گلف
صحبت های مت فیتزپاتریک بعد از مسابقات قهرمانی لینک ها دوبل مادرم |  گلف

صحبت های مت فیتزپاتریک بعد از مسابقات قهرمانی لینک ها دوبل مادرم | گلف

مت فیتزپاتریک هنگام عبور از پل سویلکان با مادرش عکس گرفت و سپس از ارتفاع 10 فوتی در سوراخ هجدهم در سنت اندروز یک پرنده درست کرد. در مورد راهی عالی برای تکمیل اولین تور اروپایی خود در دو سال آینده صحبت کنید.

قهرمان US Open 2022 مسابقه را که پس از باران شدید که بازی را در روزهای شنبه و یکشنبه نابود کرد به 54 حفره کاهش یافت، با امتیاز 6 زیر 66 در کورس اولد به پایان رساند و با 19 امتیاز در رده بندی عمومی به پایان رسید.

این بازی در روز دوشنبه به دنبال تلاش‌های قابل توجه نگهبانان سبز در سه دوره سطح یک اسکاتلند میزبان رویداد pro-am – St Andrews، Carnoustie و Kingsbarns – برای قابل بازی کردن آن ممکن شد. به طور خاص، بخش زیادی از Carnoustie در روز یکشنبه غیرقابل تشخیص بود، با سواحل بزرگی از آب که هنوز در برخی مسیرها پراکنده بودند.

ناچو الویرا اسپانیایی روز دوشنبه توپ خود را از پناهگاه غرقابی در سوراخ هجدهم در Carnoustie بیرون می آورد. عکس: استیون پوند/گتی ایماژ

رایان فاکس، برنده اخیر مسابقات قهرمانی PGA، با شوت 65 در Old Course و متیو ساوتگیت (66 در سنت اندروز) و مارکوس آرمیتاژ (66 در Carnoustie) در جایگاه دوم مشترک قرار گرفت.

فیتزپاتریک که در آوریل در تور PGA برنده جایزه RBC Heritage شد، از زمان مستر اندلس در اکتبر 2021 در تور اروپا برنده نشده بود. این آخرین عنوان یک هفته پس از حضور او در تیم قهرمان جام رایدر اروپا در رم به دست آمد. پس از پنج شکست متوالی در بازی های خارج از خانه در سال های 2016 و 2021، او اولین امتیاز خود را در بزرگترین نمایش گلف به دست آورد.

او با مادرش سوزان در pro-am بازی کرد و آنها نیز برنده شدند. فیتزپاتریک که در روز پنجشنبه 67 گلوله در کارنوستی و 64 در کینگزبارنز در روز جمعه شلیک کرد، گفت: «نمی‌توانستم هفته بهتری بخواهم». جدا از آب و هوا، واقعاً یک هفته عالی بود. حتی با وجود تمام بردهای من به جز یک رشته، در آینده آنها را فراموش می کنید و همیشه برد را با مادرتان به یاد خواهید آورد.

پس از اینکه فیتزپاتریک راند خود را کامل کرد، تنها آرمیتاژ، شماره 381، می‌توانست به طور واقع بینانه برتری را تهدید کند، و او سه پرنده در یک کشش چهار سوراخ ساخت تا در عرض دو ضربه بسته شود و سه سوراخ در کارنوستی باقی مانده بود. با این حال، مرد انگلیسی در نیمه نهایی به پایان رسید و برای دومین بار به تساوی سقوط کرد.

سباستین سودربرگ سوئدی در کینگزبارنز با 10 برد در 62 مسابقه بدون بوگی در کینگزبارنز با 15 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت. در مجموع 39 بازیکن قبل از دور سوم و آخر یا کنار رفتند یا بازنشسته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *