مت والاس با شلیک 60 تماشایی قهرمان مسابقات جهانی DP | گلف

مت والاس از انگلیس در سومین دور خود در مسابقات قهرمانی تور جهانی DP در دبی امتیاز خیره کننده 60 را به ثمر رساند.

این بازیکن 33 ساله در یک راند 12 زیر همتراز، 12 پرنده درست کرد، از جمله یکی در هر 9 سوراخ پایانی خود، در حالی که به بالای جدول امتیازات صعود کرد. او قبل از تکمیل آخرین سوراخ خود در چهار سال به 59 رسیده بود.

وقتی والاس به او گفت که رکوردهای تور را برای اکثر پرنده های ساخته شده در یک دور و بیشترین پرنده های متوالی برابر کرده است، او به Sky Sports گفت: “برابر؟ من نمی توانستم بفهمم! چه روزی، یک روز شگفت انگیز. من هر کاری کردم توانستم خودم را به مسابقات برگردانم.”، بنابراین من واقعا خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم و عالی بازی کنم.

“در نهایت من حتی فکر نمی کردم که برای 59 صادق باشد. فکر می کنم کمی به من کمک کرد. من واقعا خوب بازی عقب عقب بازی کردم. من می‌خواستم در صورت امکان به خرید دیگری ادامه دهم، و انجام دادم.»

وی در مورد پتانسیل 59 نیز افزود: بله، در واقع یک مقدار آن را از بین بردم! این یک فرصت عالی برای انجام این کار است. من این کار را در مور پارک در وست کورس (در هرتفوردشایر) انجام دادم، که فقط یک 68 بود، اما انجام آن امروز در آنجا واقعاً خاص بود. توپ در دست کمک می کند. من چند دروغ خوب با فراز و نشیب داشتم، اما عالی و تلاش خوبی بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در زمانی که او کار را تمام کرد، والاس که در مجموع 16 امتیاز داشت، دو شوت از نزدیکترین رقیب خود، نیکولای هویگارد دانمارکی جلوتر بود. او روزی را یک ضربه جلوتر از هموطن تامی فلیت‌وود و ویکتور هوولند که هر دو 66 کارت کردند، به پایان رساند. دو برتر از جف وینتر دانمارکی (64) و سه جلوتر از هویگارد (70) و اسکاتلندی اون فرگوسن (64).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *