بسکتبال
ساشا وزنکوف MVP یورولیگ بهترین انتخاب های فانتزی خود را فاش کرد

ساشا وزنکوف MVP یورولیگ بهترین انتخاب های فانتزی خود را فاش کرد

2024-02-20T20:31:59+00:00

2024-02-20T20:55:32+00:00.

آنتونیس استروگیلاکیس

20/بهمن/24 20:31

Eurohoops.net


آنتونیس استروگیلاکیس

وزنکوف
ساشا وزنکوف دیگر در یورولیگ بازی نمی کند، اما به عنوان یک بازیکن مشتاق فانتزی با رقابت ها پیش می رود.


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

ساشا وزنکوف، مهاجم ساکرامنتو کینگز و آخرین MVP یورولیگ، در مورد انتخاب های فانتزی مورد علاقه خود در یورولیگ در این فصل صحبت کرد، که برای اولین بار در هشت سال گذشته از مسابقات خارج می شود.

وزنکوف هنگام صحبت در پادکست «چالش فانتزی یورولیگ» گفت: «از همان لحظه اول با توکو شنگلیا شروع کردم. «شین لارکین. من معمولاً ادی تاوارس را در اطراف داشتم، مخصوصاً قبل از اینکه او مجروح شود. چیما مونکه هم هست که فوق العاده بازی می کند. و سپس … بستگی دارد. من سعی می‌کنم گزینه‌های «ارزان» و کم‌هزینه‌ای پیدا کنم که به شما کمک کند. اخیراً وانیا مارینکوویچ. قبل از مونکه، نایجل هایس دیویس را داشتم. او مدت ها در تیم من بود اما مصدوم شد. من سعی کردم دیشون پیر را به دست بیاورم زیرا او خیلی بازی می کرد، اما او مصدوم شد.

من واقعاً می خواستم مایک جیمز را به دست بیاورم، اما نتوانستم. وزنکوف افزود: “من در این بخش خیلی خوب عمل نکردم زیرا او عالی بازی می کند.”

پس در مورد هم تیمی های سابق وزنکوف در المپیاکوس پیرئوس چطور؟ من یک یا دو بار الک (پیترز) را برمی دارم. من نیکولا (میلوتینوف) را یکی دو بار می گیرم. یا توماس (والکوپ) یا اشعیا (کنعان).

به نظر می رسد میکالیس استفانو از یوروهوپ در صدر لیگ خصوصی است که وزنکوف در آن حضور دارد.

“من با میکالیس استفانو بازی می کنم. او در حال حاضر در رتبه اول است. میکالیس لونتزیس. دوستی از بلغارستان، دوستی از یونان. ونجلیس (بناتوس)، رئیس بخش فیزیوتراپی در المپیاکوس. دوستان در سراسر جهان. یونان، بلغارستان. قبرس، اسپانیا.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *