گلف
مک ایلروی به حیوان کامل جام رایدر تبدیل می شود و خشم را به انرژی تبدیل می کند |  جام رایدر

مک ایلروی به حیوان کامل جام رایدر تبدیل می شود و خشم را به انرژی تبدیل می کند | جام رایدر

آر.اوری مک ایلروی شنبه شب با هیجان زیاد به رختخواب رفت. او بعدازظهر چهار بازی توپ را از دست داده بود، اما مشکل واقعی این نبود. آمریکایی‌ها با تکان دادن کلاه‌های خود به نشانه همبستگی با پاتریک کانتلی جشن گرفتند، اما مشکل این هم نبود.

چیزی که او را واقعاً عصبانی کرد این بود که کادر کانتلی، جو لاکاوا، در صورت مک‌ایلروی قرار گرفت و درست زمانی که او می‌خواست شوت نجات‌دهنده بازی را بزند، جمعیت را شلاق زد. مک ایلروی هجدهمین گرین را عصبانی تر از همیشه در کورس ترک کرد و زمانی که مدت کوتاهی بعد به وسیله نقلیه راننده اش بازگشت، هنوز در خشم کور بود.

از یک مکان تاریک و مرموز، او با این ایده تسخیر شد که به رختکن آمریکایی نفوذ کند و دقیقاً به آنها بگوید که در مورد آنها چه فکر می کند. وقتی دستیار جاستین توماس را در پارک دید، شروع به تاریکی کرد و قبل از اینکه توسط شین لوری کشیده شود، به سمت او پیش رفت. این تصاویر در عرض چند دقیقه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. و بنابراین، هنگامی که مک ایلروی صبح یکشنبه از خواب بیدار شد، تصمیم گرفت، مانند شما، چند دقیقه ای را با خرد نفیس فیلسوف-امپراتور روم مارکوس اورلیوس سپری کند. او بعداً گفت: “باید خودم را آرام کنم.” چون می‌توانستم اجازه دهم که من را به مسیر اشتباه هدایت کند، اما این کار را نکردم.»

اورلیوس در آخرین کتاب مدیتیشن های معروف خود می نویسد: «اول از همه، هیچ کاری را بدون فکر یا بدون هدف انجام ندهید. دوم، اطمینان حاصل کنید که اعمال شما به چیزی جز یک هدف اجتماعی اشاره ندارد.» متأسفانه، اورلیوس از ذکر ایجاد آشفتگی در پارکینگ غافل شد. شاید این قسمت از پیش نویس اول حذف شده باشد. در واقع، منطق مک ایلروی یک سوال جالب را مطرح کرد: اگر پیشنهاد Bones Mackay راه درستی بود، پس راه اشتباه دقیقاً چه خواهد بود؟

چند سوراخ در مسابقه انفرادی او مقابل سام برنز، به کشف پاسخ نزدیکتر شدیم. طرفداران اروپایی او را با اجرای معروف زامبی کرن بریز به صدا درآوردند: “او در سر توست، او در سر توست، روری، روری، روری ری ری…” در همین حال، شماره 2 جهان خود را به داخل پرتاب کرد. او آن را قفل کرده بود. سر خودش حتی زمانی که بلوک های قرمز روی تخته امتیاز جمع می شدند، او نگاه خود را مستقیماً به جلو، روی توپ و مستقیماً روی هدفی که قصد حمله داشت، ثابت نگه داشت.

مک ایلروی به معنای واقعی و مجازی دندان هایش را بیرون می کشد. عکس: Richard Heathcote/Getty Images

گلف مک ایلروی در تهاجمی ترین حالت، سادگی ویرانگری دارد. انگار به سختی می تواند سبز را ببیند: هر چیزی فراتر از پرچم در اهتزاز ممکن است ناچیز باشد. از قبل وارد سومی شد، بلند و مستقیم نزدیک شد، در فاصله 8 فوتی جام فرود آمد و مرغک لغزنده خود را که از تپه پایین انداخته بود، با تمام اعتماد به نفس مردی که با دهانش انگور می گرفت، نوازش کرد. او در جایگاه سوم در سوراخ هفتم قرار داشت، و در روزی که اروپا می‌توانست چند دست‌انداز در جاده داشته باشد، مک‌ایلروی قاطعانه معتقد بود که یکی از آنها نخواهد بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

یک رویکرد عالی به par-3 17 قرارداد را مهر و موم کرد. در آغوش کشیدن، آه و حتی چند قطره اشک در حالی که به معنای همه چیز فکر می کردم، جاری شد. زیرا مک ایلروی در دو سال گذشته نوع دیگری از رنجش را در خود دارد. او در سال 2021 به عنوان طلسم اروپا به ویستلینگ استریتز رسید و به عنوان بزرگترین ناامیدی از آنجا خارج شد: تنها یک امتیاز از چهار و شرمساری که برای اولین بار در دوران حرفه ای خود در جام رایدر نیمکت نشین شد. این یک نوع واکنش بود، بلکه نوعی انتقام شخصی بود. مسئله فقط پیروزی تیم نبود، مسئله افتخار فردی بود، اطمینان از اینکه او همچنان همان بازیکنی است که فکر می کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

جالب است به یاد داشته باشید که مک‌ایلروی یکی از بدترین بازیگران اروپا در آن صبح جمعه کامل بود، با تامی فلیت‌وود در مقابل کانتلی بی‌تفاوت و زاندر شاوفله. از آن لحظه به بعد، به نظر می رسد چیزی در درون او فعال شده است. عزم نه تنها برای کمک بلکه برای رهبری. شات های کلاچ در حال سقوط هستند. گالری ها به آهنگ او دست تکان می دادند و می رقصیدند. نتیجه: چهار امتیاز، غنی ترین برداشت دوران حرفه ای او و بهترین گلف باز 24 گلف در رم این هفته. معلوم شد که لاکاوا مرد اشتباهی را برای شروع مبارزه انتخاب کرده است.

شاید نباید تعجب کنیم که مک ایلروی بهترین گلف خود را در سایه طوفان بازی کرد. او همیشه یک مجری احساسی غیرمعمول بوده است که نه تنها توسط تمجیدهای شخصی بلکه با ایده بازی برای چیزی بزرگتر از خودش تحریک شده است. آیا این یک تصادف واقعی است که بازگشت اخیر او به فرم پس از زلزله LIV Golf و مخالفت شدید او با آن اتفاق می افتد؟ شاید این نوسانات یکی از دلایلی باشد که دهه بدون قهرمانی بزرگ را رقم می زند. اما همچنین او را به حیوان کامل جام رایدر تبدیل می کند، خونی که در رگ های اروپاست، کاپیتانی به جز نام.

درست قبل از ساعت 7 بعدازظهر به وقت ایتالیا، مک‌ایلروی و همکارانش روی تریبون رفتند تا به سؤالات پاسخ دهند. او در ردیف بالا نشسته بود، پاهایش را روی میز می زد، جرعه جرعه آبجو می خورد و شوخی می کرد، و در نهایت مثل یک مرد به نظر می رسید که با دنیا یکی شده است. شما می توانید فلسفه رومی و مانتراهای مثبت خود را حفظ کنید. به نظر می رسد که تنها چیزی که مک ایلروی برای یافتن آرامش به آن نیاز دارد، برنده شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *