میدلزبورو – چلسی: بازی اول نیمه نهایی جام کارابائو – زنده | جام کارابائو

رویدادهای مهم

2 دقیقه دیاسی پس از دفع شوت، لاته لث را از مچ پا گرفت. او نیاز به درمان دارد، اما ادامه دادن اشکالی ندارد.

1 دقیقه همانطور که انتظار می رفت، بورو با یک دفاع سه شروع کرد. و در عرض 40 ثانیه آنها تقریبا جلوتر هستند. ضربه سر بسیار خطرناک کولویل مستقیماً به لاته لث می رسد که به داخل محوطه حمله می کند. دیاسی به چالش می کشد و لاته لت مستقیماً به پتروویچ شلیک می کند. او نمی توانست آن را درک کند.

1 دقیقه چشمک بزن! بورو با رنگ قرمز در حال تماشای ما از راست به چپ است. او پیراهن آبی چلسی را بر تن دارد.

تیم ها تونل را ترک کردند در یک شب سخت در شمال شرقی به نظر می رسد که هر دو مربی بدون 12 بازیکن بزرگسال هستند. چلسی نیمکت را پر نکرد.

یادآوری به تیم ها

میدلزبورو (در صورت امکان 3-4-2-1) گلوور; ون دن برگ، فرای، انگل؛ جونز، هاوسون، بارلاسر، بانگورا؛ کروکس، هاکنی؛ لاته لت.
بازیکنان فرعی: جی جونز، کلارک، گیلبرت، کوبرن، اوبراین، کاوانا، مک کیب، بریج، بیلونگو.

چلسی (احتمال 4-3-3) پتروویچ; گوستو، دیاسی، تیاگو سیلوا، کولویل؛ گالاگر، کایسدو، انزو؛ مادوکه، پالمر، استرلینگ.
ذخیره ها: بتینلی، برگستروم، گیلکریست، ویلیامز، گلدینگ، مادریک، واشنگتن، بروجا.

قاضی سام باروت

بورو در نیمه نهایی پنج تیم را شکست داد: استاکپورت، چسترفیلد، لیورپول، آرسنال و استوا بخارست.

سوال امتحانی خیلی خوبیه بورو امیدوار است تا زمانی که کسی از او استفاده کند، چلسی به لیست اضافه شود.

در مورد مسابقات جام یوفا در 2005-06 به اندازه کافی صحبت نشده است.

“به جای اینکه کریک روح سال 2004 را تداعی کند” ویک راشتون می‌گوید: «من ترجیح می‌دهم سال 1988 را برجسته کنم، زمانی که چلسی را در دو بازی در دسته دوم شکست دادیم. من راضی می‌شوم که قرعه‌کشی همچنان در بازی برگشت «زنده» باشد.»

می توان تصور کرد که اگر در مجموع 2-1 برنده شوید، واکنش در استمفورد بریج کمی متفاوت خواهد بود.

بیست سال!

و چرا یادم می آید که فینال یک هفته قبل از شروع فصل پنجم سوپرانوها بود؟ این چه فایده ای برای کسی دارد؟

کیت لم 1946-2024

یک اسطوره میدلزبرو هفته گذشته درگذشت. بسیاری از افراد بی طرف نام کیت لمب را نمی دانند، اما همه ما نتایج کار او را به عنوان مدیر اجرایی دیده ایم. امضای جونینیو برایان رابسون و دیگر ستارگان جهان؛ قهرمانی در جام اتحادیه در سال 2004 و اجرای شگفت انگیز جام یوفا در سال 2006. حرکت به ریورساید؛ او در اواخر دهه 1980 باشگاه را از لبه پرتگاه بازگرداند. او همراه با استیو گیبسون، بورو را به جاهایی برد که حتی از وجودشان هم خبر نداشتند.

پیش نمایش توسط دیوید هایتنر

اخبار تیم

هر دو سرمربی برای بازی های آخر هفته جام حذفی تغییراتی را اعمال خواهند کرد. بورو را بیاور دیل فرایز، امانوئل لاته لتکاپیتان جانی هاوسون و مت کروکس برای مت کلارک، مورگان راجرز (تعلیق)، سم گرینوود (قرعه کشی جام) و جاش کابرن.

نونی مادوکه، تیاگو سیلوا و کانر گالاگر آنها با جدایی میخایلو مودریک، آلفی گیلکریست و آرماندو بروخا به تیم چلسی بازگشتند. به نظر می رسد کول پالمر یا رحیم استرلینگ به عنوان یک نه کاذب بازی خواهند کرد.

پیشگفتار

سلام، عصر بخیر و خوش آمدید به پخش زنده بازی میدلزبورو – چلسی در ریورساید در اولین بازی جام کارابائو. زمانی که چلسی آخرین بار در سال 2015 در این رقابت ها قهرمان شد، مائوریسیو پوچتینو سرمربی بازنده بود و او می خواهد این افتخار را به یورگن کلوپ یا سرمربی بعدی، مارکو سیلوا، واگذار کند.

مایکل کریک خاطرات شادتری از جام اتحادیه دارد که سه بار در منچستریونایتد به دست آورد، اما این یک چالش متفاوت است. از زمانی که 15 ماه پیش هدایت ریورساید را بر عهده گرفت، کریک حدود 9 میلیون پوند هزینه کرده است. در همان دوره، چلسی تولید ناخالص داخلی ساموآ را خرج کرد.

با وجود اختلاف، بورو امشب این شانس را خواهد داشت که چلسی را به دردسر بیندازد و نتیجه ای کسب کند که آنها را در عرض دو هفته به استمفوردبریج برساند. برندگان در فینال به مصاف لیورپول یا فولام خواهند رفت.

برای شروع ساعت 20:00 و به زودی اخبار تیم را خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *