مری ارپس در صدر فهرست نهایی شخصیت ورزشی سال بی بی سی | شخصیت ورزشی سال بی بی سی

پس از معرفی شش نامزد در روز سه‌شنبه، مری ارپس، دروازه‌بان تیم ملی انگلیس، گزینه اصلی برای جایگزینی هم تیمی‌اش بث مید در جایزه شخصیت ورزشی سال بی‌بی‌سی است.

به این بازیکن 30 ساله پیش از باخت 1-0 به اسپانیا پس از عملکرد قابل توجه او برای کمک به انگلیس برای رسیدن به فینال جام جهانی زنان در ماه آگوست، ضرایب گزاف 1-7 توسط شرط بندی ها پیشنهاد می شود. Earps پس از نگه داشتن سه کلین شیت در طول مسابقات، دستکش طلا را دریافت کرد.

دروازه بان منچستریونایتد که فصل گذشته بدون گل خورده در 14 بازی به رکورد سوپر لیگ با باشگاه خود دست یافت، به عنوان بهترین فوتبالیست زن انگلیس انتخاب شد و در رای گیری برای جایزه توپ طلای 2023 فمینین در رده پنجم قرار گرفت. . یک دروازه بان

محبوبیت آنها به حدی است که جدیدترین ماکت های پیراهن دروازه بانان Earps انگلستان در روز دوشنبه در فروشگاه آنلاین در عرض پنج دقیقه به فروش رفت. نایک پس از عرضه پیراهن‌های همنام خود در ماه اکتبر، فروش سریع مشابهی را افزایش داد.

استوارت برود، بازیکن بازنشسته کریکت، فرانکی دتوری، جوکی فرانکی دتوری، ورزشکار کاتارینا جانسون-تامپسون، تنیس باز ویلچر، آلفی هیوت، تنیس باز ویلچر، استوارت برود، بازیکن بازنشسته کریکت، استوارت برود، بازیکن بازنشسته کریکت، که با امتیاز 8-1 دوم است، به فهرست نهایی پیوستند.

برود امیدوار است پس از بن استوکس در سال 2019 به اولین بازیکن کریکت تبدیل شود که گونگ بی بی سی را برنده می شود. او با 604 دومین ویکت گیر برتر انگلیس شد قبل از اینکه در روز ماقبل آخر پنجمین و آخرین آزمون خاکستر اعلام بازنشستگی کرد و به آنها کمک کرد. او سری بازی مقابل استرالیا را در اووال با یک ویکت با آخرین توپ خود و یک شش با آخرین توپ خود به پایان رساند.

جانسون تامپسون، هفت ورزشکار متولد لیورپول، پس از مصدومیت بازگشت و دومین عنوان جهانی خود را امسال در بوداپست به دست آورد. آمادگی او تا المپیک 2020 توکیو به دلیل مصدومیت آشیل که او را مجبور به کناره گیری کرد، تضعیف شد، اما این بازیکن 30 ساله با قهرمانی در بازی های مشترک المنافع سال گذشته در بیرمنگام بازگشت و سپس دوباره جهان را در بوداپست فتح کرد.

جوکی سه بار قهرمان مسابقات تخت بریتانیایی، دتوری، در دو مسابقه کلاسیک بریتانیایی امسال پیروز شده است، قهرمانی در 2000 گینه در Chaldean و Oaks on Soul Sister، قبل از اینکه این سواحل را ترک کند تا تجارت خود را در ایالات متحده انجام دهد و تنیسور با ویلچر در لیست هیوت قرار گیرد. و مک ایلروی شماره 2 جهان در گلف.

برنده رای عمومی در شب نمایش زنده سه شنبه 28 آذر اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *