فوتبال
طبق ادعای دومینگز، 10 مرد فارست در برابر برنتفورد ایستادگی می کنند |  لیگ برتر

طبق ادعای دومینگز، 10 مرد فارست در برابر برنتفورد ایستادگی می کنند | لیگ برتر

ناتینگهام فارست و برنتفورد توانستند کل بازی را در 9 دقیقه سرگرم کننده نیمه دوم در سیتی گراوند جای دهند. تقریباً برای یک ساعت هیچ اتفاقی نیفتاد تا اینکه موسی نیاکاته قبل از اینکه کریستین نورگارد و نیکلاس دومینگز با هم سر خود را رد و بدل کنند اخراج شد.

این یک بازی برای پاکبازان نبود، زیرا هیچ یک از دروازه بانان کار زیادی برای پایین نگه داشتن امتیاز انجام ندادند. فارست خوشحال خواهد شد که خریدهای جدید آنها به سرعت حل شده است، در حالی که برنتفورد پیشرفت قابل توجهی را نشان داده است تا توماس فرانک را که پنجمین بازی را بدون برد پس از استراحت به پایان رساند، راضی کند.

استیو کوپر مورگان گیبز وایت را از تیم کنار گذاشت و تاکید هجومی را به سرعت و مهارت آنتونی الانگا و کالوم هادسون اودوی وینگرها واگذار کرد. بازیکن سابق منچستریونایتد پس از 60 ثانیه با عبور از سمت اشتباه مدافع کناری آرون هیکی، تهدید خود را نشان داد و او را مجبور به دریافت کارت زرد کرد تا مدافع برنتفورد در 89 دقیقه باقیمانده در موقعیتی نگران کننده باقی بماند.

پس از ضربه ویلی بولی از کرنر، تایوو آوونیی توپ را وارد دروازه کرد. کمک داور بلافاصله متوجه شد که مهاجم آفساید است و VAR با وجود اینکه می‌دانست تصمیم اصلی چیست و گل به درستی مردود است، آن را به چالش نکشید، اما این نشانه خطری بود که Awoniyi در محوطه جریمه داشت.

فارست موریلو را در 21 سالگی در اختیار داشت، اما مهاجم یک R اضافی به پیراهن خود اضافه کرد تا اولین بازی خود را در دفاع میانی انجام دهد. این بازیکن برزیلی با توپ در پایش خوشحال به نظر می رسید و می توانست موقعیت های خطرناک را به خوبی بخواند و تصور یک بازیکن آینده دار جدید را ایجاد کند. در همین حال، ابراهیم سنگره نشان می داد که چرا فارست دو تابستان در تلاش برای متقاعد کردن او برای پیوستن بود. او در دو بازی اول خود مقابل برنلی و منچسترسیتی مشکل داشت اما با لمس خود تحت تأثیر قرار گرفت و در وسط پارک بر توپ مسلط شد.

کریستین نورگارد از برنتفورد (سمت راست) در بازی مقابل فارست پیشتاز است. عکس: کریس رادبرن/ رویترز

کوارتر اول بازی با برتری فارست مقابل تیم ناامن برنتفورد برگزار شد. تیم میزبان تیزتر به نظر می رسید، توانایی بیشتری در کنترل توپ و یافتن فضا داشت، اما بازی ناپایدار شد زیرا هیچ یک از طرفین فرصتی برای گلزنی نداشتند تا اینکه یک ضربه آزاد سازماندهی شده به ویتالی جانلت رسید. ضربه او به سمت مت ترنر منحرف شد، او همچنان باید به سرعت واکنش نشان می داد و ریباند در نهایت به بیرون رفت. هنوز زمان برای بررسی هندبال مقابل دومینگز وجود داشت اما مسئولان VAR تصمیم گرفتند که علیه هافبک فارست اقدامی نکنند.

نیمه دوم ترنر دراماتیک تر آغاز شد. او ابتدا یک شوت زد، اما در تلاش دوم توپ را دفع کرد، سپس اولین لمس ضعیفی روی پاس پشتی انجام داد و به یوآن ویسا اجازه داد تا با او تکل بزند، که منجر به انتظار دردناکی شد که توپ به سمت خط جریان پیدا کرد، اما بولی توپ را جارو کرد. دور. سردرگمی دروازه بان چیزی که قبل از تعطیلات یک بازی دوستانه پیش فصل به نظر می رسید حداقل به یک بازی لیگ برتر تبدیل می شد.

مهاجمان برنتفورد مشکلاتی را ایجاد می کردند، به خصوص ویسا که نیاکاته را شکست داد. مدافع سعی کرد با او مقابله کند اما احمقانه ناخن های او را به پشت پای ویسا فرو برد تا بتواند وضعیت را اصلاح کند که در نتیجه کارت زرد دوم را دریافت کرد.

زمانی که ماتیاس جنسن ضربه ایستگاهی را روی سر نورگارد زد که دستان درمانده ترنر به گوشه پایینی ضربه زد، اوضاع پیچیده تر شد. VAR به طور شگفت انگیزی زمان زیادی را برای بررسی آفساید صرف کرد، اما در نهایت متوجه شد که همه چیز خوب است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

باران مداوم شرایط عالی را برای هدرها فراهم کرد و Forest خیلی زود خودش را نشان داد. هری تافلو که به تازگی معرفی شده بود، یک سانتر عالی را برای دومینگوئز بدون علامت ارسال کرد و او با ضربه سر توپ را از کنار مارک فلکن عبور داد. دروازه بان هلندی پس از جایگزینی دیوید رایا نتوانسته تاثیرگذار باشد و سوالات بیشتری در مورد موقعیت او و اینکه چرا در ثانیه آخر بازوی خود را کشیده است، از او پرسیده خواهد شد.

برنتفورد تقریباً از 13 دقیقه وقت اضافی به نفع خود استفاده کرد. مایکل اولاکیگبه از سمت چپ وارد دروازه شد و از راه دور شوت کرد، اما موریلو اولین بازی خوب خود را از روی خط دروازه به پایان رساند و مطمئن شد که نتیجه عادلانه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *