بسکتبال
ستاره سرخ زوزدا همچنان بدون تامپکینز است، در حالی که المپیاکوس بدون میلوتینوف و پتروسف است.

ستاره سرخ زوزدا همچنان بدون تامپکینز است، در حالی که المپیاکوس بدون میلوتینوف و پتروسف است.


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

در سی و سومین دوره رقابت‌های یورولیگ ترکیش ایرلاینز، دو تیم که همرنگ‌تر هستند و روابط خوبی بین هواداران خود برقرار می‌کنند، در دیدار سرخ‌سفیدها در بلگراد، پایتخت صربستان – Crvena Zvezda Meridianbet میزبان المپیاکوس خواهند بود. پیرئوس (04/04) .

متاسفانه چند بازیکن از هر دو طرف غایب خواهند بود. همانطور که سرمربی Crvena Zvezda تایید کرد، تری تامپکینز اعلام کرد که اولین بازی خود را در برابر تیم یونان انجام نخواهد داد، در حالی که جورجیوس بارتزوکاس اظهار داشت که دو بازیکن صربستانی را در اختیار نخواهد داشت: نیکولا میلوتینوف و فیلیپ پتروسف.

تامپکینز در ابتدای فوریه وارد بلگراد شد اما همچنان منتظر است تا اولین بازی خود را برای قهرمان صربستان انجام دهد.

تری فردا بازی نمی کند اما در آخرین مراحل بهبودی خود است. او به چند روز دیگر و حداکثر در هفته نیاز دارد تا برای بازی آماده شود.قبل از رویارویی با تیم سابقش، اسفایروپولوس گفت که در نهایت میلوش تئودوسیچ و یاگو دوس سانتوس را با هم در تیم خواهد داشت.

از سوی دیگر، میلوتینوف پس از 71 روز به تمرینات بازگشت، اما در حالی که بارتزوکاس هیچ شانسی ندارد، پتروسف همچنان از ورم استخوان رنج می برد و می تواند آخر هفته آینده (07/04) مقابل پریستری بازگردد.

پتروسف بازی را ترک کرد. سعی می کنیم او را مقابل پریستری بیاوریم. میلوتینوف از بازی خارج شد. او دو جلسه تمرین تیمی انجام داد اما چون دو ماه است از تیم دور بوده نمی توانم او را در نظر بگیرم.بارتزوکاس اظهار داشت.

در حالی که Crvena Zvezda از رقابت های Play-In خارج است، المپیاکوس همچنان برای برتری در زمین خانگی در پلی آف یورولیگ می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *