فوتبال
منچستریونایتد – استون ویلا: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

منچستریونایتد – استون ویلا: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

هدف! منچستریونایتد 0-1 استون ویلا (مک گین 22)

رهبر ویلا! جان مک گین ضربه آزاد را از روی خط لمسی سمت راست می زند و توپ به محوطه شش قدم می رود و آندره اونانا را پاس می کند. مطمئن نیستم کسی دیگر آن را لمس کرده باشد!

20 دقیقه: لئاندر دندونکر در یک سری قسمت‌ها روی زمین می‌افتد، سینه‌اش را به چنگ می‌آورد و از درد جیغ می‌کشد، پس از دریافت ضربه‌ای بسیار خفیف به پشت از طرف برونو فرناندز. ویا یک ضربه آزاد از جناح راست خواهد زد.

19 دقیقه: ژاکوب رمزی توپ را به محوطه جریمه منچستریونایتد ارسال می کند، جایی که راپاهال واران با کمترین هیاهو و ظرافت توپ را به راحتی قطع می کند.

18 دقیقه: مارکوس راشفورد از پشت توپ را از بالای سر بازی می کند. جلوی او می پرد و توسط امی مارتینز که به سرعت از منطقه خود خارج می شود تا از خطر جلوگیری کند، متوقف می شود.

17 دقیقه: ارسال تلاش لوکاس دیگن توسط آرون وان-بیساکا در کرنر ویلا دفع شد. مهاجم داگلاس لوئیز ضعیف است و به راحتی توسط اریکسن دفع می شود.

15 دقیقه: منچستریونایتد زمین را ترک می کند و آلخاندرو گارناچو توپ را در داخل به سمت کریستین اریکسن از سمت راست پخش می کند. به جای شوت از فاصله 20 یاردی، او سعی می کند به مارکوس راشفورد در طول خط کمک کند اما اشتباه می کند. یک حمله امیدوارکننده شکست می خورد.

12 دقیقه: مک گین به دلیل خطا روی برونو فرناندز جریمه شد و یونایتد مارکوس راشفورد را از جناح چپ فرستاد. در حالی که سعی می کند داخل را برش دهد، به ترافیک برخورد می کند و کنترل خود را از دست می دهد.

11 دقیقه: این یک ضربه خوب برای کریستین اریکسن درست بیرون محوطه جریمه ویلا بود. او یک ضربه به اندازه کافی شیرین انجام می دهد، اما تلاش او درست از گلوی امی مارتینز پایین می رود.

10 دقیقه: مک گین توپ را در خط میانی پاک می کند و هویلیوند به سمت محوطه جریمه ویلا حرکت می کند. کلمنت لنگلت ایستاده است و جوان دانمارکی نمی تواند از کنار او بگذرد.

8 دقیقه: جان مک گین اولین کرنر بازی را برای ویلا برد. او خودش توپ را دریافت می کند و آن را به محوطه جریمه روبروی استرتفورد اند می فرستد. یونایتد در پست نزدیک توپ را دفع کرد.

7 دقیقه: شروع بدی بود چون پرتاب های زیادی در بازی وجود داشت. بازی هنوز ریتم خود را پیدا نکرده است و هیچ شانسی برای هیچ کدام از تیم ها تا کنون وجود نداشته است.

5 دقیقه: توپ در عمق برای تعقیب اولی واتکینز پخش می شود، اما مهاجم ویلا نمی تواند جلوی توپ را که برای ضربه زدن به بیرون می رود، بگیرد.

3 دقیقه: منچستریونایتد یک پرتاب در عمق نیمه خود انجام می دهد. آرون وان بیساکا توپ را دریافت کرد و ویا آن را بدزدد. لئون بیلی از سمت راست سانتر ارسال می کند اما توپ مسدود می شود. توپ به دست اونانا می افتد.

2 دقیقه: راسموس هوجلوند یک ارسال زود هنگام از جناح چپ به محوطه جریمه ویلا ارسال کرد. بلافاصله پرچم آفساید داده شد.

بازی منچستریونایتد – استون ویلا …

1 دقیقه: همه چیز برای منچستریونایتد در آخرین بازی بازی های امروز باکسینگ دی خوب پیش می رود. این به آندره اونانا داده می شود که بلافاصله به میدان می رود.

الان زمان زیادی نیست: بازیکنان هر دو تیم به رهبری کاپیتان های خود برونو فرناندز و جان مک گین راهی زمین اولدترافورد می شوند. آنها در دو طرف کریگ پاوسون و تیمش از مسئولان مسابقه برای تشریفات نهایی پیش از بازی قبل از شروع بازی، که فقط چند دقیقه با آن فاصله دارد، صف می کشند.

دیوید بریلزفورد، که در اینجا با بازیکنان نیوکاسل یونایتد صحبت‌های پیش از فصل انجام داد، امشب به اولدترافورد می‌پیوندد تا برای سرمربی جیم رتکلیف یک ماموریت جستجویی داشته باشد. عکس: سرنا تیلور/نیوکاسل یونایتد/گتی ایماژ

اریک تن هاگ: منچستریونایتد در جریان تدارکات برای این دیدار در مورد بازیکنانش گفت: آنها باید در هر بازی برجسته باشند. دو سه بار این کلمه را گفتم: بازیکنان باید مسئولیت بپذیرند، من باید مسئولیت بپذیرم، بازیکنان باید مسئولیت را بپذیرند.

“شاید در برخی لحظات، وقتی بازیکنان جوانی دارید، از بازیکنان قدیمی انتظار بیشتری داشته باشید. اما اگر به اندازه کافی خوب باشید، به اندازه کافی بزرگ هم هستید. ما باید این کار را با هم انجام دهیم. مهم نیست آنها چند سال دارند.” ما باید تیمی را بیرون بیاوریم که باید در این بازی پیروز شود.”

“من از این نگرش ناامید نیستم. اما مطمئناً ما می دانیم که استانداردهای منچستریونایتد چیست و باید به عنوان یک تیم برنده شویم. به همین دلیل است که من کلمه مسئولیت را به عهده می گیرم. ما باید به عنوان یک تیم و هر فرد به آن نزدیک شویم. باید 100 درصد در مسئولیتی که داریم سهیم باشیم.”

اریک تن هاگ تا کنون در این فصل، منچستریونایتد 13 بازی را در تمامی رقابت ها باخته است.
اریک تن هاگ تا کنون در این فصل، منچستریونایتد 13 بازی را در تمامی رقابت ها باخته است. عکس: راب نیول/CameraSport/Getty Images

اونای امری: در حالی که دیروز صورت خود را با کیک های چرخ کرده و مشروبات الکلی پر می کردید، سرمربی گرینچی استون ویلا و بازیکنانش روی آخرین آماده سازی برای بازی امشب تمرکز کردند.

امری وقتی از او پرسیده شد که روز کریسمس را چگونه خواهد گذراند، گفت: مهمترین و مهمترین چیز برای من این است که به بهترین شکل ممکن برای بازی آماده شوم. من می‌خواهم از کریسمس بعد از بازی در روز سه‌شنبه و حتی بعد از بازی برنلی لذت ببرم، زیرا وقتی در حال انجام یک بازی هستید، مهم‌ترین چیز این است که آماده شوید و سعی کنید تمرکز کنید.

ما خوشحالیم و به کاری که انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم، اما می‌خواهم روز سه‌شنبه با منچستریونایتد به چالش بکشم تا در حال حاضر بهتر از آنها در جدول باشم. آنها به دنبال راهیابی به جمع هفت تیم برتر هستند چهار نفر برتر از ما. اینطوری می‌توانیم با آنها روبه‌رو شویم، به روز نوزدهم می‌رویم.”

تنها چیزی که اونای امری سرمربی استون ویلا برای کریسمس می خواهد برد در اولدترافورد است.
تنها چیزی که اونای امری سرمربی استون ویلا برای کریسمس می خواهد برد در اولدترافورد است. عکس: رایان براون/ProSports/Shutterstock

این تیم ها عبارتند از: منچستریونایتد نسبت به تیمی که فصل گذشته مغلوب وستهم شد، چهار تغییر ایجاد کرد. دیوگو دالوت از محرومیت باز می گردد و جای لوک شاو مصدوم را در دفاع چپ می گیرد. رافائل واران پس از بیماری به جای ویلی کامبالا بازگشت، آنتونی روی نیمکت می ماند و مارکوس راشفورد به میدان می آید تا یونایتد به دنبال اولین گل خود در چهار بازی باشد. کریستین اریکسن اولین حضور خود را پس از مصدومیت در اواسط نوامبر انجام داد و جایگزین اسکات مک تومینای در خط میانی شد.

اونای امری دو تغییر در تیم ویلا ایجاد کرد که مقابل شفیلد یونایتد به تساوی رسید. در حالی که دیگو کارلوس در دفاع میانی حضور خواهد داشت، ازری کونسا احتمالا به جای متی کش تعلیق شده، به پست دفاع راست خواهد رفت. لئاندر دندونکر جایگزین موسی دیابی در خط میانی شد.

کریستین اریکسن که برای اولین بار در شش هفته گذشته به ترکیب 11 تیم منچستریونایتد بازگشت، در راه رفتن به اولدترافورد امضا می گیرد.
کریستین اریکسن که برای اولین بار در شش هفته گذشته به ترکیب 11 تیم منچستریونایتد بازگشت، در راه رفتن به اولدترافورد امضا می گیرد. عکس: اش دونلون/منچستریونایتد/گتی ایماژ

ترکیب منچستریونایتد – استون ویلا

منچستر یونایتد: اونانا، وان بیساکا، ایوانز، واران، دالوت، ماینو، اریکسن، راشفورد، برونو فرناندز، گارناچو، هوجلوند.

جایگزین ها: Bayindir، Reguilon، Antony، Pellistri، Van de Beek، McTominay، Gore، Mejbri، Kambwala.

استون ویلا: مارتینز، کونسا، دیگو کارلوس، لنگلت، دیگن، بیلی، مک گین، داگلاس لوئیز، رمزی، دندونکر، واتکینز.

جایگزین ها: تورس، الکس مورنو، چمبرز، دیابی، زانیولو، دوران، مارشال، ایروگبونام، پروکتور.

داوران بازی امشب

  • قاضی: کریگ پاوسون

  • کمک داوران: ریچارد وست و استیو مردیت

  • داور چهارم: راب جونز

  • دستیار ویدئو: داور: استوارت اتول

  • کمکی بله: هری لنارد

کریگ پاوسون امشب در اولدترافورد هدایت شانزدهمین بازی فصل را در تمامی رقابت ها بر عهده خواهد داشت.
کریگ پاوسون امشب در اولدترافورد هدایت شانزدهمین بازی فصل را در تمامی رقابت ها بر عهده خواهد داشت. عکس: Hollandse Hoogte/Shutterstock

اخبار اولیه تیم

دیوگو دالوت از محرومیت بازگشت اما با مصدومیت آماد دیالو، میسون مانت، لیساندرو مارتینز، هری مگوایر، ویکتور لیندلوف و تایرل مالاسیا، اریک تن هاگ امیدوار است تیمش بتواند با شکست دادن ویروس رافائل واران و آنتونی مارسیال، از شکست خود رهایی یابد. در وستهام او بدترین عملکرد خود را در . گزارش شده است که راسموس هوجلوند نیز از بیماری رنج می‌برد و پس از 57 دقیقه خفن و پف‌کردن بی‌اثر در ورزشگاه لندن به اجبار اخراج شد.

مهاجم یونایتد به دلیل عملکرد ناکارآمد خود با انتقاداتی مواجه شد اما در طول ساعت حضورش در زمین به سختی توپ را لمس کرد. جیدون سانچو که از ماه آگوست برای یونایتد توپی را نزده است، همچنان در کارنامه بد سرمربی خود باقی مانده است و امشب هم بازی نخواهد کرد.

متی کش، مدافع راست ویلا، پس از دریافت پنجمین کارت زرد فصل خود در بازی مقابل شفیلد یونایتد و پیوستن به بوباکار کامارا در ناتی استپ، در این رقابت حضور نخواهد داشت. هافبک فرانسوی دومین بازی محرومیت خود را به دلیل نقش کوچکش در یک نزاع پانتومیم که توسط هم تیمی اش، امی مارتینز در پایان پیروزی اخیر ویلا مقابل برنتفورد آغاز شد، سپری می کند. در دسترس بودن پائو تورس نیز مشکوک است، اونای امری نیز بدون امی بوئندیا است و تایرون مینگز، برتراند ترائوره ​​و یوری تیلمانز در ترکیب حضور ندارند.

لیگ برتر: منچستریونایتد – استون ویلا

هواداران منچستریونایتد در شب کریسمس زمانی که تایید شد که سر جیم رتکلیف سرانجام معامله ای را برای خرید 25 درصد سهام اقلیت باشگاهشان انجام داده است، از شادی های جشنی که مدت ها به تعویق افتاده بود لذت بردند.

باید دید سرمایه‌گذاری میلیاردر بریتانیایی چگونه به پایان می‌رسد، اما این بدان معناست که او و تیمش اکنون کنترل عملیات فوتبال در باشگاه را در دست دارند و مطمئناً مجبور خواهند شد آشفتگی بزرگ‌تری نسبت به مدیران فعلی ایجاد کنند.

یا خواهند کرد؟ به عنوان فردی که علاقه معقولی به مسابقات دوچرخه‌سواری حرفه‌ای دارد، اگر من طرفدار یونایتد بودم، این خبر که به سر دیوید بریلزفورد در مورد نحوه انجام امور در اولدترافورد گفته می‌شود، منبع نگرانی بزرگی خواهد بود. . البته دیدگاه‌های دیگری نیز وجود دارد، اما ما انتظار داریم هر “برد”ی که توسط بازیکنان به دست می‌آید از نوع معروف “حاشیه‌ای” باشد که دیو بسیار دوست دارد.

یونایتد که از سال 1931 نتایج خوبی در پیش از کریسمس داشته است، پس از شکست متواضعانه مقابل وستهم در ورزشگاه لندن وارد این بازی شد. تیم میهمان که در رده سوم رقابت های قهرمانی قرار گرفت، برای اولین بار در 16 بازی اخیر لیگ نتوانست در خانه پیروز شود. در واقع، آنها خوش شانس بودند که با تساوی مقابل شفیلد یونایتد به لطف گل تساوی دیرهنگام نیکولو زانیولو در وقت های اضافه، فرار کردند.

هر دو طرف مشتاق بازگشت به مسیرهای پیروزی در بازی باکسینگ دی هستند که در ساعت 20:00 (GMT) در اولدترافورد زیر نور سه شنبه شب آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *