ساوتهمپتون پس از مجازات فریزر و بروکس وست بروم به مقام دوم رسید | وست برومویچ آلبیون

ساوتهمپتون با پیروزی 2-0 مقابل وست برومویچ آلبیون به مکان های صعود خودکار چمپیونشیپ بازگشت. گل های رایان فریزر و دیوید بروکس، تیم راسل مارتین را به رده دوم بازگرداند و در رقابت برای بازگشت فوری به لیگ برتر، یک امتیاز از لیدز جلوتر بود.

تیم میهمان برای دوره های طولانی تسلط داشت و کارلوس کوربران، سرمربی وست بروم، به دلیل ضربه زدن به توپ در حالی که توپ در جریان بود از بازی اخراج شد. اما تیم میزبان در شکست پس از هندبال جک استفنز از دریافت پنالتی محروم شد، که با توجه به حضور شیلن پاتل مستقر در فلوریدا، که قرار است 87.8 درصد از سهام شرکت مادر وست بروم را بخرد، جو پر جنب و جوش در هاثورنز متوقف شد. تصاحب در هفته آینده تصویب خواهد شد. این حرکت به سلطنت ناخوشایند گوچوان لای پایان خواهد داد و پاتل در کادر مدیریتی حضور داشت تا میزبان سومین شکست خانگی خود در لیگ فصل را تماشا کند. پنجم باقی می مانند.

ساوتهمپتون روز سه شنبه با شکست 3-1 مقابل بریستول سیتی به رکورد 25 بازی بدون شکست خود در باشگاه پایان داد و با یک امتیاز برای اثبات به بازی رفت. کمی قبل از اخراج کوربران در هفت دقیقه، کایل واکر-پیترز با یک ضربه از راه دور نزدیک شد. کمی بعد الکس پالمر ضربه آدام آرمسترانگ را خفه کرد و دفع ضعیف اولیه او به مهاجم فرصت داد.

این امر تنها باعث به تاخیر افتادن امر اجتناب ناپذیر شد زیرا ساوتهمپتون پس از 14 دقیقه دروازه را باز کرد. شوت فریزر به پشت سر برگشت و وینگر قرضی نیوکاسل از روی کرنر ضربه ای زد. شی چارلز یک پاس کوتاه به استوارت آرمسترانگ زد و سانتر عمیق او فریزر را جلوتر پیدا کرد و ضربه والی زیبای او به کرنر رسید.

این گل زمینه لازم برای برتری را برای ساوتهمپتون فراهم کرد اما آنها در نیمه اول نتوانستند از حریف پیش بیفتند. شوت آدام آرمسترانگ از راه دور که به تیم میزبان اجازه داد تا قبل از پایان وقت استراحت کنند و تهدید کنند. فشار مشترک با حرکت جان سوئیفت از فاصله 25 یاردی به پایان رسید و وقتی تلاش کانر تاونسند به بازوی استفنز در محوطه جریمه برخورد کرد، وست بروم را عصبانی کرد، اما داور اعتراضات خود را نشان داد.

وست بروم سعی کرد از این حس بی عدالتی در نیمه دوم سوء استفاده کند، اما در حالی که آنها تلاش می کردند تلاش کردند تا تاثیری جدی داشته باشند. یک ضربه آزاد سریع از بالای تیر افقی عبور کرد و این ساوتهمپتون بود که در 17 دقیقه باقی مانده امتیازات را تکمیل کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

جو آریبو تعویضی چشمگیر وقتی متوجه شد که استوارت آرمسترانگ توپ را به ساموئل ادوزی پاس می دهد، حرکتی تند انجام داد. او 10 یاردی از بروکس خارج شد و قرضی بورنموث برگشت و از پشت پالمر گذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *