طرح های بحث برانگیز برای گسترش خانه تنیس ویمبلدون توسط شورا تصویب شد | لندن

برنامه‌های بحث‌برانگیز برای گسترش زمین‌های باشگاه آل انگلستان، محل برگزاری مسابقات قهرمانی ویمبلدون، توسط رهبران شورای محلی تایید شده است.

کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شورای مرتون پنجشنبه شب رای داد تا درخواست توسعه مجموعه تنیس را تأیید کند.

سخنگوی بخش جنوب غربی لندن او در بیانیه ای گفت: «پس از بررسی گزارش افسر، ارسال‌های مربوطه و چارچوب برنامه‌ریزی مربوطه، کمیته برنامه‌ریزی مستقل، متشکل از اعضای شورا از همه احزاب، به تأیید درخواست ارائه‌شده توسط زمین تنیس روی چمن سراسر انگلستان (AELTG) برای گسترش این رشته رای داد. در ویمبلدون.”

در این جلسه که بیش از چهار ساعت در جنوب لندن به طول انجامید، به شورای مرتون گفته شد که بیش از 2000 نامه اعتراض دریافت شده است. این نامه‌ها حاوی ادعاهایی بود مبنی بر اینکه طرح‌های دادگاه تظاهرات جدید و 38 دادگاه چمن دیگر، عهدی را نقض می‌کردند که از ساخت و ساز در آنها جلوگیری می‌کرد. پارک درجه II* فهرست شده.

استفان هاموند، نماینده محافظه‌کار ویمبلدون، گفت که او می‌خواهد برنامه جدیدی را ببیند که به نفع AELTC و جامعه باشد و پیشنهادات فعلی را به دلیل ساخت و ساز برنامه‌ریزی‌شده در پارک “نامناسب” توصیف کرد.

یکی از نمایندگان گروه Save Wimbledon Park در این جلسه گفت که صدها درخت در نتیجه این پیشنهادها قطع خواهند شد و آن را “یک توسعه تجاری تهاجمی و نامناسب” توصیف کرد. AELTC گفت درختان جدیدی کاشته خواهند شد.

سالی بولتون، مدیر عامل AELTC در این نشست گفت که چشم انداز آنها “یکی از بزرگترین تحولات ورزشی لندن از زمان المپیک 2012” را رقم خواهد زد. او هشدار داد که خطر عقب افتادن SW19 از سایر گرند اسلم ها قابل توجه است، زیرا این تنها محلی است که میزبان مسابقات مقدماتی در یک مکان متفاوت در روهمپتون است. وی همچنین افزایش گردشگری و اشتغال بیشتر را از دیگر مزایایی است که برای اقتصاد محلی به همراه خواهد داشت.

باشگاه آل انگلستان مدتهاست که به دنبال گسترش زمین گلف خود بوده است. مدیران می گویند رشد و نوسازی تنها راه برای نگه داشتن قدیمی ترین و معتبرترین مسابقات قهرمانی جهان از رقبای گرند اسلم است.

در طرح تصویب شده، سایت تقریباً سه برابر شده و زمین های چمن بیشتر و ظرفیت جمعیت بیشتر خواهد بود. این باشگاه همچنین می تواند در زمین های موجود خود، تسهیلات اقامتی شرکتی سودآورتری ایجاد کند.

در مقام مقایسه، US Open در نیویورک 465 میلیون پوند برای ورزشگاه اصلی آرتور اش با 22547 صندلی، که دارای 90 سوئیت شرکتی لوکس است، علاوه بر دومین محل نمایشگاه خود، لوئیس آرمسترانگ، که اکنون 14061 صندلی دارد، هزینه کرد. پنج رستوران و یک سالن دو طبقه برای بازیگران. زمین مرکزی ویمبلدون 14979 صندلی دارد و هیچ جعبه شرکتی ندارد.

طرح ها شامل یک «نمایشگاه پارک لند» به طول 95 متر، 28 متر ارتفاع و 8000 صندلی در زمینی است که توسط معمار منظر Capability Brown برای اولین ارل اسپنسر در سال 1768 طراحی شده است، و همچنین 38 دادگاه زمینی و چندین ساختمان فرعی. و 6 مایل جاده ها و مسیرهای پیاده روی در زمین های حفاظت شده.

زمانی که در سال 1993 مالکیت زمین گلف را از شورای شهر مرتون به مبلغ 5.2 میلیون پوند خریداری کرد، باشگاه آل انگلستان با یک توافقنامه قانونی “جلوگیری از استفاده از زمین برای اهدافی غیر از اوقات فراغت یا تفریح ​​یا فضای باز” موافقت کرد.

این باشگاه زمین را به باشگاه گلف ویمبلدون پارک اجاره داد که مدت اجاره آن در سال 2041 به پایان می رسد. اما باشگاه تنیس که خواهان گسترش مسابقات قهرمانی و برگزاری مسابقات مقدماتی در این کورس است، 65 میلیون پوند به اعضای باشگاه گلف برای خرید و گسترش اجاره پیشنهاد داده است. رد پای او

اعضای باشگاه گلف، از جمله مجریان تلویزیونی پیر مورگان، آنت مک‌پارتلین و دکلن دانلی، و همچنین لرد اودانل، منشی سابق کابینه، در سال 2018 به این قرارداد رای مثبت دادند و هرکدام 85000 پوند به دست آوردند.

او به کمپین‌ها قول داد که دادگاه نمایشی «ساختمانی درجه یک خواهد بود که با زیبایی محیط خود مطابقت دارد و به تاریخ غنی سایت ادای احترام می‌کند» و گفت که تصویر «تنیس در باغ انگلیسی» را بهبود می‌بخشد.

اما اعضای شورای لیبرال دموکرات سال گذشته طرحی را ارائه کردند که در آن شورا را ملزم به “اجرا” قراردادها و جلوگیری از ساخت استادیوم کردند. این طرح مورد حمایت اعضای شورای محافظه کار قرار گرفت.

با این حال، اعضای حزب کارگر که اکثریت شورا را در اختیار دارند، این طرح را اصلاح کردند و اعلام کردند که به قراردادها “باید احترام گذاشته شود” نه اینکه اجرا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *