منچسترسیتی قراردادی 55 میلیون یورویی برای جذب متئوس نونس از وولوز امضا کرد | پنجره نقل و انتقالات

منچسترسیتی با پرداخت 55 میلیون یورو (47.25 میلیون پوند) به گرگ ها برای خرید هافبک ماتئوس نونس موافقت کرده است. به عنوان بخشی از مذاکرات با سیتی، گرگ ها قرارداد قرضی یک فصلی را برای تامی دویل که فصل گذشته در شفیلد یونایتد استخدام شده بود، امضا کردند.

باشگاه ها به دویل پیشنهاد دادند که او را به صورت دائمی با مبلغ 5 میلیون یورو (4.3 میلیون پوند) به خدمت بگیرد. سیتی می‌تواند با مجوز فروش کول پالمر، استعداد داخلی مورد علاقه چلسی، به پرداخت این قرارداد کمک کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سال گذشته پپ گواردیولا نونس را “یکی از بهترین بازیکنان جهان” توصیف کرد و سیتی پیشنهاد افتتاحیه 47 میلیون پوندی برای نونس را رد کرد، اما گرگ‌ها با اکراه موافقت کردند که قهرمان لیگ برتر پول نقد بیشتری را در خط حمله بفروشند. پیشنهاد 35 میلیون پوندی چلسی برای پالمر رد شد اما همچنان به مهاجم سیتی علاقه مند است.

پس از اینکه کوین دی بروین در این ماه عمل زانوبند را انجام داد، نونس به سرعت توسط سیتی به عنوان یک هدف اولویت دار شناخته شد. نونس که تابستان گذشته با قراردادی 42 میلیون پوندی از اسپورتینگ منتقل شد، از روز یکشنبه در تمرینات ولوز شرکت نکرده و به صراحت اعلام کرده است که می خواهد برود.

فروش پیش‌بینی‌شده Nunes به گرگ‌ها اجازه می‌دهد که به شدت تحت تأثیر محدودیت‌های بازی جوانمردانه مالی که منجر به جدایی جولن لوپتگی شد، تقویت شوند. آنها در حال معرفی اولین خرید خود در تابستان امسال هستند، انتقال 10 میلیون یورویی مدافع میانی خیرونا سانتیاگو بوئنو. پس از فروش مدافعان ناتان کالینز، کانر کودی و دیون ساندرسون، گرگ ها برای تقویت گزینه های مدافع خود به این ملی پوش 24 ساله اروگوئه ای روی آوردند.

استون ویلا به انتقال قرضی کلمان لنگله، مدافع بارسلونا نزدیک می شود. این مدافع میانی 28 ساله که فصل گذشته را به صورت قرضی در تاتنهام سپری کرد، از تایرون مینگز محافظت خواهد کرد که بعید است به دلیل آسیب دیدگی رباط صلیبی قدامی در این فصل دوباره بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *