سوالات خود را برای Ian McShane ارسال کنید | فیلم

با یک فیلم جدید در راه است، اکنون زمان خوبی برای فکر کردن به همه چیز یان مک شین است. در رادا با آنتونی هاپکینز و جان هرت (زندگی با دومی) آموزش دید و اولین فیلم مک‌شین و هرت درام رمانتیک بریتانیایی The Wild and the Willing در سال 1962 بود.

از دیگر کارهای برجسته حرفه ای می توان به نقش او به عنوان یک فروشنده مواد مخدر دوجنسه در مقابل ریچارد برتون در درام جنایی کلاسیک شرور محصول 1971 و ارباب جنایی تدی باس در هیولای سکسی در سال 2000، مقابل ری وینستون و بن کینگزلی، کاپیتان هوک در سال 2007 در شرک سوم، کاپیتان هوک اشاره کرد. و Blackbeard در سال 2007 Shrek the Third. او در سال 2011 در فیلم دزدان دریایی کارائیب: در جزر و مد غریب و هر چهار فیلم جان ویک در کنار کیانو ریوز بازی کرد.

تلویزیون نیز با آن مهربان بوده است: Lovejoy در ژانر خود یک کلاسیک باقی مانده است. او برنده گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد برای بازی در نقش مالک فاحشه خانه آل سوئرنگن در فیلم Deadwood شد و در همه چیز از Babylon 5 تا Game of Thrones و Dallas ظاهر شده است. امتیازات اضافی برای حضور در آلبوم مفهومی گریس جونز Slave to the Rhythm و استفاده کامل از استعداد و زمان یک بازیکن: پوشش مسابقات قهرمانی گلف بریتانیا در کانال کابلی ESPN هر سال از سال 2010. تا اینکه سبک مایک فلاورز پاپس او را شنیدم نسخه Of Every Breath You Take از آلبوم کاورهای انفرادی او که در سال 1992 منتشر کرد و به رتبه چهلم جدول رسید.

مک شین در جدیدترین فیلم خود، ستاره آمریکایی، نقش یک قاتل را بازی می کند که برای آخرین ماموریت خود برای کشتن مردی که به دلایلی حاضر نمی شود به جزایر قناری می آید. به نظر می رسد بهانه ای عالی برای تعطیلات رایگان و با تمام هزینه ها برای ما باشد، اما مک شین آشکارا ایده های دیگری داشت. شاید بتوانید در این مورد از او بپرسید؟

سوالات خود را به آیدی زیر ارسال کنید چهارشنبه 21 فوریه ساعت 18:00 به وقت گرینویچ و ما بهترین ها را به مرد بزرگ تقدیم خواهیم کرد. اما به یاد داشته باشید، همانطور که خود لاوجوی می‌گوید: “آیا ما نیاز به اضافه کردن بی اعتمادی و شک به این داریم؟” نه، ما نباید.

ستاره آمریکایی از 23 فوریه در سینماها و پلتفرم های دیجیتال بریتانیا حضور دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *