“من مصمم بودم”: مک‌ایلروی در مسابقات قهرمانی بازیکنان بر روی قوانین غلبه کرد | تور PGA

بعد از اینکه جردن اسپیث و ویکتور هولند تهدید کردند که دور افتتاحیه را در Sawgrass از مسیر خارج می‌کند، روری مک‌ایلروی اصرار داشت که با وجدان راحت در بقیه مسابقات قهرمانی بازیکنان بازی کند. مک ایلروی در سوراخ هفتم، سوراخ شانزدهم به رده 65 رسید.

شوت مک ایلروی در سطح چهار از ساحل و به دریاچه برگشت. کلید اتفاقات بعدی این بود که آیا توپ به بالای خط خطر پرتاب شده یا پایین تر. مک ایلروی تاکید کرد که با افتادن توپ روی خط “راحت” است و به او اجازه داد سومین ضربه خود را از داخل محوطه سبز انجام دهد.

در طی یک گفتگوی هشت دقیقه ای، هوولند با اصرار به “بسیار نزدیک” کمی شک کرد. اسپیث به درستی مداخله کرد. او گفت: «از چیزی که من می‌شنوم، هرکسی که چشمش به آن است – این موضوع نیست – می‌گوید که 100 درصد مطمئن هستند که زیر خط قرمز قرار گرفته است. این چیزی است که شما فکر می کنید.»

پس از بازجویی از شاهدان اسپیث، یک داوطلب به درستی اظهار داشت که برای تماشاگران آن سوی خیابان غیرممکن است که تشخیص دهند توپ به کجا پرتاب شده است. پرش توپ از تصاویر تلویزیونی موجود نشان می دهد که مک ایلروی محکم در سمت راست قرار دارد، اما مشکل به ناچار باقی خواهد ماند. همچنین به نظر می‌رسید که اسپیث وقتی مک‌ایلروی را در روز هجدهم، نهمین نفر از گروه، آب پیدا کرد، یک قطره سؤال کرد.

مک ایلروی گفت: “اگر احساس کنم کار اشتباهی انجام داده ام، در ادامه مسابقات وجدانم را آزار می دهد.” من به کارما اعتقاد زیادی دارم و احساس می‌کنم اگر کار اشتباهی انجام دهید، دوباره برمی‌گردد و شما را گاز می‌گیرد. صادقانه بگویم، من سعی نداشتم در آنجا کار اشتباهی انجام دهم. سعی کردم طبق قوانین بازی کنم و کار درست را انجام دهم. احساس می کنم با آن دو قطره به وضوح این کار را کردم.

وقتی دیدم که از خط قرمز بالاتر رفته، مصمم شدم، اما وقتی کسی می آید و می گوید: “یکی فکر می کند اینطور نیست”، آن وقت این کمی شک در ذهن شما ایجاد می کند. این به شما بستگی دارد که به اندازه کافی با تصمیم خود راحت باشید و آنچه را که می بینید ببینید. من راحت هستم “من فکر می کنم این مهمترین چیز است.”

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اسپیث با دویدن از منطقه انتهایی تا باشگاه ساوگرس از وظایف رسانه ای پس از دور دور اجتناب کرد. هوولند که ناوگان پا کمی کوچکتر داشت نیز به این موضوع رسیدگی نکرد. مک ایلروی از محکوم کردن اسپیث به خاطر تکل های شنیدنی اش خودداری کرد.

مک ایلروی گفت: «فکر می‌کنم جردن فقط تلاش می‌کرد مطمئن شود که کار درست را انجام داده‌ام. “من کاملا مطمئن بودم که توپ از همان جایی که من آن را رها کردم عبور کرد. این خیلی سخت است، نه، زیرا هیچ مدرکی در تلویزیون وجود نداشت. مصمم بودم اما فکر می کنم او سعی می کرد مطمئن شود که من دوباره کار درست را انجام خواهم داد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

“اگر چیزی بود، من در مورد آن محافظه کار بودم. من فکر می کنم در پایان روز، همه ما در حال تلاش برای محافظت از خود هستیم، ما همچنین سعی می کنیم از زمین محافظت کنیم. نمی توانم بگویم غیر ضروری است. فکر می‌کنم او تلاش می‌کرد تا مطمئن شود آنچه اتفاق افتاده درست است.»

10 مرغ پرنده مک ایلروی به او اجازه داد تا اولین امتیاز را با زاندر شاوفله تقسیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *