بسکتبال
لمانز برمی گردد تا پریستری و سپانولیس را جارو کند

لمانز برمی گردد تا پریستری و سپانولیس را جارو کند


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

53 امتیازی که او در نیمه دوم به دست آورد، لمانز را به یک برد بزرگ در یونان رساند.

در حالی که مت لوئیس محصول جیمز مدیسون مدام پریستری را تنبیه می کرد، bwin پیروزی را به 86-78 در Peristeri Arena افزایش داد.

لوئیس 24 ساله در آتن 22 امتیاز کسب کرد. او 7/7 از زمین مسابقه رفت، شامل 4/4 سه امتیازی در روز پنجم. علاوه بر این، او هر چهار تلاش خود را در خط پرتاب آزاد به هدر داد و در فصل 2023-2024 یک رکورد انفرادی جدید در تمام رقابت‌ها ثبت کرد.

DeVante’ Jones 17 امتیاز از 20 امتیاز خود را در کوارتر چهارم به دست آورد زیرا تیم تحت هدایت اریک دلورد فرماندهی مسابقات فصل عادی لیگ قهرمانان بسکتبال را بر عهده گرفت. تایران دی لاتیبودر 15 امتیاز و ترور هاجنز 11 امتیاز به دست آوردند.

در سمت مقابل، نمانیا دانگوبیچ و جیلن هندز با 15 امتیاز، رکورد تیم را به اشتراک گذاشتند. ترور تامپسون 13 امتیاز، 7 ریباند و 5 بلاک به دست آورد. جو راگلند با ترکیب 10 امتیاز و 11 پاس گل، اولین بازیکنی شد که در لیگ قهرمانان اروپا 10 دابل دابل به ثمر رساند.

MSB با کسری اولیه 15 امتیازی به برتری دو رقمی دست یافت تا در گروه A به 3-2 ارتقا یابد. پاداش تکمیل مجموعه دو بازی، کسب حداقل مقام سوم و در نتیجه جایگاهی در Play-Ins بود. تیمی که واسیلی سپانولیس مربی آن است. عبدالله ندویه گارد کمبو به دلیل مصدومیت از ناحیه پا از ترکیب خارج شد.

تیم میزبان با نتیجه 2-3 شکست خورد. برای جلوگیری از خروج زودهنگام و به دست آوردن فرصت دوم برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی با یک سری بازی از سه بازی برتر، آنها به پیروزی مقابل یونیکاخا یا لمانز نیاز دارند تا فالکو ولکانو زومبتلی را در 19 دسامبر شکست دهند.

نشست خبری بعد از بازی

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *