منچسترسیتی پیشنهاد افتتاحیه 35 میلیون پوندی چلسی برای کول پالمر را رد کرد پنجره نقل و انتقالات

پس از اینکه منچسترسیتی پیشنهاد اولیه 35 میلیون پوندی خود را برای این وینگر رد کرد، انتظار می رود چلسی با پیشنهاد بهتری برای کول پالمر بازگردد. مائوریسیو پوچتینو می خواهد این بازیکن تهاجمی را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به خدمت بگیرد و به چلسی برای گرفتن پالمر چراغ سبز نشان داده است. سیتی آماده پیشنهاد برای تیم ملی زیر 21 سال انگلیس است و به نظر می رسد پیشنهاد 45 میلیون پوندی می تواند برای متقاعد کردن قهرمان لیگ برتر برای فروش این بازیکن 21 ساله کافی باشد.

پالمر برای فرصت های بیشتر در سیتی اصرار دارد و شروعی دلگرم کننده در فصل دارد و مقابل آرسنال در کمونیتی شیلد و سویا در سوپرکاپ گلزنی می کند.

پس از جدایی ریاض محرز این امید وجود داشت که فرصت های بیشتری در اختیار این بازیکن جوان قرار گیرد که بتواند در وسط و جناح راست بازی کند. وستهام در این ماه تلاش ناموفقی برای به خدمت گرفتن پالمر به صورت قرضی انجام داد. با این حال سیتی در مهارت های تهاجمی کم ندارد و با جذب ژرمی دوکو از رن به گزینه های پپ گواردیولا اضافه کرده است. دوکو موقعیتی مشابه پالمر بازی می کند.

پوچتینو که خواستار یک مهاجم همه کاره بود، پس از مصدومیت طولانی مدت زانو کریستوفر نکونکو مجبور شد وارد بازار شود. پالمر خود را در حال رقابت با رحیم استرلینگ، نونی مادوکه و میکاهیلو مادریک مجروح برای جایگاه اصلی می‌دانست.

چلسی در حال بررسی گزینه های تهاجمی متعددی از جمله امیل اسمیت رو از آرسنال، بردلی بارکولا از لیون و برنان جانسون بازیکن مورد علاقه تاتنهام از ناتینگهام فارست است. آنها با سه بارسلونا متشکل از رافینیا، آنسو فاتی و فران تورس مرتبط شدند.

نیکلاس جکسون به عنوان بازیکن شماره 9 چلسی تحت تاثیر قرار گرفت و به زودی با آرماندو بروخا که بسیار نزدیک به بازگشت از مصدومیت زانو است، رقابت خواهد کرد. آنها آماده به خدمت گرفتن یک مهاجم دیگر هستند، اما آماده هستند تا قبل از انتقال تا ژانویه صبر کنند. علاقه به ایوان تونی از برنتفورد، که تا ژانویه محروم است، اما نیازی به عجله کردن مهاجم این هفته نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *