بسکتبال
مائودو لو فاش کرد که المپیا میلان در سال‌های گذشته به او علاقه داشت.

مائودو لو فاش کرد که المپیا میلان در سال‌های گذشته به او علاقه داشت.


نوشته شده توسط: Cesare Milanti / [email protected]

مائودو لو که پس از قهرمانی در جام جهانی 2023 با آلمان از فیلیپین بازگشت، پس از نمایندگی بامبرگ، بایرن، رسما ماجراجویی خود را با المپیا میلان، اولین باشگاه غیرایتالیایی که با آن در یورولیگ ترکیش ایرلاینز بازی خواهد کرد، آغاز کرد. مونیخ و آلبا برلین .

این اولین بار است که در سطح یورو لیگ خارج از آلمان بازی می کنم. من برای تمام باشگاه های بزرگ آلمانی که در یورولیگ رقابت می کردند بازی کردم و این برای دوران حرفه ای من خوب بود. فکر می کنم به عنوان یک بازیکن پیشرفت کردم و به خوبی رشد کردم، اما در نهایت زمان آن فرا رسید. در آلمان تجربیاتی داشتم و در تیم ها به موفقیت هایی دست یافتم. آرزوی من این بود که سطح بعدی را امتحان کنم و در تیمی متفاوت، در کشوری متفاوت رقابت کنم. “الان برای انجام این کار هیجان زده هستم.”این بازیکن 30 ساله برای اولین بار از گذشته خود در یورولیگ صحبت کرد.

پوینت گارد آلمانی که هفتمین فصل خود در یورولیگ را با میانگین 11.6 امتیاز و 2.9 پاس گل در هر بازی به پایان رساند، وقتی سرمربی المپیا میلان تابستان امسال به او نزدیک شد، تردیدی نداشت. “دانستن از اینکه باشگاه در سال های گذشته به من علاقه مند بود به تصمیم من کمک کرد زیرا می دانستم که علاقه واقعی وجود دارد و چیز زیادی برای فکر کردن وجود ندارد. وقتی (اتوره) مسینا دوباره تماس گرفت، تصمیم خود را گرفتم و بسیار خوشحال هستم. از این بابت خوشحالم.»اضافه.

در انجمن Mediolanum او یک بار دیگر دو دوست را در زمین پیدا خواهد کرد. “این دو نفری هستند که به آنها اشاره کردم و قبل از تصمیم گیری با آنها تماس گرفتم. نیک ملی یک مرد عالی است و جو وویگتمن نیز همینطور. من هر دوی آنها را می شناسم و منطقی بود که به آنها نزدیک شوم و با آنها صحبت کنم. آنها برای من راحت تر به این مکان عادت می کنند تا بتوانم قبول شوم و با باشگاه جدید سازگار شوم. “مردم بزرگ و بازیکنان بزرگ.”گفت.

او که به ترتیب با ملی و وویگتمن در بروس بامبرگ و تیم ملی آلمان بازی کرده است، از قبل می داند که چگونه با آنها در زمین مشترک کنار بیاید. دو بازیکن در زمین با ضریب هوشی بسکتبال بالا هستند که بازی را درک می‌کنند و بازی را آسان‌تر می‌کنند، مخصوصاً برای یک پاس گل. آنها همیشه در مکان مناسب و در زمان مناسب هستند: بازی کردن با آنها بسیار آسان است آنها.»در نهایت Maodo Lo اضافه شد.

اعتبار عکس: المپیا میلان

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *