لستر – نوریچ: قهرمانی – زنده | مسابقات قهرمانی

رویدادهای مهم

24 دقیقه: لستر تکان خورده است و این یک معجزه کوچک است. نوریچ دوباره با بازی سارجنت با بورخا ساینز نزدیک شد. مدس هرمانسن، دروازه بان لستر به سرعت از خط خود خارج شد تا تیمش با دو گل عقب بماند.

برای به اشتراک گذاشتن

21 دقیقه: گلی زیبا از نوریچ. توپ به سمت تیرک نزدیک فرستاده شد و بلوک بن گیبسون در کایرنان دیوزبری-هال، خطی را برای گابریل سارا ایجاد کرد تا از حدود دو یاردی به خانه مسابقه دهد.

برای به اشتراک گذاشتن

هدف! لسترسیتی 0-1 نورویچ (سارا 20)

نوریچ جلوتر! نوریچ از همان کرنر اول بازی گلزنی کرد و لستر باز هم عقب افتاد.

برای به اشتراک گذاشتن

18 دقیقه: هری وینکس هافبک لستر اولین ضربه را در یک بازی بسیار هوشمندانه می زند. تلاش کم او ضعیف و خارج از هدف است و توپ از کنار تیرک سمت راست عبور می کند.

برای به اشتراک گذاشتن

16 دقیقه: ندیدی و چند هزار هوادار لستر به این پنالتی اعتراض کردند که پاس عرضی هافبک توسط گیبسون مهار شد. توپ به یک یا هر دو بازوهای مدافع نوریچ سیتی برخورد کرد، اما زمانی که او شیرجه زد تا جلوی سانتر را بگیرد، آنها بین سینه او گیر کردند.

برای به اشتراک گذاشتن

15 دقیقه: پاسون داکا در عقب بازی می شود و او به سمت محوطه جریمه نوریچ می رود. آنگوس گان به سرعت از خط خود خارج می شود، زاویه را باریک می کند و کرنر را می گیرد. وقتی توپ به سمت محوطه جریمه بازی می شود، بن گیبسون توپ را دفع می کند.

برای به اشتراک گذاشتن

13 دقیقه: ماویدیدی سعی می کند توپ را به محوطه جریمه نوریچ ارسال کند اما نمی تواند جک استیسی را شکست دهد که توپ را مهار می کند. توپ از روی وینگر لستر عبور کرد و به بیرون رفت.

برای به اشتراک گذاشتن

11 دقیقه: نوریچ در همان نزدیکی صاحب یک ضربه آزاد شد و توپ به صورت مورب به سمت خط کناری فرستاده شد. علیرغم تلاش بورخا ساینز برای عقب نشینی از او و بازگرداندن توپ به محوطه جریمه، Wout Faes توپ را از بازی خارج می کند تا یک ضربه گل زده شود.

برای به اشتراک گذاشتن

10 دقیقه: نوریچ پس از اخراج یاکوب سورنسن، مدافع میانی به دلیل نوعی مصدومیت مجبور به تعویض شد. شین دافی جایگزین دین می شود.

برای به اشتراک گذاشتن

8 دقیقه: لستر از بین جناح چپ محوطه جریمه و پرچم کرنر صاحب یک ضربه آزاد شد. Dewsbury-Hall توپ را به داخل محوطه می فرستد و پس از مدتی تنیس با سر او برای یک ضربه گل به بیرون می رود.

برای به اشتراک گذاشتن

7 دقیقه: استفی ماویدیدی دومین کرنر این دیدار را برای لستر به ارمغان آورد. توپ به سمت تیرک نزدیک می رود و سارا با ضربه سر محکم توپ را دفع می کند.

برای به اشتراک گذاشتن

6 دقیقه: کیرنان دیوسبری-هال پس از دویدن در یک پاس وزنی از سمت چپ محوطه جریمه نوریچ، از این طرف به سمت دیگر حرکت می کند. او به اشتباه آن را کنترل می کند و قبل از اینکه توپ از دروازه عبور کند، توپ را از بازی خارج می کند.

برای به اشتراک گذاشتن

3 دقیقه: نوریچ از مدت زمان طولانی مالکیت توپ لذت می برد، حداقل تا زمانی که گابنریل سارا به طور غیرقابل توضیحی توپ را برای ضربه کرنر لستر از بازی خارج کند. او تحت فشار کم یا بدون فشار بود اما پاس را کاملا از دست داد. هیچ چیز از مجموعه به دست نمی آید.

برای به اشتراک گذاشتن

2 دقیقه: در حالی که وسترگارد در کنار زمین ایستاده و منتظر اجازه دارن باند برای بازگشت به زمین است، نورویچ سیتی حمله می کند. دوباره دست تکان داد.

برای به اشتراک گذاشتن

1 دقیقه: پس از درگیری سرهای جانیک وسترگارد و سارجنت، بازی زودتر قطع شد. وضعیت وسترگارد رو به وخامت است و نیاز به درمان دارد.

برای به اشتراک گذاشتن

بازی لسترسیتی – نورویچ سیتی آغاز شد!

1 دقیقه: جاش سارجنت توپ را برای نوریچ سیتی می چرخاند و توپ به سرعت به دروازه بان آنها آنگوس گان داده می شود.

برای به اشتراک گذاشتن

الان زمان زیادی نیست: تیم میزبان نیاز به برد دارد تا آنها را حداقل برای چند ساعت در صدر قرار دهد زیرا داور دارن باند بازیکنان هر دو تیم را به زمین می آورد. فقط یک دقیقه تا شروع بازی

برای به اشتراک گذاشتن
بازیکنان لسترسیتی قبل از شروع بازی خود را گرم می کنند. عکس: مارک اتکینز/گتی ایماژ
برای به اشتراک گذاشتن
برخی از اقلام غیر رسمی و احتمالاً دروغین خارج از استادیوم کینگ پاور فروخته می شود. عکس: Mike Egerton/PA
برای به اشتراک گذاشتن

دیوید واگنر: سرمربی نوریچ پس از پیروزی روز جمعه مقابل پلیموث گفت: “هیچ فایده ای ندارد که هر روز به جدول نگاه کنید یا جدول را قضاوت کنید زیرا همه چیز با یک بازی می تواند تغییر کند.” فکر می‌کنم کاملا منطقی است که روی خودمان تمرکز کنیم و مطمئن شویم که مانند هفته‌های اخیر نمایش‌هایی را ارائه می‌دهیم و سخت تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم مانند آنچه در مقابل پلیموث انجام دادیم.

“بنابراین ما باید مطمئن شویم که سالم می مانیم زیرا تیم بسیار ضعیفی داریم. من این را در چند هفته اخیر بیشتر گفته ام و اگر به ترکیب آخرین بازی نگاه کنید فکر می کنم همه دوباره متوجه این موضوع می شوند.”

“پایان فصل یک دوره بسیار شلوغ است، همه در حال حاضر بازی های زیادی دارند. (شین) دافی با اولین بازی خود پس از مصدومیت بازگشت، که کمک کرد زیرا بدن دیگری در ساختمان وجود دارد و این کاری است که ما انجام می دهیم، به کار خود ادامه دهید. روی بازی بعدی تمرکز کنید.” به راه خود ادامه دهید، این هم هیجان انگیز است.”

دیوید واگنر، نوریچ را با چهار امتیاز اختلاف با کاونتری سیتی با یک بازی دیگر به رده ششم چمپیونشیپ رساند. عکس: تیم ویلیامز/اکشن پلاس/REX/Shutterstock
برای به اشتراک گذاشتن

انزو مارسکا: سرمربی لستر پس از شکست در اشتون گیت در پاسخ به این سوال که آیا تیمش همچنان می تواند در مکان های صعود خودکار به پایان برسد، گفت: بله، البته. همانطور که گفتیم، در حال حاضر از دست دادن مسابقات و امتیازات خوب نیست، اما باید مثبت باشیم.

ما باید مثبت باشیم چون اول از همه امتیازهایی که داشتیم و نمایش‌ها وجود داشت و از شانس‌هایمان استفاده نکردیم. یک نتیجه می‌تواند همه چیز را تغییر دهد و امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد.

انزو مارسکا در شکست لستر مقابل بریستول سیتی سرکشی کرد. عکس: Nick Potts/PA
برای به اشتراک گذاشتن

مسئولان بازی امروز

دارن باند هدایت تیم رسمی بازی امروز در استادیوم کینگ پاور را بر عهده دارد. عکس: دیو هاوارث/CameraSport/Getty Images
برای به اشتراک گذاشتن

ترکیب لسترسیتی – نورویچ سیتی

شهر لستر: هرمانسن، ریکاردو پریرا، فائس، وسترگارد، دویل، ندیدی، وینکز، دیوزبری هال، فتاوو، داکا، ماویدیدی.

جایگزین ها: جاستین، کودی، واردی، ایهاناچو، چودوری، پرات، آکگون، مارکال-مادیوادوآ، استولارچیک.

شهر نوریچ: گان، استیسی، سورنسن، گیبسون، مک کالوم، نونز، مک لین، گابریل سارا، بارنز، ساینز، سارجنت.

جایگزین ها: مونتویا، آبو، گیبز، لانگ، ون هویجدونک، فاسناخت، بات، دافی، ولش.

قاضی: دارن باند (لانکشایر)

برای به اشتراک گذاشتن
برای به اشتراک گذاشتن
برای به اشتراک گذاشتن

اخبار اولیه تیم

لستر کیسی مک‌آتیر وینگر، تام کانن مهاجم و بن نلسون مدافع را که به دلیل مصدومیت در زمین حضور ندارند را از دست داده است. کالوم دویل به دلیل کارت قرمزی که در شکست یک چهارم نهایی جام حذفی به او نشان داد، محروم شد. دستان چلسی

جان رو، مهاجم نوریچ به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه همسترینگ، دور از میادین باقی مانده است، در حالی که اونل هرناندز، وینگر این تیم، باقی فصل را به دلیل شکستگی پا از دست خواهد داد. مشخص شد که دیمیتریس جیانولیس، مدافع یونانی قناری ها نیز به دلیل پارگی هامی از بازی خارج شده است. شین دافی پس از بازگشت از روی نیمکت در پیروزی تیمش مقابل پلیموث پس از بازگشت از مصدومیت، می تواند به قلب خط دفاعی نوریچ سیتی بازگردد.

برای به اشتراک گذاشتن

قهرمانی: لسترسیتی – نوریچ سیتی

با تنها یک برد در 6 بازی اخیر خود در لیگ، به نظر می رسد که فرم قبلی قدرتمند لسترسیتی آنها را رها کرده است. تیم انزو مارسکا با برتری 17 امتیازی در رده بندی پس از ایپسویچ تاون و لیدز به رده سوم جدول رده بندی سقوط کرده است. آنها دو امتیاز کمتر از سرعت و خارج از مکان های ارتقای خودکار هستند، اما هر دو طرف بالاتر از آنها یک بازی در دست دارند.

پس از شکست در بریستول سیتی در آخر هفته، آنها میزبان تیمی از نوریچ سیتی هستند که در بازی های متوالی مقابل رقبای چمپیونشیپ روترهام، استوک و پلیموث آرگیل پیروز شده اند. به نظر می رسد مردان دیوید واگنر امروز بعدازظهر با آزمون بسیار سخت تری از توانایی جمعی خود در استادیوم کینگ پاور روبرو خواهند شد زیرا به دنبال تثبیت جایگاه خود در پلی آف هستند. شروع بازی در لستر ساعت 12:30 بعد از ظهر (BST) است، اما ما اخبار و تحولات تیم را در این مدت به اشتراک خواهیم گذاشت.

برای به اشتراک گذاشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *