بسکتبال
مصطفی فال از هم تیمی سابق بولمبوی تمجید کرد و درباره تأثیر میلوتینوف و پتروسف بر المپیاکوس صحبت کرد.

مصطفی فال از هم تیمی سابق بولمبوی تمجید کرد و درباره تأثیر میلوتینوف و پتروسف بر المپیاکوس صحبت کرد.


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

المپیاکوس پیره با شکست دادن ستاره سرخ Zvezda Meridianbet در یک بازی هیجان انگیز در دور سی و سوم یورولیگ ترکیش ایرلاینز، جایگاه خود را در پلی آف تضمین کرد.

در جریان این مسابقه، مصطفی فال، مرکز المپیاکوس این فرصت را داشت تا مقابل هم تیمی سابق خود در بلگراد، جوئل بولمبوی، که بهترین فصل دوران فوتبال خود را در اروپا سپری می کرد، بازی کند.

جوئل فصل بسیار خوبی را پشت سر می گذارد. من برای او خوشحالم. او اکنون فضای بیشتری برای بازی دارد و واضح است که از آن لذت می برد. برای او آرزوی موفقیت بیشتر در تیم دارم. اما بله، قطعاً من واقعاً خوشحالم و به آن افتخار می کنم. امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه پاییز به مریدین اسپورت درباره بولمبوی می گوید.

در حالی که فال و موزس رایت در بلگراد آرنا به تجارت پرداختند، المپیاکوس بدون کمک مردان بزرگ صربستانی، بازیکن سابق پارتیزان، نیکولا میلوتینوف و مرکز سابق کرونا زوزدا، فیلیپ پتروسف، به پیروزی رسید.

نیکولا یک بازیگر بزرگ، بسیار با استعداد، بسیار ماهر است. او در این فصل به دلیل مصدومیت بدشانس بود و به همین دلیل اغلب از تیم دور بود. اما همه می دانند که او چه کاری می تواند انجام دهد و من خیلی خوشحالم که او برگشته است. مطمئناً دلمان برای او تنگ شده است، اما فکر می‌کنم که داریم کار بزرگی انجام می‌دهیم و بدون او پیروزی‌های زیادی کسب کرده‌ایم. موسی رایت آمد و در این زمینه به ما کمک زیادی کرد. همه چیز با او راحت تر خواهد بود. اما حتی اگر نیکولا در کنار ما نباشد، باید بازی خود را انجام دهیم.فال در مورد میلوتینوف گفت.

پتروسف که پس از یک فصل موفق در ستاره سرخ به NBA رفت، مدت کوتاهی در فیلادلفیا ۷۶رز و ساکرامنتو کینگز کار کرد، سپس به اروپا بازگشت و با تیم پیرئوس قرارداد بست.

از زمانی که آمده خیلی به ما کمک کرده است. فکر می کنم الان فیزیک و ورزش بیشتری داریم. فیلیپ ایده خوبی در مورد بازی دارد. البته او هنوز جوان است، بنابراین هنوز در حال پیشرفت است. او با سیستم جدید سازگار شده است و هر روز بهتر می شود. اکنون او باید از مصدومیت خود ریکاوری کند، اما او واقعا بسکتبالیست خوبی است.مصطفی فال نتیجه گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *