بسکتبال
مالون در مورد جوکیچ: “چیزی که من از آن شگفت زده شدم ثبات اوست.”

مالون در مورد جوکیچ: “چیزی که من از آن شگفت زده شدم ثبات اوست.”


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

نیکولا جوکیچ همچنان در لیگ NBA تسلط دارد. در ابتدای افتتاحیه جام NBA، این مرکز صرب با لوکا دونچیچ دیگر فوق ستاره اروپایی روبرو شد و به خوشی پرداخت.

او با 33 امتیاز و 14 ریباند دنور ناگتس را به پیروزی رساند و تنها با یک پاس گل به صد و هشتمین تریپل دابل دوران حرفه ای خود رسید. همه اینها در حالی است که از زمین بازی چشمگیر 14 از 16 شوت می کند.

جوکیچ همان جایی را که در فینال فصل گذشته NBA متوقف کرد با یک عملکرد عالی دیگر در ابتدای فصل ادامه داد و پس از بازیکنان بزرگ کریم عبدالجبار، الوان آدامز، ویلت چمبرلین و بیل به پنجمین سنتری در تاریخ NBA تبدیل شد که به 4000 پاس گل رسیده است. . راسل، به گفته جاستین کوباتکو.

این مرکز صرب در سه بازی از چهار بازی گذشته حداقل 25 امتیاز، 10 ریباند و 5 پاس منجر به 75 درصد شوتزنی به دست آورده است و تنها بازیکن دیگری که چنین شاهکاری را در چهار بازی به ثبت رساند، چمبرلین افسانه ای در سال 1966 بود.

حتی مایکل مالون، مربی دنور، از سازگاری جوکر شگفت زده شده است.

او بازیکن بزرگی است، بازیکنی موثر و چیزی که من از آن شگفت زده شده ام ثبات اوست. آن پسر هر شب عالی است. میدونی این چقدر سخته؟ این باعث می شود آن را بسیار آسان به نظر برسدمالون بعد از بازی گفت.

دو بار MVP در ابتدای فصل 2023/24 با میانگین 27.3 امتیاز، 12.2 ریباند و 7.7 پاس منجر به 64.5 درصد شوت از زمین، در بین 10 رده برتر آماری ذکر شده در ابتدای فصل 2023/24 قرار دارد. به نظر می رسد که چیزی برای متوقف کردن او وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *