لیورپول – نیوکاسل: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

“روز بخیر راب و سال نو مبارک!” کریس پاراسکواس می نویسد. سخت است که با چیزی جز ترس بیمارگونه به این بازی نزدیک شویم. به نظر می رسد ما از لحاظ روحی و جسمی نیز هزینه کرده ایم و ادی هاو خاطرنشان کرد که ژانویه یک پنجره نقل و انتقالات دشوار بود.

“این مسابقه مانند یک نقطه راه در مسیر دربی بزرگ در جام حذفی به نظر می رسد، اما آیا مالکان نیوکاسل به آن نگاه می کنند؟ قطعا تمرکز آنها بر بازگشت به اروپا است تا یک رقابت داخلی/دربی داخلی. خنده دار است که چگونه انتظار می رود. خیلی سریع عوض می شود، اینطور نیست؟

در دوشنبه شب فوتبال، جیمی کاراگر اظهار داشت که شکست مقابل ساندرلند می تواند برخی از هواداران را به هاو تبدیل کند و این یک مشکل کاملا جدید است.

او آب و هوا در جان کیوزاک در آنفیلد، این همیشه باید یک بازی سریع را تقویت کند. بیایید یک یادآوری در مورد تیم ها داشته باشیم.

لیورپول (4-1-2-3) آلیسون؛ الکساندر-آرنولد، کوناته، ون دایک، گومز؛ اندو؛ سوبوسلای، جونز؛ صلاح، نونز، دیاز.
زیرمجموعه ها: کلهر، کوانسا، بردلی، مک آلیستر، الیوت، گراونبرچ، مک کانل، گاکپو، جوتا.

نیوکاسل (4-1-2-3) دوبراوکا؛ لیورامنتو، شار، باتمن، برن؛ برونو گیمارش؛ مایلی، لانگ استاف؛ گوردون، ایساک، جولینتون.
بازیکنان زیرمجموعه: کاریوس، گیلسپی، دامت، لاسلز، کرافت، هال، مورفی، ریچی، آلمیرون.

قاضی آنتونی تیلور.

آخرین پیروزی نیوکاسل مقابل لیورپول هشت سال پیش بودزمانی که مارتین اسکرتل و جینی وینالدوم گل ها را در برد 2-0 به ثمر رساندند. سردرگم؟ پر زرق و برق

مهم ترین مرد در مسابقه قهرمانی

استون ویلا خیلی پیشرفت کرد، تاتنهام برگشت، آرسنال خیلی پیشرفت کرد، ما به نوعی برگشتیم و سیتی تبدیل به سیتی شد.

ادی هاو با Sky Sports صحبت می کند

اگر بهانه نیاوریم، بهترین ماه نبود.»

ادی هاو تایید کرد کالوم ویلسون و کیران تریپیر به دلیل مصدومیت بازی امشب مقابل لیورپول را از دست خواهند داد. pic.twitter.com/S7zIuAMsxu

– لیگ برتر Sky Sports (@SkySportsPL) 1 ژانویه 2024

با بازی اورلین کوامنی، ایوان فرگوسن و دکتر لئونارد “بونز” مک کوی

ادی هاو، درباره ادی هاو

کاریوس امروز کاری بسیار قدرتمند انجام خواهد داد موضوع ایمیل پیتر اوه است. راستش را بخواهید، امشب انتظار مراجعات زیادی به خانه شلوغ را نداشتم. پیتر می نویسد: “اگر لوریس کاریوس مجبور بود امروز وارد دروازه نیوکاسل شود، آیا فکر می کنید او از جشن گرفتن یک سیو عالی در مقابل کپ اجتناب می کرد؟”

جاناتان ویلسون در مورد ادی هاو

امشب مو صلاح و اندو برای آخرین بار او قبل از رفتن به ساحل عاج و قطر در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

اخبار تیم: بازگشت سوبوسلای، خروج تریپیه

یورگن کلوپ پس از پیروزی مقابل برنلی چهار تغییر را انجام داد. ابراهیما کوناته، دومینیک شوبوسلای، کورتیس جونز و لوئیس دیاز آنها جایگزین جارل کوانسا، هاروی الیوت، رایان گراونبرچ و کودی گاکپو می شوند. الکسیس مک آلیستر به نیمکت بازگشت.

تینو لیورامنتو او در نیوکاسل جایگزین کیران تریپیه مصدوم در دفاع راست شد. این یکی از دو تغییر پس از شکست مقابل ناتینگهام فارست است. جولینتون او به میگل آلمیرون ترجیح داده می شود، به این معنی که آنتونی گوردون احتمالا به جناح راست می رود. کالوم ویلسون نیز نمی تواند بازی کند، اما به نظر می رسد هیچ یک از این مصدومیت ها جدی نباشد.

لیورپول (4-1-2-3) آلیسون؛ الکساندر-آرنولد، کوناته، ون دایک، گومز؛ اندو؛ سوبوسلای، جونز؛ صلاح، نونز، دیاز.
زیرمجموعه ها: کلهر، کوانسا، بردلی، مک آلیستر، الیوت، گراونبرچ، مک کانل، گاکپو، جوتا.

نیوکاسل (4-1-2-3) دوبراوکا؛ لیورامنتو، شار، باتمن، برن؛ برونو گیمارش؛ مایلی، لانگ استاف؛ گوردون، ایساک، جولینتون.
بازیکنان زیرمجموعه: کاریوس، گیلسپی، دامت، لاسلز، کرافت، هال، مورفی، ریچی، آلمیرون.

قاضی آنتونی تیلور.

پیشگفتار

سلام و به پخش زنده بازی لیورپول و نیوکاسل در آنفیلد خوش آمدید. این یک مسابقه کلاسیک لیگ برتر است که خاطرات همه چیز را از کالیمور تا پایان به ارمغان می آورد. ماساژ صورت روی هاجسون. لیورپول سال جدید را در موقعیت عجیبی آغاز کرد. آنها در ابتدای سال، یعنی باشگاه فوتبال لیورپول، در صدر لیگ برتر قرار دارند، اما تعداد کمی از کارشناسان پیش بینی می کنند که آنها می توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

نیم فصل اول مانند یک مسابقه دو و نیم اسب بود زیرا چالش لیورپول کاملا جدی گرفته نشد. آنها با منچسترسیتی و آرسنال همگام بودند، اما برخی عملکردهای نامنظم به عنوان مدرکی علیه آنها مورد استفاده قرار گرفت. این دیدگاه در حال تغییر است. عمدتا به خاطر کریسمس از دست رفته آرسنال، بلکه به این دلیل که لیورپول محکم تر به نظر می رسد.

خط دفاعی آنها در حال حاضر فشرده‌ترین دفاع لیگ است، و اگرچه آنها هنوز هم خیلی اوقات برای راحتی عقب می‌افتند، اما قدرت تهاجمی و عمق فریبنده هافبک آنها اغلب آنها را از دردسر خلاص می‌کند. برد امشب آنها را با پنج امتیاز اختلاف نسبت به سیتی و آرسنال می برد، اما سیتی یک بازی در دست دارد و سه امتیاز با استون ویلا، تیم دیگری که چالش قهرمانی اش زیر سوال است.

اگر لیورپول قهرمان لیگ شود، آنها روی یک بازی تمرکز خواهند کرد. سرقت خیره کننده داروین نونز در سنت جیمز پارک، حس شکست ناپذیری را که تیم های لیورپول یورگن کلوپ همیشه داشته اند، زنده کرد. تنها شکست آنها در لیگ مقابل تاتنهام به دلایل زیادی یک اتفاق ناگوار بود.

پیروزی لیورپول در ماه آگوست اولین ضربه درونی زیادی بود که نیوکاسل در فصل سخت دوم (کامل) خود تحت هدایت ادی هاو متحمل شد. آنها در 8 بازی لیگ شکست خورده اند، از جمله 4 بازی از 5 بازی اخیر، و فرم خارج از خانه آنها بسیار ضعیف است. ناامیدکننده و نامناسب است که هاو یکی از برگزیدگان مسابقه اخراج لیگ برتر باشد. این نیز با توجه به فرهنگ مدرن فوتبال اجتناب ناپذیر است.

لیست بازی های ژانویه چندان زیبا نیست: لیورپول، منچسترسیتی (H) و استون ویلا (A) در لیگ، با موضوع کوچک سفر شنبه به ساندرلند در جام حذفی. یک تیم خسته نیوکاسل درست زیر پمپ است. اما اولین برد در آنفیلد از سال 1995 در یک لحظه حالش عوض می شد.

برای شروع ساعت 8 شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *