گلف
لوک دونالد در جام رایدر 2025 در نیویورک بار دیگر اروپا را رهبری می کند |  جام رایدر 2023

لوک دونالد در جام رایدر 2025 در نیویورک بار دیگر اروپا را رهبری می کند | جام رایدر 2023

لوک دونالد به زودی تصمیم می گیرد. حمایت فزاینده از سوی تیم موفق جام رایدر اروپا از دونالد برای تصاحب کاپیتانی مجدد در سال 2025 و، صادقانه بگویم، فقدان گزینه های بدیهی به این معنی است که تقریباً مطمئناً پیشنهاد بعدی به مرد انگلیسی ارائه خواهد شد. این در ابتدا غیر رسمی خواهد بود و سناریو اوایل سال آینده مشخص خواهد شد.

کاپیتانی به سبک دونالد (تعریف کامل) خسته کننده است. رقیب در او می خواهد ببیند که آیا می تواند جام را در دیگ Bethpage در نیویورک نگه دارد یا خیر. با این حال، عناصر زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. برد 16 و 11 و 16 در زمین خانگی یک چیز است. حمایت کامل در خاک آمریکا.

دونالد گفت: “البته من آن را در نظر خواهم گرفت.” “قطعاً در حال حاضر به آن فکر نکرده‌ام. می‌خواهم همین الان از آن لذت ببرم. می‌خواهم از این هفته لذت ببرم. کار آسانی نیست. زمان زیادی طول کشید، تلاش زیادی، فکر کردن. بنابراین من باید به طور جدی بنشینم و در مورد آن با همسر و خانواده ام فکر کنم.

من می‌توانم راه بروم و فکر می‌کنم این هفته کار بزرگی انجام دادم. بازیکنان من واقعا خوشحال هستند، ما پیروز شدیم و آنها این را به عنوان میراث برای من گذاشتند.”

یا؟ “نیویورک مکان جالبی است. بسیار پر سر و صدا است و طرفداران بسیار پر سر و صدایی دارد. شما می دانید که انرژی در آنجا چقدر خواهد بود. اینکه بتوانم به نحوی آن انرژی را به سمت خودت برگردانم احتمالا راز ذهن من است. من می دانم چگونه خلق کنم. فرهنگی که در آن تیم متحد است، اما در مورد جلوگیری از سر و صدا است.”

«این یک کار بزرگ است. 14 ماه برنامه ریزی گردش کار زیاد، تفکر زیاد، جابجایی زیاد و زوم کردن زیاد بوده است. بنابراین باز هم، من در حال حاضر به این موضوع فکر نمی کنم. آن هم برای زمان دیگری.»

اگر دونالد تصمیم بگیرد از صحنه جام رایدر کناره گیری کند، فرانچسکو مولیناری جدی ترین جایگزین به نظر می رسد. مهار بالقوه جامعه ایتالیایی نیویورک بر جذابیت آن می افزاید. انتخاب کاپیتان ایالات متحده برای سال 2025 حتی یک کار پیچیده تر است. نام تایگر وودز علنی شده است، اما به نظر می رسد که او تصمیم خواهد گرفت تا سال 2027 و عمارت آدره صبر کند. محل برگزاری Limerick متعلق به دوست نزدیک وودز JP McManus است.

اروپایی ها روری مک ایلروی و لوک دونالد پس از بردن جام رایدر در آغوش می گیرند. عکس: Ettore Ferrari/EPA

دونالد گزارش داد که هنگام خروج اروپایی ها از هتل خود در رم در صبح روز دوشنبه، احساس خماری مختصری کرده است. جشن خودشان در ساعت 4 صبح به پایان رسید. او گفت: “این لحظاتی که با دیگر هم تیمی های خود به اشتراک می گذارید، آن را خاص می کند.”

“گلف، گاهی اوقات می تواند بسیار تنها باشد. شما زمان زیادی را در اتاق های هتل تنها می گذرانید. داشتن آن محیط تیمی… گاهی اوقات من به ورزش های دیگر حسادت می کنم زیرا آنها این کار را بسیار انجام می دهند. به همین دلیل است که ما این هفته را تا حد امکان پذیرفته ایم و سعی می کنیم محیط و فرهنگی ایجاد کنیم که مردان واقعاً از آن لذت ببرند و همیشه به یاد داشته باشند.

“اروپا در آتش است”: جشن پیروزی در جام رایدر با اتوبوس پر سر و صدا – ویدئو

“فکر می‌کنم محیط و فرهنگی ایجاد می‌کنم که آنها بتوانند موفق باشند، اما جمعه که می‌شود، کنترل بسیار کمی دارم. من واقعاً در زمین گلف خیلی کم به آنها می دهم، فقط چوب عجیب و غریب در سه ردیف. من چیز زیادی ندارم که به آنها بدهم. اینها افراد بسیار واجد شرایطی هستند. آنها می دانند چگونه گلف بازی کنند.

اما من به این افتخار می کردم که در جمعه و شنبه چقدر خوب کار کردیم. این مواقعی است که مشارکت های چهارجانبه و چهارجانبه داریم، به خصوص مشارکت های چهارجانبه. این نهایت اعتماد به شریک زندگی شماست، و 7-1 بازی چهار نفره بسیار خاص بود. این کلید پیروزی ما بود.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

برای روری مک ایلروی، پس از عملکرد ضعیف در Whistling Straits در سال 2021، رستگاری وجود داشت. ناامیدی بلافاصله پس از شکست 19-9 اشک او را درآورد. دو سال بعد، مک ایلروی الهام بخش بهترین گلزن اروپا شد. در رویدادهای Ryder Cup اشکال احساسی متفاوتی به خود می گیرد.

دونالد گفت: “نه فقط روری، بلکه همه 12 نفر یک بار دیگر متوجه می شوند که این چه اتفاقی باورنکردنی است.”

«آن احساس خام، آن احساس خامی که دو سال پیش دیدیم، در حال بیرون آمدن است. او می‌داند که این بهترین رویدادی است که می‌تواند به خاطر آن احساسات، جمعیت، جو و به اشتراک گذاشتن آن چیزها با تیم انجام دهد.

این همیشه به این نیاز برمی گردد که احساس کنید می خواهید به چیزی تعلق داشته باشید، به همین دلیل است که خانواده برای همه ما مهم است. شما باید یک جمع داشته باشید و آن را دوست داشته باشید. ما اغلب در گلف چنین احساسی را نداریم و این هفته آن را تجربه می کنیم.

دونالد با حمایت مک ایلروی و دوستانش قطعا فرصت تجربه دوباره این احساسات را از دست نخواهد داد. آیا او؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *