فوتبال
منچستریونایتد – چلسی: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

منچستریونایتد – چلسی: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

این می تواند برای راشفورد مناسب باشد

در مورد راشفورد هر چه می خواهید بگویید، او دستیار بسیار خوبی است. او این کار را بارها برای انگلیس و گهگاه برای یونایتد انجام داده است (اغلب در زمان ژوزه مورینیو). اگر او امشب به میدان برود، می‌تواند برای اولین بار از آگوست با وینگر مورد علاقه وینگر، لوک شاو، ارتباط برقرار کند.

اریک می گوید این چرخش است

اریک تن هاگ با آمازون پرایم صحبت می کند و یقه خاکستری زیبایش را به آنها معرفی می کند. از او پرسیده شد که آیا تنزل رتبه مارسیال و رشفورد بازتاب عملکرد آنهاست یا خیر. او می گوید: نه، ما به عنوان تیم ضعیف بازی کردیم، نه به صورت انفرادی. “این بخشی از چرخش است.”

تا پایان فصل آن را به کلارکسون بدهید. عکس: اش دونلون/منچستریونایتد/گتی ایماژ

تیم ها دقیقا

منچستر یونایتد (احتمالاً 4-1-2-3) اونانا; دالوت، مگوایر، لیندلوف، شاو؛ امرابات; مک تومینای، فرناندز؛ آنتونی، هوجلوند، گارناچو.

تعویض ها: بایندیر، وان بیساکا، رگیلون، ایوانز، ماینو، وان دی بیک، پلیستری، مارسیال، راشفورد.

چلسی (احتمالا 4-2-3-1) سانچز; دیاسی، تیاگو سیلوا، کولویل، کوکورلا؛ کایسدو، فرناندز؛ استرلینگ، پالمر، مادریک؛ جکسون.

تعویض ها: پتروویچ، جیمز، بادیاشیل، Maatsen، Gilchrist، Castledine، Washington، Matos، Broja.

قاضی کریس کاوانا

تیم ها به طور خلاصه: ریس جیمز روی نیمکت

ریس جیمز دوباره آماده است اما فقط روی نیمکت. پوچ کول پالمر را به جای کانر گالاگر تعلیق شده در شماره 10 به میدان می‌آورد. مارک کوکورلا نیز وارد زمین می شود، بنابراین لوی کولویل در جهت مخالف لوک شاو حرکت می کند، از دفاع چپ به دفاع میانی.

تیم ها به طور خلاصه: مارسیال و راشفورد سقوط کردند

بله، راشفورد جزو بازیکنان تعویضی است و آنتونی مارسیال نیز در آن حضور دارد. آرون وان بیساکا نیز به همراه کوبی ماینو روی نیمکت است. آنتونی، راسموس هوجلوند، سوفیان امرابات و ویکتور لیندلوف از راه می رسند، یعنی لوک شاو می تواند به دفاع چپ بازگردد.

رشفورد “جایگزین”

پیشگفتار

عصر همگی بخیر و به رویدادی که زمانی بزرگترین رویداد فوتبال انگلیس بود خوش آمدید. این روزها بیشتر یک مطالعه موردی در مورد چگونگی سقوط قدرتمند است.

چلسی مائوریسیو پوچتینو ممکن است خیلی خوب یا خیلی بد باشد، اما حداقل به نظر می رسد که آنها در مسیر درستی حرکت می کنند. آنها حتی توانستند برایتون را با ده نفر شکست دهند. در حالی که این تنها دومین برد آنها در شش بازی لیگ بود، عملکرد آنها به طور کلی بهتر از نتایج آنها بود. و آنها چیزهایی را رقم می زنند: آنها در این شش بازی 14 گل زده اند و 15 گل دریافت کرده اند.

منچستریونایتد اریک تن هاگ می تواند خوب، بد یا زشت باشد، گاهی اوقات همه در یک بازی هستند، و در حال حاضر آنها به جایی نمی رسند. عملکرد آنها بدتر از نتایج آنها است. یونایتد اتفاقاتی را در لیگ قهرمانان اروپا رقم می زند اما نه در پرم، با تنها 12 گل زده در 6 بازی اخیر خود (هفت گل مقابل، 5 گل مقابل). بر اساس گزارش های چهار منبع خبری جداگانه، تن هاگ تقریبا نیمی از رختکن را از دست داده است. پاسخ باشگاه ممنوعیت پیام رسان بود. این هرگز یک ظاهر خوب یا یک حرکت هوشمندانه نبود.

بدترین واقعیت در مورد یونایتد این است که آنها هنوز در مقابل باشگاهی که در تمام فصل در نیمه بالای جدول بوده است، امتیازی کسب نکرده اند. امروز صبح چلسی در رده دهم قرار گرفت.

آیا تن هاگ با بازگرداندن او و لوک شاو به زیستگاه طبیعی خود در جناح چپ، مارکوس راشفورد را رها می کند یا به او کمک می کند؟ به زودی خواهیم دید. شروع بازی در ساعت 20:15 به وقت گرینویچ است و من در حدود ساعت 7:20 با تیم ها برمی گردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *