بسکتبال
مرکز باتجربه خم برچ نتوانست در ترکیب اسپرز قرار بگیرد

مرکز باتجربه خم برچ نتوانست در ترکیب اسپرز قرار بگیرد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

خم برچ ستاره سابق یورولیگ ترکیش ایرلاینز قرار است بازیکن آزاد شود.

برچ 31 ساله توسط سن آنتونیو اسپرز معاف خواهد شد. به گفته خودی NBA شمس چرانیا از The Athletic and Stadium.

این بازیکن بومی مونترال در طول پیش فصل NBA در سال 2023 به یک حضور و 11 دقیقه بازی محدود بود. او روز دوشنبه در باخت مقابل هیوستون راکتس 4 ریباند، 2 پاس منجر به گل و یک بلاک داشت.

برچ شش فصل گذشته را صرف نشان دادن استعدادهای خود در لیگ مستقر در آمریکای شمالی کرده است. او 298 بازی انجام داد، از جمله 16 بازی در پلی آف بین تورنتو رپتورز و اورلاندو مجیک. میانگین 4.9 امتیاز، 4.4 ریباند، 1.0 پاس منجر به گل، 0.5 بلاک و 0.5 توپ ربایی در هر بازی تصویری از یک دوندگی قوی را نشان می دهد.

علیرغم عدم حضور در فهرست فصل 2023-2024 اسپرز، ماندن در NBA همچنان یک احتمال است. اما بازگشت به اروپا می تواند به عنوان یک گزینه آینده ظاهر شود، به خصوص با توجه به اینکه تیم های یورولیگ به دنبال بهبود دیرهنگام هستند.

این مرکز کهنه کار کانادایی پس از تمرکز بر اولین فصل حرفه ای خود در لیگ G به عنوان یک بازیکن برجسته برای Sioux Falls Skyforce، خود را از طریق Muratbey Uşak Sportif در فصل 2015-2016 به قاره کهن معرفی کرد. بازی‌های پربار او او را به یورولیگ و المپیاکوس رساند، جایی که در فصل 17-2016 در رقابت‌های برتر باشگاهی قاره اروپا در 37 بازی میانگین 7.3 امتیاز و 5.6 ریباند در هر بازی قبل از پیوستن به NBA کسب کرد.

اعتبار عکس: Getty Images

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *