بسکتبال
لونزو بال گام بزرگی برای بازگشت به میادین برمی دارد

لونزو بال گام بزرگی برای بازگشت به میادین برمی دارد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

لونزو بال که مصمم بود دوباره در NBA بازی کند، با پیشرفت قابل توجهی به نگرانی های مخالف پاسخ داد.

توپ 26 ساله از اواسط فصل 2021-2022 به دلیل مصدومیت و جراحی های متعدد روی زانوی چپش، چندین ماه پس از معاوضه با شیکاگو بولز، از میادین دور بوده است. در یک گام بزرگ در جهت بازگشت نهایی به تجارت، بار کاری در تمرینات فردی را افزایش داده است، با بازخورد مثبت کارکنان پزشکی که خوش بینی را نسبت به بازگشت افزایش می دهد.

برخی از تمرینات از نظر دویدن، دویدن، پریدن و انجام آن کارها واقعاً مثبت بود. بیلی دونوان سرمربی بولز تایید کرد. بنابراین او با آن پیش رفت و به خوبی پاسخ داد. برخی از چیزهایی که پزشکان به من نشان دادند نشان می‌دهد که او خوب حرکت می‌کند.»

من برای او با پیشرفتی که در جایی که هست بسیار خوشحالم.» تاکتیک 58 ساله افزود: او خیلی سخت کار کرده است تا خودش را به این موقعیت برساند. امیدوارم به پیشرفتش ادامه دهد.”

برجسته سابق UCLA از کمپین 2023-24 حذف شده است. اما نشانه های اولیه مبنی بر اینکه او در مقطعی در فصل 2024-25 بازی خواهد کرد، دلگرم کننده است.

“در حال حاضر او برش می دهد و می دود و برخی کارها را انجام می دهد، بدیهی است که همه چیز کنترل شده است، هیچ تماسی وجود ندارد، اما او می دود و چنین کارهایی را انجام می دهد.” دانوان نتیجه گرفت.

به عنوان بخشی از قرارداد امضا شده در سال 2021 برای تکمیل انتقال او به شهر بادگیر، بال گزینه بازیکنی به ارزش تقریبی 22 میلیون دلار برای فصل 2024-2025 دارد.

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *