سرنا ویلیامز خاطرات زندگی خود را در داخل و خارج از دادگاه منتشر می کند | از کتاب شما

سرنا ویلیامز در حال آماده شدن برای انتشار دو کتاب است. اولین مورد خاطراتی است که نگاهی “صمیمی” به دوران کودکی و حرفه تنیس برجسته او ارائه می دهد.

این بازیکن 42 ساله که یکی از بهترین تنیسورهای تمام دوران به حساب می آید، سال گذشته از این ورزش خداحافظی کرد. او گفت: “برای مدت طولانی، تمام تمرکزم بر پیروزی بود و هرگز به زندگی و حرفه‌ام فکر نکردم.”

مادر دو فرزند افزود: “در سال گذشته، من واقعاً از گذراندن وقت با خانواده در حال رشدم برای جشن گرفتن دستاوردهایم و کشف علایق دیگرم لذت بردم.” من نمی‌توانم در مکان مناسب‌تری برای انجام چنین پروژه شخصی و صمیمی باشم.»

ناشر Penguin Random House (PRH) گفت که خاطرات ویلیامز، که هنوز عنوان یا تاریخ انتشار ندارد، “کاوشی صریح از تجربیاتی است که زندگی او را شکل داده است.” این کتاب به نحوه برخورد ستاره تنیس با موشکافی و حملات در یک ورزش عمدتاً سفیدپوست و مردانه و همچنین “باخت های ویرانگر در داخل و خارج زمین” می پردازد. ویلیامز همچنین نظرات خود را در مورد “جشن تنوع بدن و گسترش مرزهای سبک در ورزش و فرهنگ پاپ” و “افزایش آگاهی در مورد نابرابری های سلامت مادر” به اشتراک خواهد گذاشت. او داستان آشنایی با همسرش، الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit، و تجربه مادر شدنش برای دختران المپیا و آدیرا را تعریف خواهد کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

به گزارش PRH، کتاب دوم که هنوز نامش مشخص نشده است، اثری «الهام بخش» خواهد بود. در این کتاب، ویلیامز “با تکیه بر تجربیات خود به عنوان یک انسان دوست و مدافع، و به عنوان کسی که مدت ها در پی حذف مشکلات مختلف بوده، قوانینی را برای زندگی ارائه می دهد.” و نسل جدیدی از زنان جوان که آرزوهایشان محدود به دربار نیست.»

ویلیامز در میشیگان به دنیا آمد اما تنیس را در کالیفرنیا و از سن 9 سالگی در یک آکادمی تنیس نخبه در فلوریدا آموخت. داستان کودکی برادران ویلیامز در فیلم پادشاه ریچارد محصول 2021 به نمایش درآمد که ویل اسمیت برای آن اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

ویلیامز در سال 1995 در سن 14 سالگی حرفه ای شد و اولین عنوان گرند اسلم خود را در سال 1999 در US Open در 17 سالگی به دست آورد. دوران حرفه‌ای تنیس او تقریباً سه دهه به طول انجامید و مجموعاً 23 عنوان اصلی تک‌نفره و 94,588,910 دلار (77,718,978 پوند) جایزه دریافت کرد.

او و خواهرش با نویسنده هیلاری بیرد کتاب خودیاری را با عنوان ونوس و سرنا: خدمت از باسن: 10 قانون برای زندگی، عشق ورزیدن و برنده شدن نوشتند که در سال 2005 منتشر شد. ویلیامز اولین زندگینامه انفرادی خود را با عنوان ملکه دادگاه در سال 2010 منتشر کرد. در سال 2022، او کتاب مصور ماجراهای قای قای را که توسط Yesenia Moises تصویرگری شده بود، بر اساس عروسکی از دخترش منتشر کرد که در رسانه های اجتماعی محبوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *