مک ایلروی رکورد مونتگومری را پس از پنجمین برنده شدن نشان شایستگی اروپا هدف قرار داد | گلف

روری مک ایلروی پنجمین عنوان نشان شایستگی اروپا را به دست آورد و اکنون به رکورد کالین مونتگومری توجه دارد. پس از اینکه آدریان مرونک نتوانست مقام سومی را که در چالش ندبانک در آفریقای جنوبی برای زنده نگه داشتن مسابقه یک فصل تا آخرین رویداد آخر هفته آینده در دبی به آن نیاز داشت، به دست آورد، مک‌ایلروی به‌اصطلاح تاج مسابقه تا دبی را به دست آورد. مزیت غیرقابل انکار مک ایلروی؛ قهرمانی 2023 را به پیروزی های سال های 2012، 2014، 2015 و 2022 اضافه می کند.

مک ایلروی گفت: «برنده شدن عنوان مسابقه دوبی برای پنجمین بار افتخاری باورنکردنی و نقطه عطفی در حرفه من است. “برنده شدن در جام رایدر در رم نقطه برجسته امسال بود و اضافه شدن این عنوان آن را خاص تر می کند.”

اما چیزی که مک ایلروی نادیده می گیرد این است که مونتگومری هشت بار اروپا را مدیریت کرده است. مک ایلروی گفت: «هنوز راهی برای رسیدن به رتبه شایستگی کالین دارم. این به من انگیزه می دهد تا در سال های آینده بهترین کار را انجام دهم.»

حضور McIlroy در زمین زمین در دبی در روز پنجشنبه اولین حضور او پس از جام رایدر است، جایی که او بخشی جدایی ناپذیر از افتخار اروپا بود. مک ایلروی همچنین در مرکز یک درگیری حماسی با جو لاکاوا، جانشین پاتریک کانتلی بود که در پایان روز دوم به یک پارکینگ نفوذ کرد.

مک ایلروی سال خود را با فرستادن پاتریک رید به کلاسیک صحرای دبی آغاز کرد. سپس او در مسابقات آزاد اسکاتلند به سبک هیجان انگیز قهرمان شد تا رابرت مک اینتایر مورد علاقه محلی را در ایست لوتیان به نمایش بگذارد. قرار گرفتن در بین 10 تیم برتر در سه رشته از چهار رشته اصلی گلف او را به سمت رتبه های برتر سوق داد.

در ندبانک در سان سیتی، مکس هما برای اولین برد خود در خارج از ایالات متحده، آخرین مرحله 66 را به ثبت رساند. هما با چهار ضربه به نیکولای هویگارد رسید.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

هما گفت: “سفر به یک مکان جدید و ملاقات با افراد شگفت انگیز بسیار شگفت انگیز است.” “هواداران شگفت‌انگیز بودند، همه بسیار خوش‌آمد و مهربان بودند. من واقعاً از اینکه فرصتی برای حضور در اینجا داشتم سپاسگزارم، اما بیرون آمدن با یک جام مهم‌ترین چیز است.” مرونک برای پانزدهم مساوی شد. در یک شروع نادر تور جهانی DP، جاستین توماس چهارم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *