بسکتبال
معاون میامی هیت امیدوار است نیکولا یوویچ و اریک اسپولسترا در فینال جام جهانی به مصاف هم بروند

معاون میامی هیت امیدوار است نیکولا یوویچ و اریک اسپولسترا در فینال جام جهانی به مصاف هم بروند

2023-09-05T17:45:54+00:00

2023-09-05T17:45:54+00:00.

نیکولا میلورادوویچ

05/Sep/23 17:45

Eurohoops.net


نیکولا میلورادوویچ
نیکولا یوویچ، مهاجم با استعداد میامی هیت، مهارت های خود را برای صربستان در جام جهانی به نمایش گذاشت


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

میامی هیت نیکولا یوویچ را با انتخاب 27 در درفت NBA 2022 انتخاب کرد. اگرچه او بیشتر فصل اول خود را به دلیل مصدومیت از دست داد، اما در جام جهانی 2023 فیبا در پیراهن تیم ملی می درخشد.

یوویچ به طور میانگین 10.7 امتیاز دارد و با 3.2 پاس منجر به گل و 2.5 ریباند در هر بازی تطبیق پذیری خود را نشان می دهد. او یکی از اعضای مهم تیم سوتیسلاو پسیچ شد که به نیمه نهایی راه یافت. پس از توسعه خود در فیلیپین، میامی هیت از نزدیک پتانسیل خود را در صربستان با آدام سیمون، معاون عملیات بسکتبال دنبال می کند.

ما از عملکرد نیکولا در جام جهانی بسیار خوشحالیم. مربی پشیچ به او فرصت بزرگی داد. دیدیم که چقدر زحمت کشید. پتانسیل بسیار زیادی را نشان داد. یوویچ تطبیق پذیری زیادی در درون تیم نشان داد. مربی از او در حمله به طرق مختلف استفاده می کند. نیکولا یکی از جوان ترین بازیکنان مسابقات است، اما مانند یک کهنه کار بازی می کند. سیمون به مریدین اسپورت گفت:

اریک اسپولسترا، سرمربی میامی هیت نیز به عنوان بخشی از کادر مربیگری تیم آمریکا در فیلیپین حضور دارد. در طول مسابقات، او از فرصت استفاده کرد و با یوویچ ملاقات کرد و با مهاجم صربستانی چت کرد. سیمون امیدوار است که آنها دوباره در فینال جام جهانی با هم دیدار کنند.

خیلی خوب است که آن دو برای مدتی در مانیل چت کردند. امیدوارم دوباره در فینال همدیگر را ببینند.سایمون نتیجه می گیرد.

عکس: fiba.basketball

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *