جهانی) ندارد.

سرمربی تیم اضافه کرد که به دنبال اخراج بت مید و فرن کربی به دلیل مصدومیت، به فکر انتخاب آنها نیز هست. ویگمن گفت: “بت در ترکیب آرسنال بود اما زمان زیادی دارد. فران واقعاً نزدیک است، او در حال بازی دوستانه است.” که قبل از ترک اردو پس از اولین بازی، به همراه انگلیس به استرالیا سفر کردند، استانیفورث و مایا لو تیسیه به همراه جس پارک از منچسترسیتی دعوت شدند.

انگلیس روز جمعه هفته آینده رقابت های لیگ ملت های خود را مقابل اسکاتلند در استادیوم نور افتتاح خواهد کرد و سپس به اوترخت سفر خواهد کرد تا سه شنبه آینده با هلند بازی کند. بلژیک گروه چهار تیمی را تکمیل خواهد کرد و برنده ها در ماه فوریه به نیمه نهایی راه خواهند یافت. انگلیس برای کسب جایگاه در تیم GB در المپیک پاریس تابستان آینده باید در بین دو تیم برتر قرار گیرد. اگر فرانسه، میزبان المپیک، در رتبه دو تیم برتر قرار گیرد، انگلیس می تواند سوم شود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

ویگمن در مورد استعفای لوئیس روبیالس از ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا، پیامی را که در اوایل ماه جاری هنگام انتخاب شدنش از سوی یوفا به عنوان سرمربی سال یوفا داده بود، تکرار کرد. او گفت: “چیزی که اکنون می خواهم در مورد آن صحبت کنم این است که باید از فوتبال و بازیکنان اسپانیایی که قهرمان جام جهانی شدند، تجلیل کنیم؛ ما هرگز در مورد آن صحبت نکردیم.” “ما دیدیم که در اخبار چه خبر است و باید آن را به افراد مناسب بسپاریم تا با آن برخورد کنند. به بازیکنان باید گوش داده شود و ما باید به جلو حرکت کنیم. بازی زنان بهبود یافته است اما هنوز راه زیادی در پیش است. ما باید دنیا را به مکانی بهتر برای بازیکنان تبدیل کنیم.”

ویگمن گفت که “مثبت” است که در مورد اختلاف بین بازیکنانش و اتحادیه فوتبال بر سر پاداش های جام جهانی، نتیجه خوبی حاصل می شود. وی افزود: بازیکنان و فدراسیون فوتبال قبل از مسابقات با هم اختلاف نظر داشتند، آنها موافقت کردند که اختلاف نظر داشته باشند. من بسیار امیدوار هستم، بسیار مثبت. جو بسیار خوب بود، ما فقط به زمان بیشتری برای یافتن راه حل نیاز داریم، اتحادیه فوتبال انگلیس و بازیکنان در ارتباط خوبی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *