بسکتبال
مارکو اسپیسو درباره ترک بسکتبال جیجی داتومه: “سردم”

مارکو اسپیسو درباره ترک بسکتبال جیجی داتومه: “سردم”


ارسال شده توسط Cesare Milanti / [email protected]

مانیل، فیلیپین – ایتالیا پس از شکست مقابل اسلوونی، جام جهانی 2023 فیبا را در رده هشتم به پایان رساند. از همه مهمتر، امروز جیجی داتومه پس از 20 سال فعالیت حرفه ای از بسکتبال بازنشسته شد.

در این دیدار که از ابتدا تا انتها در تاریخ ثبت خواهد شد، مارکو اسپیسو تمام تلاش خود را کرد تا با 22 امتیاز و 11 بر 6 از عقب ایتالیا را به پیروزی برساند.

او در منطقه مختلط توقف کرد و به لحظه ای بازگشت که کل مال آف آسیا آرنا ایستاد و او را تشویق کردند. “کمی سردم بود. مطمئنم که هنوز یک بازی باقی مانده بود که به پایان برسد و خیلی از آن لذت نبردم. اما لحظه فوق العاده ای بود و همچنین غم انگیز زیرا یکی از اسطوره های بازی در حال بازنشستگی است. “گفت.

“خوشحالم که توانستم این دو سال را با تیم ملی تقسیم کنم. او یک فرد طلایی در داخل و خارج از زمین است. من احساسات خاصی نسبت به او دارم زیرا او نیز مانند من یک ساردنیایی است. این برای من کمی تاثیرگذار است. امشب برای جشن گرفتن آبجو خواهیم داشت: او لیاقتش را دارد.»مارکو اسپیسو اضافه کرد.

او هنگام اظهار نظر در مورد آنچه از Datome آموخته بود، چیزی جز کلمات شگفت انگیز نداشت. جیجی فردی بسیار راحت است. در زمین، او یک هم تیمی فوق العاده بود، گاهی اوقات می دانستیم که باید به سمت او برویم زیرا او می توانست سه امتیاز آسان به ما بدهد. وقتی او شوت می کرد، می دانستیم که باید برگردیم. فوراً دفاع کند زیرا همیشه تعقیب و گریز بود. خارج از زمین، او بسیار در دسترس و متواضع است. این از من است.” “من آن را قبول خواهم کرد”این گارد 28 ساله بعداً گفت:

در نهایت مارکو اسپیسو کمی وقت گذاشت و در مورد پنجره تابستانی تیم ملی ایتالیا اظهار نظر کرد. ما خیلی خوب با هم کنار آمدیم، این یک گروه عالی است. نفهمیدیم یک ماه و نیم گذشته، واقعا انگار دیروز است. ما باید از این شروع کنیم، از با هم بودن. ما می‌خواهیم در هر بازی در مسابقات مقدماتی پیروز شویم زیرا می‌خواهیم همه جا پیش برویم.»خود Reyer Venezia را اضافه کرد.

اعتبار عکس: جام جهانی فیبا 2023

جام جهانی آینده را تماشا کنید سرویس پخش رسمی فیبا! به Courtside 1891 بپیوندید و یک ثانیه از اکشن را از دست ندهید!

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *