بسکتبال
موناکو در کوارتر آخر زالگیریس را شکست داد

موناکو در کوارتر آخر زالگیریس را شکست داد


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

آ اس موناکو که در ابتدای هفته دوگانه یورولیگ ترکیش ایرلاینز در وقت اضافه مغلوب پارتیزان موتزارت بت شد، در دیداری سخت مقابل کاوناس با نتیجه 79 بر 83 پیروز شد.

مایک جیمز که از خوان کارلوس ناوارو گذشت و سوم شد، با 25 امتیاز در صدر تیم پیروز قرار گرفت. با 26 PIR، او به جایگاه سوم در لیست تاریخ PIR رفت و از هم تیمی سابق کایل هاینز پیشی گرفت.

امتیاز جعبه

آلفا دیالو با 11 امتیاز، 5 ریباند و 4 پاس منجر به گل عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و به امتیاز کارایی 24 دست یافت. Jaron Blossomgame 13 امتیاز و Elie Okobo 12 امتیاز به دست آوردند.

ما سخت جنگیدیم، با قلب و تلاش فراوان. باید یک برد خارج از خانه در یک جایی کسب کنم، امشب یک بردمایک جیمز بعد از بازی گفت:

رولاندز اسمیتز با 13 امتیاز و 11 ریباند برای زالگیریس دابل دبل کرد و PIR 20 بود. توماس دیمسا 14 امتیاز، ادگاراس اولانواس و کینان ایوانز هر کدام 10 امتیاز کسب کردند.

در حالی که موناکو در بیشتر نیمه اول پیش بود، تیم میهمان این امتیاز را داشت که در دقایق پایانی وقت دوم به حداکثر 10 امتیاز رسید. زالگیریس نزدیک ماند و با یک دوندگی 11-0 در اواسط کوارتر سوم نتیجه را برگرداند. با این حال موناکو در وقت چهارم با نتیجه 7 بر 2 پیش افتاد. سپس با پرتاب سه امتیازی Jaron Blossomgame، شاگردان اوبرادویچ در دو دقیقه پایانی با نتیجه 68 بر 74 به گل رسیدند اما بازی تمام نشد. زالگیریس تا آخرین نفس خود جنگید اما هرگز راهی برای بازگشت پیدا نکرد و موناکو پیروز شد.

عکس: euroleaguebasketball.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *