لکسی تامپسون در مسابقات PGA Shriners Kids Open | بر میدان مردان مسلط خواهد شد تور PGA

قهرمان اصلی Lexi Thompson در رویداد آتی PGA Tour در لاس وگاس با مردان رقابت خواهد کرد.

Shriners Children’s Open روز چهارشنبه اعلام کرد که تامپسون یک معافیت نامحدود برای مسابقات، که در 12 اکتبر در TPC Summerlin آغاز می شود، دریافت کرد. او با 131 مرد برای کیف 8.4 میلیون دلاری رقابت خواهد کرد.

تامپسون هفتمین زنی خواهد بود که در یک رویداد تور PGA شرکت می کند و اولین نفر از زمانی که بریتنی لینکوم در مسابقات قهرمانی بارباسول 2018 این کار را انجام داد. Babe Didrikson Zaharias اولین زنی بود که در The Cascades Open در سال 1935 معافیت حامی دریافت کرد.

تامپسون در بیانیه‌ای گفت: «امیدوارم توانایی من برای بازی با پسران در مسابقات آزاد نوجوانان شرینرز در هفته آینده پیام بزرگی برای زنان جوان باشد که می‌توانند رویاهای خود را بدون توجه به اینکه چقدر سخت است دنبال کنید.» من نمی توانم منتظر باشم تا به شهر لاس وگاس بیایم و از Shriners Children به خاطر فرصتی که برای گذراندن هفته با این کودکان الهام بخش داده اند سپاسگزارم.

این بازیکن 28 ساله پس از شروع حرفه حرفه ای خود در 15 سالگی، 11 پیروزی در تور LPGA به دست آورده است. در سال 2007، در سن 12 سالگی، او در اولین رشته اصلی خود شرکت کرد و تبدیل به جوانترین بازیکنی شد که برای مسابقات آزاد زنان ایالات متحده واجد شرایط شد. یک ماه پس از تولد 19 سالگی، او اولین و تنها جایزه اصلی خود را در مسابقات قهرمانی کرافت نابیسکو در سال 2014 به دست آورد.

پاتریک لیندزی، مدیر کل مسابقات باز کودکان Shriners گفت: “ما از استقبال لکسی در مسابقات 2023 بسیار هیجان زده هستیم.” ما می‌خواهیم Lexi به این مسیر ادامه دهد و به غلبه بر موانع ادامه دهد.»

تامپسون از ژوئن 2019 در تور LPGA برنده نشده است. او در CME Globe Race رتبه 114 را دارد. فقط 60 نفر برتر می توانند در مسابقات قهرمانی تور گروهی CME شرکت کنند. 80 نفر برتر برای فصل بعد پاس های کامل دارند. 100 نفر برتر هنوز کارت دارند و بیشتر آنها در مسابقات شرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *