فرانسه – ایرلند: افتتاحیه شش ملت 2024 – زنده | شش ملت 2024

رویدادهای مهم

چند سوال مهم از اندی برادشاو

آیا بازیکنان فرانسوی گوش دادن به ادواردز را متوقف کرده اند؟ آیا فارل فهمیده است که چگونه دفاع ادوارد را شکست دهد؟ ادواردز باید چند نفر از اعضای خانواده بازیکنان فرانسوی را قبل از اینکه یادشان بیاید که چگونه دفاع کند، در نیمه وقت به چوب خردکن غذا بدهد؟

نیمه وقت!

40 دقیقه. PEEEEP! تحول آخرین عمل فردا است

برای امتحان! فرانسه 10 – 17 ایرلند (دامیان پنو)

39 دقیقه. ایرلند دوباره تحت فشار است و این نگران کننده است که با پایین آمدن چکش، یک پنالتی دیگر را دریافت کنند. Mauvaka لمس می کند و می رود و برای مدت کوتاهی می ایستد، یعنی لوکو می تواند با دستانش به سمت چپ حرکت کند تا Penaud گلزنی کند.

راموس متحول می شود.

38 دقیقه. اما یک لحظه صبر کنید، حمله شکست خورده فرانسه موفق می شود یک پنالتی را برای تیم میزبان به دست آورد تا یک تلاش دیگر در خط 5 متر ایرلند به ثمر برساند. با به دست آوردن برتری آفساید، پیراهن های آبی خط دفاع سبز را مشت می کنند، سپس تکل بزرگ کینان باعث می شود پناد توپ را دفع کند. توپ یک بار دیگر به کرنر پرتاب شد

35 دقیقه. نقطه مثبت نادر در این حمله فرانسوی ها زمانی خاموش شد که بیرن از اولیوون جلو افتاد و خط حمله 5 متری را انتخاب کرد. گیبسون پارک با یک ضربه توپ را دفع می کند.

33 دقیقه. به نظر می رسد قرمزها فرانسه را کمی بیدار کرده اند، زیرا هم سرعت و هم تهاجم (قانونی) آنها به سرعت در حال افزایش است. آنها در این بازی یک پنالتی گرفتند و کفش جالیبرت آنها را به ایرلند 22 رساند.

کارت قرمز! پل ویلمزه (فرانسه)

31 دقیقه. ویلمسه به وضوح از این عملکرد ضعیف خسته شده است و یک بار دیگر خود را پرت می کند زیرا او به عنوان نفر دوم در تکل خیلی بالا می رود و با شانه اش سر ایرلندی را می شکافد. او و فرانسه نمی توانند بحثی داشته باشند.

مگر اینکه آنها در مورد احمقانه ترین کارت های تاریخ بحث کنند.

تاریخ به روز رسانی:

برای امتحان! فرانسه 3 – 17 ایرلند (Tadhg Beirne)

29 دقیقه. این پنالتی یک وقفه جزئی در جریان عادی بازی بود، که ایرلند بر آن مسلط بود، به ویژه حملی که فرانسه در سراسر پارک ادامه داشت. پس از یک حرکت بزرگ دوریس، کراولی توپ کوتاهی را به Beirne در زاویه می‌زند که دانتی را در دفاع غافلگیر می‌کند و لاک سر آبی‌ها برای گلزنی مسابقه می‌دهند.

کراولی دو مورد اضافی را اضافه می کند.

تذگ بیرن از دفاع فرانسه عبور می کند… عکس: اندرو متیوز/PA
او سپس برای افزایش برتری ایرلند وارد میدان می شود. عکس: دنیل کول/AP

تاریخ به روز رسانی:

مجازات! فرانسه 3 – 10 ایرلند (توماس راموس)

26 دقیقه. یکی از چیزهایی که برای فرانسه خوب پیش رفت حمله و پنالتی در فاصله 40 متری بود که راموس با آرامش آن را دفع کرد.

تاریخ به روز رسانی:

@bloodandmud – برای رفیق اخبار راگبی امشب روی تو حساب می کنم! ما در یک کابین در نروژ با وای فای بسیار کند هستیم. پخش زنده برای ما وجود ندارد. پدربزرگ من کاپیتان ایرلند بود و من از دست دادن این بازی متنفرم. بیا ایرلند!

– نیکولا سوگدن 💙 (@NicolaSugden) 2 فوریه 2024

من تمام تلاشم را خواهم کرد نیکولا!

پنالتی از دست رفته! فرانسه 0 – 10 ایرلند (جک کراولی)

23 دقیقه. پسر جدید آن را پوشانده است. او با پست مناسب هم سطح است و خیلی دور نیست، اما به سمت راست جلوتر می رود تا از دست بدهد. آنها کسانی هستند که برای رسیدن به این سطح به آنها نیاز دارید.

22 دقیقه. پس از حمله در فرنچ 22، گیبسون-پارک توپ را از سمت کوتاه می گیرد و به کراولی که وارد خط 5 متر می شود، تغذیه می کند. مهاجم از خط فرانسوی عبور می کند اما توپ در هوا باقی می ماند.

ولی، لس آبی او دوباره در آفساید بود.

19 دقیقه. ویلمسه از سطل زباله بیرون آمد و به موقع به تیمش پیوست تا تلاش بیرن در ضربه باکس لوکو را از بین ببرد. ایرلند روی توپ می‌پرد و آن را به سمت چپ حرکت می‌دهد، جایی که هنشاو به‌طور دردناکی آن را تکان می‌دهد.

جمعیت در حال حاضر کاملاً ساکت است، به جز چند نفرین (احتمالا).

17 دقیقه. در این میان تصمیم گرفته شد که کارت ویلمسه زرد بماند. عامل تعیین کننده کاهش قد پورتر در حین تکل بود.

این یک خبر خوب برای فرانسه است که تا به حال مایه شرمساری کامل بوده است. آنها به آن نیاز دارند.

برای امتحان! فرانسه 0 – 10 ایرلند (جیمیسون گیبسون پارک)

16 دقیقه. یک ضربه رو به جلو از لوو به این فاصله نزدیک می شود، اما او کوتاه می ایستد تا راموس مجبور شود توپ را بازی کند و توپ را دفع کند. مزیت ایرلند

پس از شروع مجدد، مردان سبزپوش به سرعت به سمت راست حرکت می‌کنند و آکی به سمت راست حرکت می‌کند تا پشت خط فرانسوی قرار بگیرد و سپس وارد نیمه حمله برای گلزنی شود.

کراولی متحول می شود.

جیمیسون گیبسون-پارک ایرلند (راست) به سمت خط آزمایشی فرانسه می‌رود… عکس: اندرو متیوز/PA
و او شیرجه می زند تا اولین تلاش ایرلند را به ثمر برساند. عکس: کلمنت ماهودو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ
گیبسون پارک تلاش خود را با هم تیمی هایش جشن می گیرد. عکس: Dan Sheridan/Inpho/Shutterstock

تاریخ به روز رسانی:

14 دقیقه. فرانسه پس از نادیده گرفتن درخواست های داور برای عدم استفاده از دستانش در حرکت، فرانسه اولین پنالتی مسابقه را به دست آورد. ایرلند در خط 10 متر به شکلی دیدنی پیروز شد، اما حمله ناکام ماند زیرا ضربه جالیبرت به راحتی توسط لو مشخص شد.

10 دقیقه. جدا از یک حرکت کوچک به سمت راست، افتتاحیه کاملاً متعلق به ایرلند بود، آخرین نمونه آن زمانی رخ داد که لوکو پای چپ خود را به 22 برید.

کارت زرد! پل ویلمزه (فرانسه)

8 دقیقه. بن وایت هاوس در نیمکت TMO از داور دیکسون می خواهد که در حین تکل به ویلمس نگاه کند که شانه اش را به سر اندرو پورتر می زند. کاملا واضح است و داور آن را اخراج می کند. فرانسه به 14 سقوط کرد زیرا Bunker ارزیابی می کند که آیا قرمز شود یا خیر.

مجازات! فرانسه 0 – 3 ایرلند (جک کراولی)

7 دقیقه. این یک فرصت آسان است و کراولی از همان ابتدا آن را میخکوب می کند.

6 دقیقه Mauvaka در آفساید در جناح چپ، 10 متر جلوتر از نیمه فرانسوی گرفتار شد. در حالی که اوماهونی جاه طلبی زودهنگام برای کاپیتانی نشان می دهد، کراولی موقعیت را به گوشه ای هل می دهد.

توپ برای ضربه زدن به سمت پایین خط کشیده می شود اما تاس نمی تواند ریخته شود و بنابراین کراولی از پشتی ها درخواست می کند که تلاش کنند. چند مرحله بعد، حداقل دو بازیکن در فرانسه در آفساید هستند.

3 دقیقه فرانسه توپ را گرفت و به سرعت آن را آرام کرد و به لوکو اجازه داد تا اعصاب ذخیره خود را با یک ضربه پاک کننده خوب تقریباً در نیمه راه آرام کند. یک تیم معمولی از ایرلند دنبال می‌شود، اما نتیجه به جایی نمی‌رسد و لس‌بلوزها به شدت می‌پرند و توپ را از میان دستانش به سمت پناد می‌برند، که توسط لوو مجبور به تماس می‌شود.

ایرلند برای بازی شش ملت خود در برابر فرانسه از لیست خارج شد. عکس: اندرو متیوز/PA

تاریخ به روز رسانی:

برای شروع!

با زنده شدن بازی و مسابقات، جک کراولی ضربه می زند

تاریخ به روز رسانی:

AnthemWatch

یک ارگ Bontempi تقریباً Call Ireland’s Call را کنار هم نگه می دارد یک کاپلا لا مارسی سقف گل آلود را منفجر می کند.

تیم‌ها از تونل در میان هرج و مرج بیرون می‌آیند که با هیاهوی وسایل آتش‌نشان می‌درخشد. پسران و دختران مارسی در میان جمعیت قطعا در مورد این یکی هیجان زده می شوند.

کیلان دوریس و هم تیمی های ایرلندی اش در کنار رقبای فرانسوی خود به میدان می روند. عکس: رمزی کاردی/فایل ورزشی/گتی ایماژ
Allez Les Bleus! عکس: اندرو متیوز/PA

تاریخ به روز رسانی:

اسکات بلر می گوید: «شما نمی توانید واقعاً انتظار داشته باشید که بیلی جوئل را بدون خطر چنین واکنشی نام ببرید. «آهم: تدق طولانی ترین زمان».

برتر. بگذار بیایند.

آی تی وی به تازگی چند مصاحبه قبل از مسابقه انجام داده است و این یک ضرب و شتم ویگان است که اندی فارل و شان ادواردز در مورد آینده چت می کنند. هنوز هم خیلی عجیب به نظر می رسد که آنها در اتحادیه راگبی از همان جغرافیا جلوتر هستند.

من کاملا سزاوار این هستم، فکر کنید.

تاریخ به روز رسانی:

مسئولین امشب برای کسانی که می خواهند بدانند دقیقا کدام غیرقانونی در این مسابقه خاص نادیده گرفته می شود

قاضی: کارل دیکسون (انگلیسی)

کمک داوران: متیو کارلی (انگلیسی) و جردن وی (اتریش)

مسئول مسابقه تلویزیونی: بن وایت هاوس (وال)

خواندن قبل از مسابقه

نگاهی به آنچه نویسندگان دیگر ما (که می توان به نظرات آنها اعتماد کرد) برای مسابقات امسال پیش بینی کنید نگاه کنید.

این عصر خوب با من فریاد بزنید و هر چیزی را که می توانید در مورد امیتر یا X-ing فکر کنید به من بگویید @BloodAndMud

تیم ها

فابین گالتی همه هافبک های تولوز را با دو نفر بوردو متشکل از ماکسیم لوکو و ماتیو ژالیبرت جایگزین کرد، در حالی که یورام موفانا در کنار زمین قرار گرفت. مهاجم مهاجم پل ویلمسه پس از از دست دادن جام جهانی باز می گردد، اوینی آتونیو بازنشسته نمی شود و فرانسوا کروس به چارلز اولیوون و کاپیتان جدید گرگوری آلدریت در ردیف عقب می پیوندد.

اندی فارل سرانجام پس از جدایی سکستون، وضعیت غیر حائز رتبه را به جک کراولی انتخاب کرد. در دفاع نیز رابی هنشاو جایگزین رینگروز مصدوم در دفاع میانی می شود و کالوین نش اولین بازی خود را در بال خواهد داشت. پیتر اوماهونی کاپیتان بال است، در حالی که جیمز رایان جای خود را به جو مک کارتی آینده دار می دهد. ریچارد نیکسون، استودبیکر، تلویزیون دومین.

فرانسه توماس راموس؛ دامیان پناد، گائل فیکو، جاناتان دانتی، یورام موفانا. ماتیو ژالیبرت، ماکسیم لوکو؛ سیریل بایل، پیتو ماواکا، اوینی آتونیو، پل گابریلاگ، پل ویلمزه، فرانسوا کروس، چارلز اولیوون، گرگوری آلدریت (کاپیتان).

جایگزین ها: 16 جولین مارشان، 17 ردا واردی، 18 دوریان آلدگری، 19 پوسولو توئیلاگی، 20 کامرون ووکی، 21 پل بودهنت، 22 نولان لو گارک، 23 لویی بیل بیاری.

ایرلند هوگو کینان; کالوین نش، رابی هنشاو، باندی آکی، جیمز لو. جک کراولی، جیمیسون گیبسون پارک؛ اندرو پورتر، دن شیهان، تادگ فرلونگ، جو مک کارتی، تادگ بیرن، پیتر اوماهونی (کاپیتان)، جاش ون در فلیر، کیلان دوریس.

جایگزین ها 16 رونان کلهر، 17 سیان هیلی، 18 فینلی بیلهام، 19 جیمز رایان، 20 رایان برد، 21 جک کانن، 22 کانر موری، 23 سیاران فراولی.

پیشگفتار

خوش آمدی پاریس مارسی، مسابقات قهرمانی شش ملت 2024 را جمعه شب با هیجان آغاز می کنیم.

از دست دادن چیز سختی است، اما برخی می گویند ترسناک ترین چیزی نیست که می توانید تجربه کنید، زیرا به این معنی است که شما واقعاً چیز خاصی برای شروع داشته اید. در واقع پیشنهاد شده است که دانستن این امر نمی تواند برای همیشه ادامه یابد این همان چیزی است که چنین احساسات قوی و تلاش را در یک رابطه تحریک می کند.

حقیقت هر چه باشد، اخیراً این دو طرف متحمل ضررهایی شده اند.

ایرلند آخرین خداحافظی خود را با کاپیتان و ستون اصلی دهه گذشته خود، جانی سکستون، در حالی که بازنشسته شد تا با فرزندانش دویدن های مفصل و به موقع با فرزندانش انجام دهد و از همه اطرافیانش در فضایی غیر راگبی خشمگین شود. فرانسه بدون معجزه مکعبی خود، آنتوان دوپون است، که تلاش می کند با شیرجه زدن در آب های خوشبوی قهرمانی اش در المپیک هفتم، شکست خود در جام جهانی را از بین ببرد. sur mon sol. رومن نتاماک نیز به دلیل یک دلیل عادی تر مانند مصدومیت در اینجا نیست.

بنابراین اگر هر دو تیم درصدی از مشارکت مرکزی جدید و کاپیتان های جدید را داشته باشند، چه انتظاری می توان داشت؟ مسابقه سال گذشته زودهنگام پیشرفت ایرلند به گرند اسلم در ماه مارس را قطعی کرد، اما چنین نتیجه ای در اینجا بعید است چنین نشانه قطعی را داشته باشد.

هر دو تیم از خروج اجباری از ورزشگاه دو فرانس سود خواهند برد، به این معنی که می توانند امروز در عرصه ای متفاوت از میدانی که چند ماه پیش روحشان به هزاران تکه تکه شد وارد درگیری شوند.

هیچ یک از مربیان نمی خواهند در چند ساعت وضعیتی را که حتی به طور مبهم شبیه این آسیب است، دوباره مرور کنند. هر کدام احساس خواهند کرد که به اندازه کافی از دست داده اند.

تاریخ به روز رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *