غول‌های تکان‌خورده نیویورک QB دانیل جونز را تا پایان فصل از دست می‌دهند | غول های نیویورک

دنیل جونز، مدافع نیویورک جاینتز، به دلیل پارگی رباط صلیبی قدامی در زانوی راست، ادامه فصل را از دست خواهد داد.

برایان دابول، مربی جاینتز گفت که MRI روز دوشنبه مصدومیت را تایید کرد، اما نگفت که چه زمانی عمل جراحی انجام خواهد شد یا اینکه آیا قسمت دیگری از زانوی جونز آسیب دیده است یا خیر.

جونز که یکشنبه پس از از دست دادن سه بازی به دلیل مصدومیت گردن به ترکیب بازگشت، در آخرین بازی کوارتر اول در حالی که به دنبال دریافت کننده در پایین زمین بود، زانوی خود آسیب دید. جونز در فواصل زمانی در چادر پزشکی معاینه شد، در حاشیه دوید و مربیان و کادر پزشکی را متقاعد کرد که می تواند بازگردد. او در بازی اول کوارتر دوم عقب افتاد و زانویش دوباره شکست. او در باخت 30 بر 6 مقابل لاس وگاس زمین را ترک کرد و دیگر برنگشت.

تامی دی ویتو که این هفته به دلیل مصدومیت ذخیره تیرود تیلور از تیم تمرینی خارج شد، بازی را برای جاینتز به پایان رساند.

تیلور از ناحیه دنده آسیب دید و دابل نتوانست تایید کند که این گارد کهنه کار در این فصل دوباره در دسترس خواهد بود یا خیر. در این صورت، دویتو، یک تازه کار، و مت بارکلی کهنه کار، که اخیراً به تیم تمرینی پیوسته است، به عنوان گارد نقطه ای خدمت خواهند کرد، مگر اینکه نیویورک شخص دیگری را امضا کند.

دابل گفت که اواخر دوشنبه با جو شوئن مدیر کل دیدار خواهد کرد تا در مورد پست کوارتربک صحبت کند. او گفت که قصد دارد دویتو را برای بازی یکشنبه مقابل دالاس آماده کند. کابوی ها در آغاز فصل 40-0 جاینتز را شکست دادند.

دی ویتو 15 از 20 برای 175 یارد با یک تاچ داون و دو قطع توپ در روز یکشنبه بود. او یک هفته پیش پس از مجروح شدن تیلور در مقابل جت ها اولین بازی NFL خود را انجام داد.

غول ها در میانه یک فصل وحشتناک هستند. پس از باخت یکشنبه، آنها پس از صعود به پلی آف فصل گذشته 2-7 هستند. جونز، ششمین انتخاب کلی در درفت 2019، تابستان امسال قراردادی چهار ساله به ارزش 160 میلیون دلار با جاینتز امضا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *