میلان – بوروسیا دورتموند، منچسترسیتی – لایپزیگ: لیگ قهرمانان اروپا – زنده | لیگ قهرمانان

رویدادهای مهم

سایر بازی های گروه میلان – دورتموند: برگه دیگری را در مرورگر مورد علاقه خود باز کنید و لطفاً به بری گلندنینگ بپیوندید که او بازی نیوکاسل با PSG را تماشا می کند.

سلام به همه، به مسابقه همیشه هیجان انگیز پنجم لیگ قهرمانان خوش آمدید. تیم ها حضور خود را در 16 دور آخر تایید خواهند کرد. تیم ها حذف خواهند شد. تیم ها به نتایج غیرقطعی خواهند رسید.

و اگر نگران پیوستار فضا/زمان و تکینگی‌های کوانتومی هستید که می‌توانند تار و پود کیهان را از هم بپاشند، چشمان خود را از برخورد دهنده بزرگ هادرون در کوه‌های آلپ به میلان بیندازید، جایی که دو تا از بزرگ‌ترین نام‌های فوتبال ایالات متحده با هم برخورد خواهند کرد. . کریستین پولیسیک از آث میلان شروع می شود. گیو رینا او روی نیمکت بوروسیا دورتموند است. (یونس موسی در میلان در دسترس نیست.)

این تیم ها هم در گروهی هستند که هنوز شانس زیادی برای گرفتار شدن دارند. پس از چهار بازی، دورتموند با وجود تنها سه گل زده با هفت امتیاز در صدر جدول قرار دارد. سپس پاری سن ژرمن با 6 گل و میلان با 5 گل تاکنون تنها دو گل زده اند. نیوکاسل چهار امتیاز دارد و از آن خارج نیست.

وقتی صحبت از تیم های انگلیسی شد، منچسترسیتی را تماشا خواهیم کرد. آنها قبلاً به دور بعد راه یافته اند اما اگر امروز از باخت به RB لایپزیگ اجتناب کنند می توانند گروه را ببرند. برخلاف دورتموند و میلان، این تیم ها گهگاه گل می زنند.

پیشگفتار

خواندنی های قبل از مسابقه برای شما …

Beau به زودی اینجا خواهد بود، در این مدت نحوه آماده سازی نیوکاسل برای بازی خود برابر PSG را مشاهده می کنید:

ادی هو اعتراف کرد که نیوکاسل به “لحظه تعیین کننده” در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رسیده است و باید سه شنبه شب در پاری سن ژرمن “در بالاترین سطح” بازی کند.

از زمانی که نیوکاسل در ماه اکتبر در سنت جیمز پارک پی اس جی را 4-1 شکست داد، چیزهای زیادی تغییر کرده است. مهمترین آنها بحران آسیب دیدگی بود که 12 بازیکن ارشد را به جای آماده شدن برای بازی در پارک دو پرنس در اتاق های درمان در تاین ساید رها کرد. دو شکست متوالی مقابل بروسیا دورتموند در اروپا، نیوکاسل را در قعر گروه F قرار داد و شکست در پاریس احتمالاً به معنای حذف از مرحله گروهی مسابقات است.

اما همانطور که چلسی در شکست 4-1 خود در نیوکاسل در شنبه گذشته متوجه شد، بازیکنان هاو حتی زمانی که سطح آدرنالین خون بالا رفته بود خطرناک باقی ماندند.

هاو با علم به اینکه با کسب مقام سوم در ماه آینده باعث می شود تیمش به دور حذفی لیگ اروپا راه یابد، گفت: “ما باید در اوج بازی کنیم.” هر تیمی زمانی بهترین عملکرد خود را نشان می دهد که احساسات متفاوتی در میان آنها وجود داشته باشد. ما برای کسب نتیجه در اینجا به انگیزه و انرژی نیاز داریم.

اما این یک لحظه تعیین کننده در مبارزات انتخاباتی ما است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. ما باید تا جایی که می دانیم خوب باشیم. ما جایی نیستیم که می خواهیم باشیم، اما این لحظه بسیار مهمی برای فصل است. انگیزه نمی توانست بیشتر از این باشد. ما نباید ببازیم. ترس از شکست انگیزه بزرگی در حرفه من است. از باخت احساس راحتی نمی کنم و این در این مسابقه نیز صدق می کند.

شما میتوانید کل داستان را از اینجا بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *