بسکتبال
عثمان دینگ برای فرانسه بازی می کند: “من می خواهم تا آنجا که ممکن است انتخاب کنم”

عثمان دینگ برای فرانسه بازی می کند: “من می خواهم تا آنجا که ممکن است انتخاب کنم”


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

بازی های المپیک 2024 نزدیک است و تیم ملی میزبان فرانسه به ویژه پس از نتیجه ضعیف در جام جهانی 2023 فیبا، جزو مدعیان کسب مدال خواهد بود.

ویکتور ویمبانیاما قبلاً تمایل خود را برای بازی ابراز کرده است، اما نامزدهای زیادی در NBA برای سرمربیگری وینسنت کولت وجود دارد. به نظر می رسد یکی از آنها می تواند عثمان دینگ از اوکلاهما سیتی تاندر باشد.

در حال صحبت با Basket USAوی به احتمال پیوستن به تیم ملی فرانسه با المپیک تابستان آینده اشاره کرد.

دوست دارم برای تیم فرانسه بازی کنم. تابستان گذشته نتوانستم این کار را انجام دهم زیرا از ناحیه کمر آسیب دیدم. اما بدیهی است که تیم فرانسه در قلب من جایگاه ویژه ای دارد و می خواهم تا آنجا که ممکن است انتخاب کنم.دینگ گفت.

او برای بسیاری از تیم‌های جوانان فرانسه بازی کرد و مدال نقره مسابقات قهرمانی اروپا زیر ۱۶ سال فیبا ۲۰۱۹ را به دست آورد.

من به U16s رسیدم، اما سال بعد Covid بود. متاسفانه در زیر ۱۸ سال مصدوم شدم. قهرمانی اروپا 2019 را با ویکتور ویمبانیاما در زیر 16 سال در رده دوم به پایان بردیم. ما آداما بال را داشتیم که در حال حاضر در سانتا کلارا بازی می کند. آرمل ترائوره ​​هم همینطور. تیم عالی.

دانشجوی سابق INSEP در سال 2020 توسط نیویورک نیکس در رده یازدهم جدول قرار گرفت و بلافاصله در سال 2023 برای سه انتخاب دور اول به اوکلاهاما مبادله شد. او سپس دو فصل را با سنتر فدرال و نیوزلند بریکرز گذراند و سپس در سال 2022 به تاندر پیوست.

او در اولین فصل خود در 39 بازی فصل عادی با میانگین 4.9 امتیاز و 2.7 ریباند به میدان رفت و در فصل جاری نیز میانگین 4.3 امتیاز و 1.6 ریباند در 18 بازی را به ثبت رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *