بسکتبال
فنر سرعت تیمان را برای برد برلین کاهش داد

فنر سرعت تیمان را برای برد برلین کاهش داد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

دفاعی که پس از پایان نیمه بهتر شد، فنرباغچه بکو را در مسیر پیروزی در مرسدس بنز آرنا قرار داد.

این تیم با کسب پیروزی 91-82 مقابل آلبا برلین، به چهارمین پیروزی خود در همین تعداد بازی تحت هدایت ساروناس یاسیکوویسیوس دست یافت.

یوهانس تیمان که 9 بار متوالی در یورولیگ ترکیش ایرلاینز امتیاز دو رقمی کسب کرده است، روز جمعه به 8 امتیاز و تیراندازی 2 از 7 محدود شد.

امتیاز جعبه

12 امتیاز تیم آلمانی در کوارتر سوم برتری دو رقمی را برای آنها رقم زد. سومین پیروزی متوالی در یورولیگ رکورد کلی را به 9-7 بهبود بخشید. این تنها دومین برد در هشت بازی خارج از خانه در فصل عادی 2023-24 بود.

اسکاتی ویلبکین با کسب 20 امتیاز رکورد فصل جدید را شکست. او علاوه بر شوت 7 بر 14 از زمین، شش پاس گل، سه ریباند و یک توپ ربایی به ثبت رساند. امتیاز شاخص عملکرد او 22 یک رکورد بازی در رقابت های دور 16 بود.

جورج پاپاگیانیس که پس از حدود سه هفته دوری به میادین بازگشت، با 15 امتیاز او را دنبال کرد. جاناتان موتلی و تایلر دورسی به ترتیب 14 و 12 امتیاز به دست آوردند. نیک کالاتس، رهبر تاریخ یورولیگ، در آلمان 13 پاس گل داد.

متکان بیرسن (زانو) و رائول نتو (زانو) و همچنین ملیح محمود اوغلو و شهموس هازر مصدوم شدند.

دیدار رقبای بین شهری

فنر در بازگشت به سوپرلیگ بسکتبال بیمه ترکیه میزبان داروششافاکا لاسا است و قصد دارد روز دوشنبه قبل از بازی قاره ای مقابل آنادولو افس در روز پنجشنبه به نتیجه 10-3 دست یابد. تیم برلین پیش از دور هفدهم فصل عادی یورولیگ و دیدار المپیاکوس از پایتخت آلمان در روز جمعه، در EasyCredit BBL آلمان بازی نخواهد کرد.

اعتبار عکس: EuroleagueBasketball.net

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *