قهرمانی: ایپسویچ و لیدز پیروز شدند در حالی که واردی به روند ضعیف لستر پایان داد | مسابقات قهرمانی

لستر آنها در 3 بازی پیاپی 1-0 پیروز شدند و با سه امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفتند. ساندرلند در شبی که سه تیم برتر پیروز شدند.

روباه ها برتری خود را حفظ کردند ایپسویچبرای شکست دادن به گل دیرهنگام لیف دیویس نیاز داشت که از پشت بیاید شهر بریستول 3-2 مقام سوم لیدز او با پیروزی 1-0 همگام شد استوک.

سیزدهمین گل فصل جیمی واردی در دقیقه 13 در حالی به ثمر رسید که مادس هرمانسن دروازه بان تیم لستر را مهار کرد تا از گل تساوی ترای هیوم جلوگیری کند و ساندرلند پنجمین شکست متوالی را متحمل شود.

انزو مارسکا، سرمربی لستر در مورد واردی گفت: “ما به خوبی می دانیم که جیمی برای ما بسیار مهم است. این فصل بسیار مهم بود و در پایان فصل نیز مهم خواهد بود. او تجربه دارد اما این کار را در زندگی خود نیز انجام داده است و مهمترین کار را در فوتبال انجام می دهد که گلزنی است.

ایپسویچ در تماس ماند، اما تنها پس از نیمه دوم دیوانه وار در پورتمن رود. انیس مهمتی رابینز را پیش انداخت، علی الحمادی کار را به تساوی کشاند اما سیتی با ضربه سر تامی کانوی در دقیقه 77 پیش افتاد. کانر چاپلین 10 دقیقه مانده به پیروزی دیویس، ایپسویچ را به تساوی کشاند.

گل نیمه اول دن جیمز باعث شد لیدز تنها دو امتیاز از رتبه دوم فاصله داشته باشد. جیمز پیش از این که در دقیقه 33 از بن بست خارج شود، چندین موقعیت کلیدی را از دست داده بود. اگرچه استوک فرصتی برای گل تساوی داشت، اما شب را با 10 نفر به پایان رساند و بن پیرسون تعویضی در دقیقه 86 با کارت زرد دوم روبرو شد.

شکست استوک دیده شد شفیلد ونزدی در حالی که جغدها اکنون در منطقه سقوط هستند، تنها با تفاضل گل پس از پیروزی 1-0، آنها با امتیاز نزدیک به پای جدول به یک سطح می رسند. پلیموث چهار برد متوالی کسب کرد. جیدی گاساما گل حساس را با گلزنی ایکه اوگبو در اوج ساعت به ثمر رساند.

حاشیه برد چهارشنبه به پایین ترین حد خود می رسد روترهام آنها پس از باخت 5-0 به امتیاز 19 رسیدند در کاونتریسه امتیاز عقب تر از مکان های پلی آف. الیس سیمز در نیمه اول در CBS Arena هت تریک کرد، در حالی که Joel Latibeaudiere نیز به گل رسید و کاونتری در نیمه اول با نتیجه 4-0 پیش بود. فابیو تاوارس کار را در وقت اضافه به پایان رساند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

بیرمنگام این تیم با تساوی 1-1 در دیدار پلی آف به یک امتیاز مهم در مبارزه با سقوط دست یافت. بدناو در یک سوم پایانی با یک امتیاز از آبی ها عقب افتاد. اوزان توفان در نیمه اول هال را پیش انداخت اما ببرها نتوانستند برتری خود را به خانه ببرند و لوکاس جوتکیویچ در دقیقه 82 بازی را به تساوی کشاند.

سوختگی سیاه پس از اینکه سامی زمودیکس یک امتیاز را از تساوی 1-1 با دیگر رقبای خود نجات داد، دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله داریم. دیوار آسیاب در پارک ایوود Szmodics یک خطای دفاعی مرتکب شد و درست پس از گذشت یک ساعت، 10 دقیقه پس از اینکه مایکل اوبافمی شیرها را پیش انداخت، به سمت دروازه شلیک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *