بسکتبال
لبرون جیمز و استفن کوری از جمله ستاره های آماده بازی در المپیک

لبرون جیمز و استفن کوری از جمله ستاره های آماده بازی در المپیک


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

تیم ایالات متحده آمریکا احتمالاً ارتقاءهای متعددی را از جام جهانی فیبا تا بازی های المپیک دریافت خواهد کرد.

لبرون جیمز، استفن کری، کوین دورانت، آنتونی دیویس، جیسون تیتوم و دریموند گرین از جمله بازیکنانی هستند که قصد دارند در بازی‌های المپیک تابستان آینده برای آمریکا بازی کنند. به گزارش The Athletic. گفته شد که دوین بوکر، دامیان لیلارد، دی آرون فاکس و کایری اروینگ نیز به حضور در این تیم علاقه نشان دادند.

بر اساس این گزارش، جیمز علاوه بر برنامه ریزی برای حضور در المپیک برای سومین و احتمالا آخرین بار در دوران حرفه ای خود، بازیکنان مورد نظر را برای پیوستن به تیم آمریکا در تابستان آینده به خدمت می گیرد.

در واقع، انتظار می رفت که ایالات متحده حتی قبل از نمایش ناامیدکننده جام جهانی 2023 فیبا، نام های شناخته شده بیشتری را در بازی های المپیک به نمایش بگذارد. تیم تحت مربیگری استیو کر چهارم شد و پس از کسب مقام هفتم در سال 2019، برای دومین سال متوالی در رویداد شاخص فیبا از سکو غایب شد. برخلاف رقابت‌های اخیر جام جهانی، آمریکا در سال 2019 طلا گرفت. چهار بازی اخیر المپیک

ایالات متحده به همراه استرالیا، کانادا، آلمان، ژاپن، صربستان و سودان جنوبی از طریق جام جهانی که در فیلیپین، ژاپن و اندونزی برگزار می شود، جواز حضور در بازی های المپیک 2024 را تضمین کرده اند. پیش از این، فرانسه میزبان به صورت خودکار قرار می گرفت. چهار جایگاه باقیمانده در مسابقات مقدماتی المپیک 2024 فیبا مشخص خواهد شد.

اعتبار عکس: Getty Images

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *