سنگال – ساحل عاج: جام ملت های آفریقا یک شانزدهم نهایی – زنده | جام ملت های آفریقا 2023

رویدادهای مهم

دقیقه 95: اوریر به دلیل تداخل با مانه یک کارت زرد دریافت می کند. این در حال آمدن است.

دقیقه 94: آدینگرا توپ کولیبالی را می گیرد و راه را باز می کند! اما بله، علیرغم داشتن فضای باز عکس بدی است. او می توانست بهتر عمل کند.

دقیقه 92: آی سار توپ را از لبه محوطه جریمه دریافت می کند اما در موقعیت آفساید قرار دارد.

نیمه اول وقت اضافه: سنگال 1-1 ساحل عاج

جنگ این دو طرف چقدر بیشتر است؟

بیایید نگاهی به چند ایمیل بیندازیم در حالی که دو طرف دوباره جمع می شوند!

کاری که قبلا در مورد بازی خطرناک سنگال برای دفاع از برتری یک گل ایمیل زده بود، می نویسد:

در تراز بازی، سنگال همچنان به احتمال زیاد پیروز می شود، اما در موازنه بازی باید دو یا سه گل جلوتر بود. آلیو سیسه، که من بسیار او را تحسین می کنم، اجازه داد تا حرکت به سمت ساحل عاج از بین برود و حالا شیرهای ترانگا این خطر را دارند که به دوره طولانی ناکامی قهرمانان آفریقا در رسیدن به یک چهارم نهایی اضافه کنند.

من با شما موافقم. لحظاتی بود، مخصوصاً در نیمه اول که سنگال ترجیح داد سرعت بازی را کم کند، انگار با چند گل پیش بود. این یک استاد کلاس دفاعی از بسیاری جهات بود، اما نشان داد که چقدر همه چیز متعادل است.

این هم نظرات جون:

من قاطعانه از ساحل عاج حمایت می کنم. من از صاحبان خانه می خواهم تا جایی که ممکن است پیش بروند. جو عالی به نظر می رسد و اگر آنها آن را حفظ کنند، فکر می کنم یک تقویت واقعی خواهد بود.

ورزشگاه از همان ابتدا پر سر و صدا و غرورآفرین بود. قبول دارم که اگر تیم میزبان ببازد هیجان کم می شود. آنها هنوز باید این را ببرند!

پایان 90 دقیقه: سنگال 1-1 ساحل عاج

سوت می‌زند، اما نه تمام وقت. ما به وقت اضافه می رویم!

90+6 دقیقه: شوت گی به کرنر رفت. آیا سنگال می تواند در مرگ برنده ای پیدا کند؟ آنها نمی توانند. توپ خیلی پهن است و در انتهای زمین به بیرون می رود.

90+3 دقیقه: ساحل عاج یک ضربه ایستگاهی اعلام کرد. آنها در ابتدای مسابقه به دلیل قد کوتاهی که داشتند نتوانستند از ضربات ایستگاهی بهره ببرند. اما حالا هالر برای فیلر در محوطه جریمه است…

پپه آن را تاب می دهد اما خیلی عمیق است. یک فرصت تلف شده

دقیقه 90: سری به دلیل خطای تاکتیکی روی مانه یک کارت زرد دریافت می کند. و ما تأیید می کنیم که حداقل هفت دقیقه وقت اضافی داریم.

دقیقه 89: ورزشگاه کاملاً می لرزد. سنگال یک تغییر ایجاد کرد و گوئی به جای کامارا وارد زمین شد.

هدف! سنگال 1-1 ساحل عاج (Kessié 86′)

دیگر خبری از فیل های لنگیدن نیست! حداقل فعلا. ارسال کیسیه یک هدف بزرگ است و جشن های بزرگی در اطراف ورزشگاه برگزار می شود. نیمکت پر از بازیکنانی است که پنالتی می گیرند و هواداران دیوانه می شوند! ما یک بازی در دست داریم!

فرانک کیسی، هافبک ساحل عاج اولین گل تیمش را به ثمر رساند. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

VAR به دنبال … پنالتی به ساحل عاج!

دقیقه 84: سفارش بازیابی شد هیچ وقت پنالتی نبود. مفسر می گوید: «تنها راهی که پنالتی نمی شود این است که خدایان فوتبال از سنگال و داکار بیایند.

مندی به دلیل خطای خود یک کارت زرد دریافت می کند و تیم میزبان در اینجا راه نجاتی دارد.

داور گابنی پیر آچو (سمت راست) علامت می دهد تا پنالتی را اعلام کند. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 83: هر بازیکنی با پیراهن نارنجی عصبانی است! کمی صبر می کنیم، اما داور ترجیح می دهد به صفحه نمایش برود. با رفتنش، سیسه و یکی از کادر مربیگری سنگال را مأمور اعتراض می کند. من مطمئن نیستم که آنها از چه چیزی شکایت می کنند. ببینیم تصمیمش چی میشه…البته برمیگرده.

تاریخ به روز رسانی:

ساحل عاج به وضوح پنالتی را رد کرد!

دقیقه 82: هالر توپ را برای پپه می فرستد و مندی توپ را به بیرون شوت می کند. همه در ورزشگاه می دانند که این یک پنالتی است… به جز داور. در عوض به کوآمه به خاطر اعتراض کارت زرد داد! چی!؟!؟!؟!

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 79: اس فوفانا جای خود را به کوآمه می دهد. این آخرین تعویض ساحل عاج در بازی است و البته مهاجم است. در این دقایق پایانی همه چیز یا هیچ است.

دقیقه 77: پس از استراحت، ساحل عاج یک فرصت عالی دیگر داشت. پپه یک توپ عالی از ندیکا دریافت کرد و در یک منطقه وسیع قرار گرفت. او سعی می کند توپ را به اطراف مندی پاس دهد، اما آنها نمی توانند به اندازه کافی در ضربه خم شوند تا توپ را بپوشانند و دروازه بان توپ را دفع می کند. تیم میزبان بهترین شانس را در یک بازی پشت سر هم دارد.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 74: شانس بزرگ برای ساحل عاج! پس از ضربه آزاد، کسیه یک شوت می زند و مندی مجبور می شود به سرعت پایین بیاید و سیو کند. Kessié سپس سعی می کند تا ریباند را تقویت کند و به نوعی توپ دوباره ذخیره می شود. وای!

مندی سپس ضربه دروازه را می زند و توپ در محوطه جریمه زیر پای مانه قرار می گیرد. او شوت می کند و توپ از کرنر خارج می شود. شاید این نقطه پایان بازی بود!

دقیقه 72: کامارا پس از ضربه آزاد سنگره و ساحل عاج از یک منطقه خطرناک، کارت زرد دریافت می کند. اما قبل از انجام کار، کراسو و سانگاره به دنبال کسیه و هالر می روند. دومی تشویق زیادی دریافت می کند. او پس از مصدومیتی که در دورتموند متحمل شد، برای اولین بار در این تورنمنت شرکت خواهد کرد.

70 دقیقه: کامارا از راه دور شلیک کرد! عرض آن فقط از حدود 25 فوت فاصله است.

دقیقه 68: موفق باشید برای صاحب خانه! یک توپ خوب از سری، اوریر را پیدا می کند که ممکن است آفساید باشد اما نمی توان او را رد کرد. با این حال، مدافع کناری نمی تواند توپ را کنترل کند و مندی می تواند توپ را جمع کند. بدون ضربه زدن به در نیست. او مدتی مصدوم بود اما ظاهر خوبی دارد و بازی ادامه دارد.

دقیقه 67: سنگال اولین بازی تعویضی خود را در این دیدار انجام داد. مهاجم اچ دیالو جای خود را به جکسون داد.

دقیقه 66: حمله نادر سنگال در نیمه دوم. با شلیک شوت جاکوبز از کنار دروازه به پایان می رسد.

65 دقیقه: ساحل عاج اولین تغییر خود را در این مسابقه انجام می دهد. پیپه و آدینگرا جایگزین گریدل و دیاکیته می شوند. هالر داشت بدنش را گرم می کرد که باعث خوشحالی هواداران شد، اما زمان او هنوز نرسیده است.

60 دقیقه: H Diallo پس از پریدن برای ضربه سر ضربه ای از بازو به صورتش می خورد.

دقیقه 59: بازی دفاعی خوب دیالو که در محوطه جریمه توپ اس فوفانا را تکل کرد.

دقیقه 58: داور ابتدا پنالتی را اعلام نمی کند و به نظر می رسد تیم VAR با او موافق است. سنگال همچنان به این تصمیم معترض است اما بازی ادامه دارد.

دقیقه 54: باز هم دیاکیته! او از نیاکاته پاس می دهد و یک توپ عالی ارسال می کند اما کسی آنجا نیست. بازی مجدد نشان می دهد که کراسو خیلی نزدیک شده و باید کمی سریعتر به توپ برسد. سنگال در پایان ضد حریف است و بن سار با ورود به محوطه جریمه به سمت کوسونو می رود. یا مدافع ساحل عاج به او حمله می کند؟ سقوط می کند و سنگال پنالتی می خواهد. در حالی که سار تحت درمان قرار می گیرد، آی سیسه روی خط تماس عصبانی است. باز هم، از هر چیز دیگری حجیم‌تر به نظر می‌رسد، اما زاویه خوبی برای دیدن اینکه آیا یک لمس بالا است یا نه. اینجاست که VAR وارد عمل می شود…

دقیقه 53: اجرای خوب از Diakité مستقیم به خط کناری! آیا او می تواند مردی را در حالی که عقب می کشد پیدا کند؟ او نمی تواند و مستقیماً به دست مندی می افتد.

دقیقه 51: دیاکیته سعی می‌کند از دفاع عبور کند، اما توپ را با آزار و اذیت می‌برند. او از بیرون محوطه جریمه به دنبال ضربه آزاد است، اما داور علاقه ای ندارد.

دقیقه 47: نجات خوبی از Y Fofana! کولیبالی برای آی سار بازی می کند و تنها سوالی که در ذهن من وجود دارد این است که دفاع کجاست؟! وینگر به سمت جلو می دود تا شوت کند، اما دروازه بان عاج پایین می آید و مانع از برخورد توپ به تیرک دروازه می شود.

تاریخ به روز رسانی:

46 دقیقه: کونان توپ را در هکتار زمین دریافت می کند. او تصمیم می گیرد از روی پل عبور کند و جاده مستقیماً به آغوش دراز شده مندی منتهی می شود. یک شروع عالی

46 دقیقه: در نیمه اول، ساحل عاج 63 درصد توپ را در اختیار داشت اما به ندرت خطری را تهدید می کرد. سنگال از دفاع عمیق و ضدحمله خوشحال به نظر می رسید و آنها موقعیت های بهتری داشتند. با این حال، زمانی که شما یک گل برتری دارید، این می تواند یک بازی خطرناک باشد.

نیمه دوم: سنگال 1-0 ساحل عاج

آیا فیل ها دوباره گروه بندی شده اند؟ آیا سنگال می تواند نفرین افکن قهرمانی که از سال 2010 به یک چهارم نهایی نرسیده را بشکند؟ بیا با هم یاد بگیریم!

نیمه اول: سنگال 1-0 ساحل عاج

فوتبال واقعاً هیجان انگیزی در Yamoussoukro به نمایش گذاشته شد، اما تیم میزبان به لطف گل اولیه H Diallo در آستانه خروج از مرحله یک شانزدهم نهایی قرار دارد.

زود برمی گردم!

45+5 دقیقه: دو توپ خوب پشت سر هم از اوریر اما هر دو به خوبی دفاع کردند. سنگال سپس به مقابله می پردازد اما یک لمس ضعیف نادر از مانه حمله را پایان می دهد.

45+3 دقیقه: S Fofana توپ را در یک منطقه خطرناک از دست می دهد و نخست وزیر سار از راه دور شوت می کند. این یک ضربه خوب و نسبتا کم است، اما هنوز کمی بالاتر از میله است.

45 دقیقه: در این نیمه حداقل پنج دقیقه وقت اضافه خواهیم داشت.

45 دقیقه: بسته شد! مانه موفق شد مدافع را پشت سر بگذارد و توپ را به آی سار پاس دهد. گل مطمئنی به نظر می رسد، اما بازیکن مارسی نمی تواند به موقع پایش را بلند کند. در صورت آفساید یا خارج شدن توپ از بازی، سوت تاخیر زده می شود. این یک شانس واقعا خوب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *