بسکتبال
ستاره سرخ زوزدا راه خود را از دوسکو ایوانوویچ جدا کرد

ستاره سرخ زوزدا راه خود را از دوسکو ایوانوویچ جدا کرد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

دوسکو ایوانوویچ دیگر سرمربی کرونا زوزدا نیست. طبق اعلام رسمی باشگاه بلگراد.

KK Crvena Zvezda Meridianbet به اطلاع عموم می رساند که دوسکو ایوانوویچ دیگر سرمربی تیم A ما نیست.

به همین مناسبت، باشگاه مایل است یک بار دیگر از دوسکو ایوانوویچ به خاطر همه چیزهایی که در دوره قبل با هم به دست آوردیم، به خاطر کار و تلاش فوق العاده ای که نشان داد، برای نحوه نمایندگی باشگاه به عنوان سرمربی تیم اول تشکر کرده و برای او آرزوی موفقیت می کند. . سلامتی و موفقیت در دوره پیش رو و در چالش حرفه ای جدید شما.طبق بیانیه رسمی باشگاه

ایوانوویچ در نوامبر 2023 هدایت این تیم را برعهده گرفت. او دو جام را با ستاره سرخ Zvezda به دست آورد: جام رادیووی کوراچ و قهرمانی صربستان. این تیم در لیگ ABA به فینال لیگ ABA رسید و علیرغم اینکه زمانی که او هدایت را به دست گرفت، با نتیجه 1-6 جلو بود، یورولیگ را با رکورد 17-17 به پایان رساند.

Crvena Zvezda تیم خود را در تابستان تمدید کرد و بازیکنان ارشدی مانند Shabazz Napier و Milos Teodosic را اضافه کرد. آنها فصل را با پیروزی مقابل ایگوکیا و سیدویتا المپیک در لیگ ABA و همچنین مقابل ASVEL در اولین بازی یورولیگ آغاز کردند. با این حال آنها سه شکست متوالی را در رقابت های نخبگان متحمل شده اند.

Sfairopulos اولین نامی بود که این سمت را بر عهده گرفت

به گزارش مریدین اسپورتمهم ترین کاندیدای جانشینی ایوانوویچ به عنوان سرمربی قهرمان صربستان، یوآنیس اسفایروپولوس، سرمربی یونانی است. همچنین گفته می شود در صورت تغییر سرمربی تیم ویتوریا، او کاندیدای هدایت خوان پنارویا در باسکونیا است.

اسفایروپولوس از زمان ترک مکابی تل آویو در فوریه 2022 بدون باشگاه بوده است. این مربی یونانی بیش از سه سال هدایت تیم اسرائیل را برعهده داشت و سه قهرمانی، یک جام اسراییل و دو سوپرکاپ به دست آورد. قبل از آن، او چهار سال را با المپیاکوس گذراند و دو قهرمانی داخلی در یونان را به دست آورد و تیم پیره را به دو فینال یورولیگ رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *