بسکتبال
لارکین آنادولو افس را رهبری کرد تا پارتیزان را در یک بازی مهیج شکست دهد

لارکین آنادولو افس را رهبری کرد تا پارتیزان را در یک بازی مهیج شکست دهد


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

شین لارکین بار دیگر ثابت کرد که فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است و پارتیزان موتزارت بت آن را عمیقا احساس می کند. آنادولو افس با 27 امتیاز، 8 پاس گل و 38 امتیاز کارآمدی در استانبول 100 بر 94 پارتیزان را شکست داد. در حالی که تیم ترکیه به 5-5 صعود کرد، تیم بلگراد به 4-6 سقوط کرد.

لارکین در 10 دقیقه پایانی 12 امتیاز به دست آورد و دو پرتاب سه امتیازی او در دو دقیقه و نیم پایانی برای این پیروزی تعیین کننده بود. گارد آمریکا در فاصله 47 ثانیه مانده به پایان بازی به تیمش کمک کرد تا نتیجه را به 96 بر 89 برساند و این برای پارتیزان تمام شد.

“این یک پیروزی شخصیت است. امسال بازی‌هایی بود که در آن‌ها مقاومت نکردیم، اما شخصیت فوق‌العاده‌ای را نشان دادیم تا یک برد بزرگ در مقابل هوادارانمان کسب کنیم. ما می دانستیم که کلید این بازی تهاجمی بودن در دفاع است.بعد از برد نظر داد

داریوش تامپسون با 18 امتیاز به دنبال او بود و ویل کلیبرن و آنته زیزیچ نیز هر کدام 12 امتیاز به دست آوردند. تیریک جونز نیز با 11 امتیاز دو رقمی به ثمر رسید و درک ویلیس با 10 امتیاز قهرمان این مسابقه شد.

ما در ابتدای کوارتر چهارم چند گل به ثمر رساندیم و تماشاگران وارد بازی شدند، انرژی ای که به ما دادند واقعا کمک کرد. ما واقعاً در کوارتر چهارم قفل شدیم، برنامه بازی را دنبال کردیم.بازیساز سابق لوکوموتیو کوبان و باسکونیا اظهار نظر کرد.

پارتیزان یک افتتاحیه عالی با فرانک کامینسکی داشت که به رکورد 24 امتیازی در یورولیگ دست یافت، اما تیم میزبان به سرعت یک گام به عقب برداشت. آنها در دوره دوم با تنظیم سرعت لارکین کنترل را در دست گرفتند.

اردم جان نمی تواند با 94 امتیاز از دست رفته به صرب ها رضایت کامل داشته باشد. پارتیزان تیمی با سیستم تهاجمی عالی است. ما با اشتباهات جزئی شکست خوردیم، اما شروع به تهاجمی کردیم. این یک بازی گلزنی عالی است اما ما باید دفاع کنیم. شین لارکین رهبر تیم ما است و او می خواست بازی کند.به اشتراک گذاشته شده توسط سرمربی آنادولو افس.

تیم بلگراد تا پایان جنگید. کامینسکی همچنین از طرف پی جی دوزیه حمایت زیادی دریافت کرد که با 21 امتیاز در یورولیگ رکورد بالایی داشت. با این حال، لارکین این بار برای تیم ژلیکو اوبرادویچ خیلی زیاد بود و اگرچه جیمز نونالی 16 امتیاز به دو نفر برتر اضافه کرد، اما سود چندانی نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *