بسکتبال
لبرون، کری و دورانت پیش انتخاب تیم ایالات متحده را رهبری می کنند

لبرون، کری و دورانت پیش انتخاب تیم ایالات متحده را رهبری می کنند


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

انتظار می رود تیم ملی ایالات متحده برای کسب مدال طلا در پاریس با یک فهرست پر ستاره که می تواند شامل همه نام های بزرگ فعلی NBA باشد، با قدرت کامل رقابت کند.

پیش انتخابی با حضور 41 نام اعلام شد. البته سه نفره لبرون جیمز، استف کوری و کوین دورانت نمایش را ربودند.

جوئل امبید نیز در میان نام‌های بزرگی مانند کاوهی لئونارد، دامیان لیلارد، جیسون تاتوم و غیره است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی: بسکتبال ایالات متحده آمریکا امروز فهرست بازیکنان 41 ورزشکار تیم ملی بسکتبال مردان ایالات متحده آمریکا در سال 2024 را اعلام کرد. بازیکنان توسط گرانت هیل، مدیر کل تیم ملی بسکتبال مردان ایالات متحده آمریکا انتخاب شده اند و ممکن است تغییر کنند. فهرست 12 نفره تیم ملی مردان 2024 آمریکا که نماینده ایالات متحده در بازی های المپیک تابستانی 2024 در پاریس خواهد بود، متعاقبا اعلام خواهد شد.

فینالیست های تیم ملی مردان آمریکا در سال 2024، که شامل 28 بازیکنی می شود که نماینده ایالات متحده در المپیک و/یا جام جهانی مردان فیبا بوده و مجموعاً 23 مدال طلای المپیک یا جام جهانی را به دست آورده اند، عبارتند از: بام آدبایو، جرت آلن، پائولو بنچرو، دزموند بان، اسکاتی بارنز، دوین بوکر، میکال بریجز، جیلن براون، جالن برانسون، جیمی باتلر، الکس کاروسو، استفن کری، آنتونی دیویس، کوین دورانت، آنتونی ادواردز، جوئل امبیید، دی آرون فاکس، پل جورج، آرون گوردون، تایریس هالیبرتون، جیمز هاردن، جاش هارت، تایلر هرو، جرو هالیدی، چت هولمگرن، براندون اینگرام، کایری اروینگ، جارن جکسون جونیور، لبرون جیمز، کم جانسون، واکر کسلر، کاوهی لئونارد، دامیان لیلارد، دونوان میچل، کریس پل، بابی پورتیس، آستین ریوز، دانکن رابینسون، جیسون تاتوم، دریک وایت و تری یانگ.

هیل گفت: “ایالات متحده استعدادهای بسکتبال باورنکردنی دارد و من از این که بسیاری از فوق ستاره های بسکتبال برای نمایندگی کشورمان در بازی های المپیک تابستانی 2024 ابراز علاقه کرده اند، هیجان زده هستم.” این یک افتخار است که تیمی را انتخاب کنیم که به ما کمک کند یک بار دیگر به هدفمان برای ایستادن در بالای سکوی المپیک برسیم. این چالش طی چند ماه آینده آشکار خواهد شد زیرا ما مشتاقانه منتظر شروع فعالیت های تیم ملی هستیم.

تیم ملی مردان آمریکا در سال 2024 توسط سرمربی استیو کر (گلدن استیت واریرز) و با کمک مارک فیو (دانشگاه گونزاگا)، تایرون لو (LA Clippers) و اریک اسپولسترا (میامی هیت) هدایت خواهد شد. تابستان گذشته، این چهار نفر مربی تیم ملی بسکتبال مردان ایالات متحده آمریکا در سال 2023 بود تا در جام جهانی مردان فیبا 2023 در مانیل به مقام چهارم دست یابد. کر پس از خدمت به عنوان دستیار مربی گرگ پوپوویچ در توکیو، مدال طلای المپیک 2020 را به دست آورد.

جیم تولی، مدیر عامل بسکتبال ایالات متحده، گفت: «بسکتبال ایالات متحده مشتاقانه منتظر هیجان یک سال المپیک و فرصتی است که نمایشگاه بسکتبال ایالات متحده را به لاس وگاس و لندن بیاورد. همانطور که ما برای دفاع از مدال طلای خود در پاریس آماده می شویم، رویارویی با سودان جنوبی و آلمان فرصت های تمرینی مطلوبی را فراهم می کند و ما هیجان زده هستیم که تابستان آینده میزبان آنها باشیم.

در اخبار مرتبط، بسکتبال ایالات متحده آمریکا همچنین اعلام کرد که تیم ملی مردان ایالات متحده در سال 2024 به عنوان بخشی از نمایشگاه بسکتبال ایالات متحده آمریکا در T-Mobile Arena در لاس وگاس میزبان کانادا خواهد بود. مسابقه نمایشگاه به صورت زنده در FS1 در تاریخ 10 جولای در ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی / 10:30 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود.

نمایشگاه بسکتبال ایالات متحده دارای یک سری بازی است که به تیم های ملی بسکتبال ایالات متحده کمک می کند تا برای رقابت های بزرگ از جمله بازی های تابستانی المپیک و جام جهانی فیبا آماده شوند.

پس از لاس وگاس، آمریکایی ها یک پنجره تمرینی بین المللی را در O2 Arena در لندن آغاز می کنند که شامل بازی های نمایشگاهی با تیم های ملی سودان جنوبی در 20 ژوئیه و آلمان در 22 جولای است.

جیم تولی، مدیر عامل بسکتبال ایالات متحده، گفت: «بسکتبال ایالات متحده برای بازگشت به لاس وگاس هیجان زده است زیرا برنامه تیم ملی مردان ما مشتاقانه منتظر آغاز سفر به بازی های المپیک 2024 در ماه ژوئیه است. بازی مقابل کانادا در T-Mobile Arena یک فرصت مهم برای آماده سازی ما و یک فرصت عالی برای هواداران ما برای حمایت از تیم ملی ایالات متحده قبل از رفتن به خارج از کشور است.”

پیش از بازی با کانادا، آمریکا در لاس وگاس که مدت ها مرکز تمرینی این کشور بوده است، اردوی تمرینی برگزار خواهد کرد. اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

ایالات متحده در جام جهانی 2023 فیبا در سپتامبر به طور رسمی به عنوان یکی از دو کشور برتر منطقه فیبا آمریکا به المپیک 2024 راه یافت. مردان آمریکایی برای پنجمین مدال طلای متوالی المپیک و هفدهمین مدال طلای خود در مجموع رقابت خواهند کرد.

بسکتبال ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک تابستانی 2024 در مجموع با چهار تیم شرکت خواهد کرد: 5 به 5 مردان و زنان و 3×3 مردان و زنان. در حالی که ایالات متحده آمریکا قهرمان المپیک در 5 بر 5 مردان، زنان و 3×3 زنان است، مردان 3×3 3×3 مردان به المپیک تابستان آینده راه خواهند یافت. اطلاعات بیشتر در مورد هر چهار تیم بسکتبال ایالات متحده در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *