اخبار ورزشی
منچستر سیتی 2-0 ناتینگهام فارست، لوتون 1-1 وولوز: زمان – زنده | لیگ برتر

منچستر سیتی 2-0 ناتینگهام فارست، لوتون 1-1 وولوز: زمان – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

گزارش بازی: کریستال پالاس 0-0 فولام

لیگ برتر: اد آرونز از سلهرست پارک می نویسد: “پالاس در بعد از ظهری که فولام یک بار دیگر نشان داد که از زمان جدایی الکساندر میتروویچ در تهاجمی نبود، به دروازه بان سام جانستون بدهکار بود.”

گزارش بازی: منچسترسیتی 2-0 ناتینگهام فارست

لیگ برتر: منچسترسیتی به لطف گل های فیل فودن و ارلینگ هالند، علیرغم اینکه رودری را با کارت قرمز در نیمه دوم از دست داد، قهرمان شد. ویل آنوین از ورزشگاه اتحاد گزارش می دهد…

نتایج لیگ برتر اسکاتلند

نتایج قهرمانی

 • ایپسویچ تاون 4-3 بلکبرن روورز

 • لیدز یونایتد 3-0 واتفورد

 • لسترسیتی 1-0 بریستول سیتی

 • میدلزبورو 2-1 ساوتهمپتون

 • پلیموث آرگیل 6-2 نورویچ سیتی

 • روترهام یونایتد 1-1 پرستون

 • سوانسی سیتی 3-0 شفیلد ونزدی

 • وست بروم 0-0 میلوال

 • مشاهده جدول مسابقات قهرمانی

نتایج لیگ برتر

نتیجه بازی: منچسترسیتی 2-0 ناتینگهام فارست

لیگ برتر: گل های فیل فودن و ارلینگ هالند تضمین کرد که منچسترسیتی علیرغم از دست دادن رودری با کارت قرمز، شروع عالی فصل خود را ادامه دهد.

تمام وقت: لوتون تاون 1-1 وولوز

لیگ برتر: لوتون تاون از پشت در مقابل وولوز 10 نفره قرار گرفت تا اولین امتیاز خود را به لطف پنالتی کارلتون موریس کسب کند.

پایان بازی: کریستال پالاس 0-0 فولام

لیگ برتر: هیچ یک از طرفین نتوانستند در جدال وسط جدول در سلهرست پارک گلزنی کنند که برای مدت طولانی در حافظه هیچ کس باقی نخواهد ماند.

لوتون 1-1 وولوز: کاولی وودرو از لوتون در بازی آنها مقابل وولوز در خیابان کنیلورث، شوتی به سمت دروازه داشت که توسط مکس کیلمن مهار شد.

مسابقات قهرمانی: میدسبرو مایکل کریک اولین برد خود در این فصل را کسب کرد. آنها مقابل ساوتهمپتون که چهار شکست متوالی تحت هدایت راسل مارتین را متحمل شده بود، 2-1 بردند.

مسابقات قهرمانی: جیدون آنتونی پس از کار خوب جورجینو راتر عالی گلزنی کرد تا لیدز یونایتد را 3-0 به واتفورد در الند رود هدایت کند.

لوتون 1-1 وولوز: کیدوزی اوگبنه وقتی توپ را روی خوزه سا چرخاند، فکر می کرد که گل دیرهنگام برای لوتون به ثمر رسیده است، اما با بالا رفتن پرچم آفساید جشن او کوتاه شد.

Chiedozie Ogbene از لوتون تاون پس از مردود شدن گل او واکنش نشان داد. عکس: پل چایلدز/ اکشن تصاویر/ رویترز

بوندسلیگا: در حالی که بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا 7-0 بوخوم را شکست داد، هری کین اولین هت تریک خود را برای قهرمان آلمان به ثمر رساند. او همچنین با دو پاس گل به این تیم کمک کرد.

هری کین پس از ضربه زدن بوخوم توسط بایرن مونیخ، در حالی که با داور چت می کرد، توپ مسابقه را در دست گرفت.
هری کین پس از ضربه زدن بوخوم توسط بایرن مونیخ، در حالی که با داور چت می کرد، توپ مسابقه را در دست گرفت. عکس: الکساندر هاسنشتاین/گتی ایماژ

کریستال پالاس 0-0 فولام: سام جانستون، دروازه بان کاخ، پس از یک ضربه خوب از سمت راست توسط هریسون رید و تیموتی کاستان، ضربه ویلیان را دفع می کند.

مسابقات قهرمانی: آدام آیدا دومین گل خود را در این مسابقه برای نوریچ سیتی به ثمر رساند که 5-2 پلیموث را شکست داد. در تریلر واقعی در پورتمن رود، ایپسویچ به لطف ضربه ماسیمو لونگو در دقیقه 79، 4-3 از بلکبرن پیش افتاد.

چه کسی می دانست که تروی دینی برای Forest Green بازی می کند؟ این حرکتی بود که من نادیده گرفتم اما او به تازگی برای تیم لیگ دو هت تریک کرده است اما تلاش های او ممکن است بیهوده باشد. تیم او با تک گل از هفت گل ناتس کانتی را شکست داد.

مسابقات قهرمانی: گل آدام آیدا، مهاجم جمهوری ایرلند، تقریباً مطمئناً یک گل تسلی بخش برای نوریچ سیتی خواهد بود، که در خانه پارک 5-1 پلیموث را شکست داد.

مسابقات قهرمانی: سام بایرام برتری لیدز یونایتد را در مقابل واتفورد دو برابر کرد در حالی که چارلی پاتینو در ورزشگاه لیبرتی، شفیلد ونزدی را 3-0 کرد.

مسابقات قهرمانی: جری یتس برتری سوانسی مقابل شفیلد ونزدی را دو برابر کرد و در ورزشگاه لیبرتی بازی را 2-0 کرد. جوئل پیرو لیدز را در مقابل واتفورد در الند رود پیش انداخت، در حالی که سامی زمودیکس برای بلکبرن مقابل ایپسویچ در پورتمن رود گل تساوی را به ثمر رساند و نتیجه را 3-3 کرد.

هدف! لوتون 1-1 وولوز (موریس 65 قلم)

لیگ برتر: کارلتون موریس از 12 یارد گلزنی کرد تا برابری را برای لوتون بازگرداند. لوتون پس از دریافت پنالتی ژائو گومز به خاطر فوتبال دستی در شرایط مضحکی که ما انتظارش را داشتیم کمی خوش شانس بود. توپ از روی پای گومز برگشت و سپس از روی او پرید. بازوی درازش بالای سرش بود. VAR قرار بود آن را لغو کند اما نشد.

کارلتون موریس از لوتون تاون پس از زدن گل تساوی تیمش از روی نقطه پنالتی جشن می گیرد.
Kenilworth Road منفجر شد و کارلتون موریس توپ را از نقطه‌ای وارد دروازه کرد تا برای هاترها مساوی شود. عکس: الکس برادوی/گتی ایماژ

مسابقات قهرمانی: پلیموث آرگیل در حال حاضر 5-0 مقابل نوریچ سیتی قرار دارد که روز تکان دهنده ای را در دفتر خود پشت سر گذاشته است. مورگان ویتاکر سومین گل بعد از ظهر خود را برای تیم میزبان در هوم پارک به ثمر رساند.

در استادیوم ریورساید، جانی هاوسون میدلزبرو را از روی نقطه پنالتی مقابل ساوتهمپتون پیش انداخت، در حالی که جیمی واردی یک پنالتی را به ثمر رساند تا لستر را 1-0 مقابل بریستول سیتی پیش بیاندازد.

منچسترسیتی 2-0 ناتینگهام فارست: اخراج رودری به معنای محرومیت او از بازی منچسترسیتی مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات است. در غیاب او مقابل فارست، پپ به یک مدافع پنج تبدیل شد و نیتن آکه و کالوین فیلیپس را جایگزین جرمی دوکو و جولیان آلواراز کرد.

کریستال پالاس 0-0 فولام: پس از اینکه ابرچی ایز به دنبال یک چالش از سوی هریسون رید از زمین خارج شد، کاخ از دریافت پنالتی محروم شد. داور پل تیرنی این کار را نمی کند و VAR هیچ مداخله ای ندارد.

مسابقات قهرمانی: بلکبرن یک بار دیگر به لطف گل به خودی هری کلارک از ایپسویچ تاون عقب نشینی کرد. 3-2 به تیم میزبان در پورتمن رود.

هدف! لوتون تاون 0-1 وولوز (نتو 50)

لیگ برتر: پدرو نتو وولوز 10 نفره را مقابل لوتون تاون پیش انداخت و پس از غلبه بر تام لاکیر در مسابقه برای توپ، توماس کامینسکی را با ضربه سر از پیش رو برداشت.

پدرو نتو بازیکن تیم ولورهمپتون اولین گل خود را مقابل لوتون تاون به ثمر رساند.
پدرو نتو، بازیکن ولورهمپتون واندررز شوت می زند… عکس: پیتر نیکولز/ رویترز
پدرو نتو بازیکن تیم ولورهمپتون اولین گل خود را مقابل لوتون تاون به ثمر رساند.
نکته ها… عکس: پل چایلدز/ اکشن تصاویر/ رویترز
پدرو نتو بازیکن ولورهمپتون پس از به ثمر رساندن اولین گل خود مقابل لوتون تاون جشن گرفت.
و جشن می گیرد. عکس: پیتر نیکولز/ رویترز

کارت قرمز! نیروی انسانی منچسترسیتی به 10 نفر کاهش یافته است

منچسترسیتی 2-0 ناتینگهام فارست: رودری توسط داور آنتونی تیلور به دلیل هل دادن مورگان گیبز وایت به زمین، لحظاتی پس از تکل هافبک ناتینگهام فارست، دستور راهپیمایی خود را صادر کرد. گیبز وایت پس از ضربه زدن به گلویش به طرز نمایشی روی زمین افتاد.

رودری از منچسترسیتی پس از اینکه داور آنتونی تیلور به دلیل هل دادن مورگان گیبز وایت از فارست به زمین کارت قرمز نشان داد، واکنش نشان داد.
رودری از منچسترسیتی پس از اینکه داور آنتونی تیلور به دلیل هل دادن مورگان گیبز وایت از فارست به زمین کارت قرمز نشان داد، واکنش نشان داد. عکس: Ed Sykes/Action Images/Reuters

یک ایمیل: به عقب برگشتم و شمارش کردم و گل فودن در پایان 47 پاس به ثمر رسید. آلن کسل می نویسد: کوارتر اول بازی احتمالاً یک طرفه ترین کوارتری بود که به یاد دارم. و فارست یک تیم خوب و خوب مربی است! لیگ تمام شده و غبارآلود به نظر می رسد. تنها علامت سوال واقعی این است که آیا سیتی می تواند با شکست ناپذیرها رقابت کند یا خیر.

بوندسلیگا: بایرن مونیخ در فاصله 25 دقیقه مانده به پایان بازی خود مقابل بوخوم با نتیجه 5-0 پیش افتاد. هری کین در این دیدار دو گل به ثمر رساند و تعداد گل های فصل خود را در اولین بازی های باشگاه جدیدش به 8 گل رساند.

نیمه اول لیگ برتر اسکاتلند

نیمه اول قهرمانی

 • ایپسویچ تاون 3-1 بلکبرن روورز

 • لیدز یونایتد 0-0 واتفورد

 • لسترسیتی 0-0 بریستول سیتی

 • میدلزبورو 1-1 ساوتهمپتون

 • پلیموث آرگیل 4-0 نوریچ سیتی

 • روترهام یونایتد 1-1 پرستون

 • سوانسی سیتی 1-0 شفیلد ونزدی

 • وست بروم 0-0 میلوال

نیمه اول لیگ برتر

 • کریستال پالاس 0-0 فولام

 • لوتون تاون 0-0 وولوز

 • منچسترسیتی 2-0 ناتینگهام فارست

 • برنتفورد – اورتون (17:30 BST)

 • برنلی – منچستر سیتی (20:00 BST)

مسابقات قهرمانی: پرستون در بازی مقابل روترهام از روی کرنر بازی را به تساوی کشاند و لیام لیندسی با تکان دادن سر به بازی 1-1 تبدیل شد. بازیکنان روترهام اصرار داشتند که ویکتور یوهانسون دروازه بان آنها خطا شده است، اما دروازه پابرجا ماند.

در همین حال، مورگان ویتاکر در هوم پارک با یک شوت از لبه محوطه جریمه، پلیموث را 3-0 مقابل نوریچ سیتی پیش انداخت. پس این چیست؟ پلیموث با گل فین آزاز در دقیقه پنجم وقت اضافه نیمه اول 4-0 پیش افتاد.

طرفداران پلیموث در حالی جشن می گیرند که فین آزاز پیلگریمز را 4-0 جلو انداخت.
طرفداران پلیموث در حالی جشن می گیرند که فین آزاز پیلگریمز را 4-0 جلو انداخت. عکس: جیمز مارش/شاتراستاک

مسابقات قهرمانی: رایلی مک‌گری، مردی با استرالیایی‌ترین نامی که می‌توان امیدوار بود شنید، در دیدار مقابل ساوتهمپتون برای میدلزبورو به تساوی رسید.

کریستال پالاس 0-0 فولام: جفری شلوپ قبل از بازی با ابرچی ازه در پشت خط دفاع فولام، چندین مدافع را شکست داد. او با فاصله کمی از پست دور شوت می کند.

کارت قرمز! تعداد گرگ ها به 10 عدد کاهش یافت

لیگ برتر: ژانریکنر بلگارد که هفته گذشته در اولین بازی خود مقابل لیورپول در ولز تاثیرگذار بود، در بازی مقابل لوتون از بازی اخراج شد. بعد از اینکه این جفت در نزدیکی خط میانی به هم افتادند، او به تام لاکیر لگد زد و مدافع لوتون را در جواهرات تاج گرفت. این یک خطای مسخره است و او باید برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *