شک مصدومیت صلاح ضربه تازه ای به لیورپول زد و جوتا برای ماه ها غایب بود | لیورپول

پس از اینکه یورگن کلوپ تایید کرد آلیسون و دیوگو جوتا برای چند ماه از میادین دور خواهند بود، محمد صلاح به آخرین نگرانی لیورپول تبدیل شده است.

صلاح همچنان در مورد دیدار لوتون در آنفیلد در روز چهارشنبه مورد تردید است، اگرچه او روز شنبه پس از یک ماه مصدومیت در برنتفورد به بازی برگشت. گلزن برتر لیورپول زودتر از حد انتظار وارد زمین شد و در دقیقه 44 بازی 4-1 جای جوتای مصدوم را گرفت و بعد از بازی همسترینگ همسترینگ را احساس کرد.

کلوپ با از دست دادن ترنت الکساندر-آرنولد، کورتیس جونز، جوتا، تیاگو آلکانتارا و احتمالا دومینیک شوبوسلای به دلیل مصدومیت در فینال کارابائو کاپ روز یکشنبه، مطمئن است که صلاح با اخراج قابل توجهی مواجه نخواهد شد. اما او هشدار داد: «در مو هم این اتفاق روز به روز می‌افتد. منطقه ای مشابه که در آن کمی احساس خستگی می کرد. باید ببینیم چگونه پیشرفت می کند. “این هیچ چیز دیوانه کننده ای نیست، اما باید ببینیم.”

شانس سوبوسلای برای رویارویی با چلسی در روز یکشنبه رو به کاهش است زیرا این هافبک تاثیرگذار به تمرینات تیمی پس از تکرار مصدومیت همسترینگ خود ادامه نداد. جوتا در برنتفورد دچار آسیب دیدگی رباط صلیبی نشد، اما کلوپ در مورد مشکل همسترینگ آلیسون به‌روزرسانی بدبینانه ارائه کرد و گفت: «مطمئناً ماه‌ها طول می‌کشد». او گفت: “ما نمی دانیم چقدر طول می کشد، اما بازگشت قطعاً قابل پیش بینی نیست.”

انتظار می رود داروین نونیز پس از عقب نشینی به عنوان احتیاط در نیمه وقت شنبه در مقابل لوتون در دسترس باشد. علیرغم طولانی شدن لیست مصدومیت هایش، کلوپ اصرار دارد که نمی تواند برای بدشانسی های لیورپول در حالی که آنها قهرمان لیگ برتر هستند شکایت کند یا بهانه بیاورد.

سرمربی لیورپول گفت: مهم نیست که فردا شب چه تیمی داریم، من نمی‌خواهم مردم اینطور بگویند: “اوه، او بیرون است، او بیرون است، او بیرون است”. چند بازیکن ظاهر خواهند شد، مطمئناً همینطور است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

“بله، بدشانسی است، اما فردا شب قطعاً وظیفه ما این است که تا حد امکان قوی باشیم و اگر در خانه بازی کنیم باید از ما حمایت کنیم. اگر روحیه خوبی داریم و بازی می کنیم، اما تماشاگران هستند. فکر کردن “بله، اما او می توانست در آنجا گل بزند”، این یک مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *